320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Granada ! Granada, muud ma ei pea ütlema ! Selle komöödia nägemine Lives oli tõeline rõõm ja fantastliline elamus !
    Real Madrid on nali mis mitte kedagi enam naerma ei aja. See jalgpallimaastiku rõvedus tuleks kiiremas korras likvideerida, et 10a poisikesed oma identiteeti otsides ei komistaks selle seedehäire otsa mis mingit väga perverset seadust pidi veel end jalgpalliklubina deklareerib ! MADRIDISTAS HIJO DE PUTA ! FORZA GRANADA !
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Nii et tänasest on siis Ronaldo KÕIKIDE meeskondade vastu La Ligas värava löönud

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Granada ! Granada, muud ma ei pea ütlema ! Selle komöödia nägemine Lives oli tõeline rõõm ja fantastliline elamus !
        Real Madrid on nali mis mitte kedagi enam naerma ei aja. See jalgpallimaastiku rõvedus tuleks kiiremas korras likvideerida, et 10a poisikesed oma identiteeti otsides ei komistaks selle seedehäire otsa mis mingit väga perverset seadust pidi veel end jalgpalliklubina deklareerib ! MADRIDISTAS HIJO DE PUTA ! FORZA GRANADA !
        Sa oled häbiks tervele foorumile, suurim tolgus, keda mina siit tean, mine kuku vigaseks end lohv

        Kommentaar


          Sedand küll, et kehv tulemus aga noh, ega Granda nüüd võitu ei teeninud ära, kui värav tuli suht õnnetult, ei olegi nagu süüdistada kedagi . Kui oli teada, et vastu tuleb Granada (olgugi teadmisega , et uued mehed nagu Nolito ja see Bueno mees ) oleks võind Moro usaldada väljakule kas või terve Castilla satsi, realsemalt siis Morata näiteks jälle koos selle venelasega proovida. Et siis näljane ja üleprooviv mängija oleks ka eile parem olnud kui suht impotense esitusega põhimees. Ja krt, Kaka, miks ei lasta mängima, laenule ei anta ,miks siis piinata meest.
          Ere hetk on siiski Modric, ei kuku mees , võitleb oma väikese kehaga ja sööt isegi jookseb.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Kui Modrik on ainuke ere hetk teie meeskonnas, siis te olete ikka viimased kusikud üldse. Mourinho tahab ikka väga sealt pasalaudast minema saada ma vaatan.
            So self aware so full of shit

            Kommentaar


              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
              Kui Modrik on ainuke ere hetk teie meeskonnas, siis te olete ikka viimased kusikud üldse. Mourinho tahab ikka väga sealt pasalaudast minema saada ma vaatan.
              Ei ole siis v?
              FORZA FIORENTINA!

              Kommentaar


                Algselt postitas epicap Vaata postitust
                Ei ole siis v?
                Noh, ma arvasin et päris viimased kusikud ei ole, aga tuleb välja et ma eksisin
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Täna õhtul kell 23 kodus Sevilla. Eemale Iker, Varane, Alonso, Di Maria ja Marcelo. Tagasi on aga Pepe! Huvitab saab näha olema, kuidas ilma Alonsota mängime...

                    Väravavahid: Diego López, Adán, Jesús.
                    Kaitsjad: Ramos, Pepe, Albiol, Coentrão, Carvalho, Arbeloa.
                    Poolkaitsjad: Khedira, Essien, Kaká, Modric, Özil, Callejón.
                    Ründajad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín, Morata.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Täna nii huvitav algkoosseis: Diego López; Arbeloa, Albiol, Ramos, Coentrao; Essien, Modric; Cristiano, Kaká, Benzema, Higuaín.

                      Pink: Adán, Pepe, Khedira, Özil, Carvalho, Callejón, Morata.

                      Sevilla:Beto, Coke, Fazio, Spahic, Navarro, Maduro, Medel, Navas, Reyes, Kondogbia, Negredo.

                      Hala Madrid!
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        eks näis mis saab, Mourinhole ikka meeldib eksperimenteerida, samas liiga on nagunii läinud pm, teise koha võiks ikka ära võtta .

                        Kommentaar


                          4-1 võit, kübaratrikk Ronaldolt ja avavärava lõi Benzema

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grigory Vaata postitust
                            4-1 võit, kübaratrikk Ronaldolt ja avavärava lõi Benzema
                            Benzema värava kohta tekkis küsimus, et kas on võimalik lihtsam värav lüüa?

                            Kommentaar


                              Ilus, tore, mõnus, hea. Võib täitsa rahule jääda sellega, mis väljakul toimus. Oma kiidusõnad edastan sedapuhku Gonzalo Higuainile, keda ma pole pärast 2007. aastat nii palju kaitsetööd tegemas näinud. Kolmapäeval saab põnev olema!

                              Algselt postitas idikas Vaata postitust
                              Benzema värava kohta tekkis küsimus, et kas on võimalik lihtsam värav lüüa?
                              Muigama ajas küll. Eriti stiilne oli, et peatas palli ning alles seejärel lükkas teisele poole joont.

                              Ja Ronaldo esimene oli mammu: vaadake videot, kes ei näinud.

                              Hala Madrid!
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Manu lõi Realile ühe vastu ka.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X