320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muidu polnd Webbil häda midagi ainult Gustavo jäi kahe silma vahele .
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Algselt postitas count Vaata postitust
      Kas keegi saaks mulle palun selgitada, miks Marcelo mängu lõpuminutitel tehtud räige vea eest tulipunast kaarti ei saanud? Nagu pall oli olukorrast 5 meetrit juba eemal, Bayerni mängja seljaga tema poole, seljatagant 100km/h jalad maha peksta ja ei tulnud punast kaarti? Või ma äkki nägin midagi valesti. Ehk keegi oleks nii hea ja seletaks selle kuidagi mõistetavalt lahti. Aitäh!

      (huvi olukorra vastu tuleneb triobetis tehtud betist "RED CARD YES!" koifiga 3.95)
      Väga lihtne. UEFA peab hiigelkasumi teenimiseks rahvale võimaldama ElClasico finaali, mis tähendab, et liialt Reali/ Barcat kahjustavaid otsuseid me neis poolfinaalides ei näe.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Väga lihtne. UEFA peab hiigelkasumi teenimiseks rahvale võimaldama ElClasico finaali, mis tähendab, et liialt Reali/ Barcat kahjustavaid otsuseid me neis poolfinaalides ei näe.
        Praeguse seisuga ei ole ju mingit El Classico finaali tulemas, aga nõus, et osad otsused olid ikka vägagi kaheldava väärtusega.

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          mis sellel webbil nii väga nüüd viga oli? täiesti normaalne vile.
          Eks igapäevaselt mandri-Euroopa ja igapäevaselt Inglismaa jalgpalli vaatavad inimese vaated olegi kohtunike osas erinevad. Mou nägemus inglise kohtunikest ajast, kui ta veel Inglismaal peatreener oli :"The objective of the referees in England is to finish eleven versus eleven. In other countires, their objective is to keep control." Ja eks ta umbes nii ongi. Selleks, et Webb või mõni Inglismaa kohtunik punase välja võtaks peab ikka midagi väga julma toimuma ja pigem pigistatakse silmad "jalatald ees seljatagant sisse" olukordades kinni ja antakse kollane. Muu Euroopa kohtunikud oleksid punase andnud. Sina vaatad, et kohtunik oli "ok", mina ja count vaatanme "oot, kuhu punane jäi".

          Kommentaar


            vereimejad

            jalatalla/jalataldade näitamise korral on suhteliselt konkreetne hoiak (Inglismaal). kahe talla näitamise korral ei pea isegi puudet olema, et punane saada. kuid see sõltub jällegi situatsioonist ning kuidas kohtunik seda nägi ja mõistis.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              see on jällegi mingi tore muude liigade jälgijate peades kivistunud seisukoht, et Inglismaal jagatakse kaarte enamvähem ainult lahtise jalaluumurru korral. umbes sama pädev mõttetera nagu "kõik itaallased daivivad" või "ükski Saksa klubi ei oska ilusat jalgpalli mängida".

              /OT
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                vereimejad

                jalatalla/jalataldade näitamise korral on suhteliselt konkreetne hoiak (Inglismaal). kahe talla näitamise korral ei pea isegi puudet olema, et punane saada. kuid see sõltub jällegi situatsioonist ning kuidas kohtunik seda nägi ja mõistis.
                +
                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                see on jällegi mingi tore muude liigade jälgijate peades kivistunud seisukoht, et Inglismaal jagatakse kaarte enamvähem ainult lahtise jalaluumurru korral. umbes sama pädev mõttetera nagu "kõik itaallased daivivad" või "ükski Saksa klubi ei oska ilusat jalgpalli mängida".
                /OT
                Ei, kindlasti karistatakse olukordi ära, aga kuidagi on nii kujunenud, et Lõuna-Euroopa kohtunikud näitavad erinevaid kaarte märksa meelsamalt kui põhjapoolsemad kohtunikud.

                Kasvõi punaste kaartide hulk erinevates liigades erineb väga massilist. Sel hooajal jagatud Hispaanias 113, Itaalias 94, Inglismaal 61 ja Saksamaal 56 punast (kaartide hulk võib siia-sinna vale olla, aga suurusjärgud on siiski märgatavad). Jah, ühest küljest on liigades olev jalgpall erinev, kuid siiski pea kahekordne punaste kaartide vahe on märk. Ja sellest tulevnevalt on ka Hispaania/Itaalia jalgpallifänni ja Inglismaa/Saksamaa jalgpallifännide olukordade tõlgendamised erinevad. Ühed on harjunud ühe liiniga ja teised teise liiniga.

                Aga eks see ole nii tunnetuslik küsimus, et sellel teemal vaielda on mõttetu ja läheks eeldatavasti ballackiks kätte.

                Kommentaar


                  Eikale: Hispaania puhul tuleb muidugi arvesse võtta, et La Ligas on kohustsulik näidata kollast kaarti käega mängu eest (oli see nüüd tahtlik või mitte), mis omakorda paisutab kaartide arvu. Muidugi, päriselt sellest nüüd raudse järjekindlusega kinni ei peeta, aga ikkagi- Optast on jäänud meelde fakt, et sel hooajal on Hispaanias käega mängu eest antud 133 kollast, Itaalias ja Inglismaal oli see arv 40-60 (suurusjärk peaks olema õige, täpseid arve nende puhul ei mäleta).
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    Eikale: Hispaania puhul tuleb muidugi arvesse võtta, et La Ligas on kohsutsulik näidata kollast kaarti käega mängu eest (oli see nüüd tahtlik või mitte), mis omakorda paisutab kaartide arvu. Optast on jäänud meelde fakt, et sel hooajal on Hispaanias käega mängu eest antud 133 kollast, Itaalias ja Inglismaal oli see arv 40-60 (suurusjärk peaks olema õige, täpseid arve nende puhul ei mäleta).
                    No seda ma mõtlengi, et liinid on riigiti veidi erinevad.

                    Võtame veel kasvõi Nesta nurgalöögiaegne mahatõmbamise ja pendla Barka mängus. Itaalias ei vilistata sisuliselt iial nurgalöögi särgitirimisi ära (vähemalt mul küll viimastest Serie A hooaegadest selliseid pendlaid suurt ei meenu). Ja sestap oli ka kogu Itaalia "wtf?", kui muu maailm oli "oli ju viga, milles probleem?"

                    Kommentaar


                      ma pakun, et see "muu maailm" on üsna väikene killukene
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Hea koht raha teenimiseks,barca peale raha pannes väga hea koefitsent ja raha kindlalt tagasi

                        Kommentaar


                          Hea et selline mäng päris lõpus on,võitja väärib tiitlit ja kaotaja mitte nii lihtne see ongi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas RealSiim Vaata postitust
                            Hea koht raha teenimiseks,barca peale raha pannes väga hea koefitsent ja raha kindlalt tagasi
                            Pane kogu oma raha barca peale, saad rikkaks!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealSiim Vaata postitust
                              Hea koht raha teenimiseks,barca peale raha pannes väga hea koefitsent ja raha kindlalt tagasi
                              mina Barca fännina küll ei näe, et triobeti 1,62 oleks selle mängu puhul väga hea koefitsent, et oma varandusi hakata sellele laduma. sellise mängu puhul saab heast koefitsendist rääkida alates 2.00-st.

                              Kommentaar


                                Paningi suure summa ja tagasi saan veel suurema summa

                                Kommentaar

                                Working...
                                X