320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma nüüd ei saa aru, et milles probleem on. Igal mängijalt on õigus endale palka juurde küsida ja kui Ronaldo on nii oluline, nagu ta meeskonna jaoks on, siis on see tema õigus. Kui Realile ei meeldi, siis võivad nad ta alati maha müüa. Real on ise samamoodi ju ise pakkunud teistele mängijatele palganumbreid, mis on tekitanud teistele klubidele samasuguse olukorra, kus ollakse sisuliselt vastu seina surutud. Mängija tahab ära minna, lepingut ei tee ja muudkui mossitab (viimasest ajast kasvõi Modric). Nüüd saab klubi ise sama rohtu maitsta, et palun väga, ise on samamoodi süüdi ja go, ronaldo!

    Kommentaar


      Saaks kasvõi kolmandiku tema palgast oleks täiesti rahul Ma ei saa aru üldse, miks neile jalgpalluritele nii palju makstakse. mÄngivad küll hästi-Messi ja Ronaldo, aga need numbrid on ikkagi naeruväärsed, arvestades mis töid veel tehakse. Näiteks arstid, kes elusid päästavad ja meid aitavad.
      Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

      Kommentaar


        Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
        Saaks kasvõi kolmandiku tema palgast oleks täiesti rahul Ma ei saa aru üldse, miks neile jalgpalluritele nii palju makstakse. mÄngivad küll hästi-Messi ja Ronaldo, aga need numbrid on ikkagi naeruväärsed, arvestades mis töid veel tehakse. Näiteks arstid, kes elusid päästavad ja meid aitavad.
        Kui jalgpallis teenitakse teatud klubide poolt selliseid summasid, siis on igati õiglane, et tegelikult kõige nõrgem pool ehk pool, kes riskib seda raha teenides enda tervise ja vanaduspõlve heaoluga, ka arvestatava osa sellest teenistusest teenib.

        Kommentaar


          That I am feeling sad and have expressed this sadness has created a huge stir. I am accused of wanting more money, but one day it will be shown that this is not the case. At this point, I just want to guarantee to the Real Madrid fans that my motivation, dedication, commitment and desire to win all competitions will not be affected. I have too much respect for myself and for Real Madrid to ever give less to the club than all I am capable of. Abrazos to all madridistas

          - Cristiano Ronaldo

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma nüüd ei saa aru, et milles probleem on. Igal mängijalt on õigus endale palka juurde küsida ja kui Ronaldo on nii oluline, nagu ta meeskonna jaoks on, siis on see tema õigus. Kui Realile ei meeldi, siis võivad nad ta alati maha müüa. Real on ise samamoodi ju ise pakkunud teistele mängijatele palganumbreid, mis on tekitanud teistele klubidele samasuguse olukorra, kus ollakse sisuliselt vastu seina surutud. Mängija tahab ära minna, lepingut ei tee ja muudkui mossitab (viimasest ajast kasvõi Modric). Nüüd saab klubi ise sama rohtu maitsta, et palun väga, ise on samamoodi süüdi ja go, ronaldo!
            Küsida võib kõike. Küsimus on, kuidas seda teha. Antud juhul- jään enda sõnade juurde.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Küsida võib kõike. Küsimus on, kuidas seda teha. Antud juhul- jään enda sõnade juurde.
              Ma ei saa aru, et miks tundma praegu kaasa klubile ja mingitele noorukitele ja kõigile. Ronaldo on pingutanud ise lõpuni välja ja tema võib küsida. Teiste hala mingu m*nni.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Ma ei saa aru, et miks tundma praegu kaasa klubile ja mingitele noorukitele ja kõigile. Ronaldo on pingutanud ise lõpuni välja ja tema võib küsida. Teiste hala mingu m*nni.
                Ei saa kahjuks aru. Ei tunne kaasa ei klubile ega mingitele noorukitele. Minu jaoks on küsimus on sotsiaalses õiguses ja õigluses ning taktitundes (lugeda ühes lauses ja seotuna). A võib ka munni minna, muidugi.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Ei saa kahjuks aru. Ei tunne kaasa ei klubile ega mingitele noorukitele. Minu jaoks on küsimus on sotsiaalses õiguses ja õigluses ning taktitundes (lugeda ühes lauses ja seotuna). A võib ka munni minna, muidugi.
                  Ronaldo ei ole ainult Hispaaniaga seotud mängija. Ta on globaalne subjekt. Ehk kui Hispaanias on tema ülalpidamine raske, siis müüdagu maha. lihtne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Ronaldo ei ole ainult Hispaaniaga seotud mängija. Ta on globaalne subjekt. Ehk kui Hispaanias on tema ülalpidamine raske, siis müüdagu maha. lihtne.
                    Ei räägigi klubist, vaid sissyst kui inimesest. Eks vist nad olegi kõik marsi elanikud, vist.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      kui 101 tarka ei tea seda, kui palju maksab liiter piima, siis on arutu oodata, et eneseimetlejast tippsportlane võõra rahva hädadega enda peanuppu vaevab.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        kui 101 tarka ei tea seda, kui palju maksab liiter piima, siis on arutu oodata, et eneseimetlejast tippsportlane võõra rahva hädadega enda peanuppu vaevab.

                        Need sada üks tarka valime me enamjaolt ikka ise ning neid, kes piima hinda ei tea, on võimalus ka valimata jätta.
                        Kui ma ei räägi mingitest ootustest, vaid annan maailmaikoonile käitumishinde, isegi marsi elanikel võiks midagi elementaarset kõrvade vahel olla peale juuksegeeli.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          alturism pole inimloomale omane. võid rahulikult võtta.

                          pealegi olen ma üsna veendunud, et raha pole ainus deemon, mis CRi kurvaks on muutnud. see on lihtsalt lihtinimesele kõige arusaadavam deemon.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Mõne mehe eneseimetlusel pole piire.Mine munni Ronaldo.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                              Mõne mehe eneseimetlusel pole piire.Mine munni Ronaldo.
                              Ja seda ütleb talle krissucool. Wow.
                              Tõsiselt rääkides siis ta võiks ausalt öeldes lihtsalt välja öelda, mis tal viga on. Või kui ta ei ütle siis peabki tunnistama, et see on lihtsalt tähelepanu vajadus mistõttu ta nii hakkas käituma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                Saaks kasvõi kolmandiku tema palgast oleks täiesti rahul Ma ei saa aru üldse, miks neile jalgpalluritele nii palju makstakse. mÄngivad küll hästi-Messi ja Ronaldo, aga need numbrid on ikkagi naeruväärsed, arvestades mis töid veel tehakse. Näiteks arstid, kes elusid päästavad ja meid aitavad.
                                1/3 plgast jube ahne. Oleks rahul kui saaks 1/30.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X