320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas idikas Vaata postitust
    Küsimus statistikutele, et kuna viimati Real Barcat võitis Nou Campil?
    Enne mängu lugesin kusagilt, et viimati juhtus see aastal 2007. Võid üle kontrollida kui viitsimist on.
    Real teenis minu arust auga meistritiitli välja. Pimedatesse kohtadesse saatmiseks eriti põhjust pole. Reali koenf oli muidugi päris magus, sai isegi sinna peale natuke kommiraha pandud.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust

      esimesest vea jätkust tuli nurgalöök ja värav..we are the champions bitchezzz


      Aga jah, võõrsil Barca ära suruda, enam magusamalt ei saa tiitlit võtta. Nüüd on vaja kolmapäevaks kokku võtta, ning Bayerni vastu vajalik tulemus ära teha, et 19.mail Allianzil tagasi olla : p
      Hala Madrid !

      Kommentaar


        To WeThePeople
        Raske on eks, aga Reali vännid on seda viimased 5 aastat tundnud, kuidas pidevalt ja haledalt Barcalt kotti saadakse.
        Ja Ramose oma ei ole daiv, pigem hoidus ta puukast, mille oleks muidugi ka Messi ehk saanud. See väänlemine maas ja jalast kinni hoidmine on LaLigas kõigil käpas.
        Aga tule homme jälle ehk räägid midagi mõistliku ka.

        Kommentaar


          Nüüd on veel vaja tiitel ära vormistada teil, olin küll Barca poolt lootuses, et tuleb huvitav hooaja lõpp kuid muhvigi, eks Real läks ka kasutama ainsat "kaarti" mis aitaks Barca vastu, see oli siis umbkaitses ja teravad vastu rünnakud, aga see tasus end ära.
          Õnnitlused siis teile, tähtsa võidu puhul ja loodan, et Real veel asja ise nahka ei keera.

          Kommentaar


            Nagu ma ütlesin, et kui seda mängu ei võideta, siis on eriti nõme meistriks tulla. Nüüd võideti, kellelgi pole midagi tiitli üle kobiseda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Nagu ma ütlesin, et kui seda mängu ei võideta, siis on eriti nõme meistriks tulla. Nüüd võideti, kellelgi pole midagi tiitli üle kobiseda.
              Noh. Õnnitlused. Everything that has a beginning has the end.
              Ja teeks nüüd nii, et hoiaks Barca teema mingist vingumisest ja trollimisest puhta. Eks
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Real ei ole küll kuskiltotsast sümpaatne klubi minu jaoks, aga täna mängis igastahes valgete sats paremini ja sai teenitud võidu. Barcat oli nii ideetuna kohe harjumatu näha, aga samas eks nad nii mängisid nagu neil mängida lasti.

                Palju õnne La Liga võidu puhul. Sellel hooajal koduliigas stabiilsemalt esinetud ja nüüd veel Barcal kodus ka truss kannivahele tõmmata - pole midagi öelda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Noh. Õnnitlused. Everything that has a beginning has the end.
                  Ja teeks nüüd nii, et hoiaks Barca teema mingist vingumisest ja trollimisest puhta. Eks
                  Read between the lines.
                  Saite suhu!!
                  Mul nii hea meel, et sain täna terve õhtu tänu teile tasuta joogil olla + tuju nii hea, et kutsuks kogu foorumit barca foorumisse trollima.
                  Keegi võiks nüüd nutva ManC fänni pildi panna, ainult et Barca särgis. Potoshop teeb omatöö.
                  Aitäh, head ööööd

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RealSiim Vaata postitust
                    Paningi suure summa ja tagasi saan veel suurema summa
                    sorri mul läks nett ära ja ma ei näind lõppskoori, mis see seis jäigi?!



                    ja kõigile nende daiverite väljatoojatele.... REALLY?!?! nagu REALLY?!?! Barcelona fännid vinguvad sukeldumise ja ebasportliku käitumise üle?!?!?! Whats next, sibid vinguvad sitahaisu üle?!?!

                    hypocrisy lvl 80000000000

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
                      see gif oleks hea kus pep reageerib ronaldo värava peale

                      Kommentaar


                        Kusjuures olen hooaja jooksul jälginud, et Ronaldo on väga palju võiduväravaid löönud. Näiteks isegi kui 5-2 võit ja ta lööb ainult ühe, siis ta suudab just selle kolmanda lüüa. Siit ka küsimus, kas keegi oskab vastata mitmest neist 28 võidust on just CR võiduvärava autor olnud? Või on ta ka mõned viigid päästnud?

                        Kommentaar


                          Esiteks, ma ei saa aru, kuidas on inimestel aega mängu ajal postitada mingeid emotsioone ja tekste üldse. Ise olin nagu Saabastega Kass oma suurte silmadega vastu ekraani, et iga liigutus ja info killuke märkamatta ei jääks. See, et külmkapp oli käe ulatuses aga sealt midagi võtta tundus pühaduse teotusena , oli rohkem kui ilmsslege.
                          Nüüd hommikul loen komme igalt poolt ja üks vaimukam kui teine . Aga üks post oli see,mis mind ikka naerma pani - What - no red cards? What? No controversy? No drama? Where's the fun in that? ehk siis kogu punnsilmsuse juures polnd ma isegi tähele pannud , et käesolev El Classico oli igati kultuurne.
                          Kuna vaatasin läbi Sky kanali siis selline muhe komm oli ka koguaeg, rääkimata nii öelda süva analüüs Laudrupi ja Beniteze poolt . Ma ei saanudki aru, et kumma poolt siis tegelikult taanlase süda peksab,sest mina mäletan, et tänu temale ma Realist lugupidama hakkasingi .
                          Läheb offiks aga Benitez tundub nagu heasmõttes "töötu eksperttreenerist teleprostituut" viimasel ajal , näinud teda erinevatelt kanalitelt nii öelda "ekspertiise " jagamas.

                          Aga nagu klassikud ütlevad, täna on hea olla Reali fänn, tegelikult koguaeg .
                          Felix: Oh, bollocks!
                          Elmo: Dog's bollocks?
                          Felix: No, just plain fucking bollocks!
                          Elmo: No dog involved?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                            sorri mul läks nett ära ja ma ei näind lõppskoori, mis see seis jäigi?!
                            No seis jäi 1:2 ja loomulikult panin ma raha reali peale ja saingi tagasi hea koefitsendiga

                            Kommentaar


                              Hea mäng oli eile, kui 1-1 seisus oli küll tunne jube, et jälle läheb nii nagu tavaks saanud, Real kõige pealt 1-0 ees ja siis barca lõpuks 3-1 võidab või midagi sarnast, aga eile nii enam ei juhtunud. Hea on juba lugeda neid uudiseid, kus barca mängijad halavad, et Real mängis igavat mängu ja istus kogu aeg kaitses ja lootis aind kontradele. Srry, aga see on ainuke võimalus, ma ei kuule küll kuskilt mujalt, et keegi halaks peale barca mängu, et barca jälle lükkas ühe kolmandikku mängust kaitses palli ja siis nõelas kiiresti ära kuidagi värava. Ei ürita siin kuidagi mingit vihavaenu või midagi õhutuda, lihtsalt minu arvamus.
                              Kolmapäeval nüüd veel vaja bayernile kokk pähe tõmmata kodus ja CL finaal oleks ootamas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                                Read between the lines.
                                Saite suhu!!
                                Mul nii hea meel, et sain täna terve õhtu tänu teile tasuta joogil olla + tuju nii hea, et kutsuks kogu foorumit barca foorumisse trollima.
                                Keegi võiks nüüd nutva ManC fänni pildi panna, ainult et Barca särgis. Potoshop teeb omatöö.
                                Aitäh, head ööööd
                                Vabandust, aga sul on probleem. Tõesti on. ja mis asi see potoshop on?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X