320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle viimase värava puhul oli ilmselgelt tegu mängu lõdvemaltvõtmisega, kuna Ramose kehakeel andis mõista, et täiega seda olukorda enam võtma ei lähe, Albiol magas ka maha nii, et okei aga jah, paljuski võib ka Negredo õlule panna,miks Sevillal ei olnud rohkem väravaid arvel. Meeldis, et Sevilla ei visanud püssi põõsasse nende ruineerivate kontrate järel . Kas see kolmas Crissul kontrast tulnud ei kaandideeri mitte jälle selle legendaarse 13 sekundi väravaga ? Ses mõttes mängupilt oli väga okei kui arvestada, et väljakul polnud 4 eelistatut keskväljalt. Kaka soorituse üle hea meel ja miks mitte lasta see keskväli ka Manuga kokku, usun, et põnev saaks olema ja mil veel lasta Kaka särama tõusta kui mitte Manu vastu, eelmistest Kakaga kohtumistest on Manu fännidel veel judinad üle selja jooksmas.
    Felix: Oh, bollocks!
    Elmo: Dog's bollocks?
    Felix: No, just plain fucking bollocks!
    Elmo: No dog involved?

    Kommentaar


      Ma võin päris julgelt öelda, et Real'i kontra on maailma parim!

      Kommentaar


        Teisipäeval, 26. veebruaril kell 22 Camp Noul El Clasico. Laupäeval, 2. märtsil kell 17 Santiago Bernabeul El Clasico. Teisipäeval, 5. märtsil kell 21.45 Old Traffordil ManU. Ilus nädal!
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kõik peale Ikeri on kohal. Hästi ajastatud tervenemised:

          Väravavahid: Diego López, Adán, Jesús.
          Kaitsjad: Varane, Ramos, Pepe, Marcelo, Albiol, Coentrão, Carvalho, Arbeloa.
          Poolkaitsjad: Alonso, Di María, Khedira, Essien, Kaká, Modric, Özil, Callejón.
          Ründajad: Cristiano Ronaldo, Benzema, Higuaín.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Real Madridi koosseis on siis : Lopez, Arbeloa, Ramos, Varane, Coentrao, Alonso, Khedira, Di Maria, Ozil, Ronaldo, Benzema

            Kommentaar


              Mille kuradi pärast on mängus olemas "Liputajad", kindel penalti, kurat võtaks. Ilmselgelt polnud mune või need on rauast, plastist.

              Kommentaar


                Penalti oli, aga selline tunne, et kohtunikud ei taha mängu ise ära otsutada, mis on igati hea sportlikus mõttes.
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                  Penalti oli, aga selline tunne, et kohtunikud ei taha mängu ise ära otsutada, mis on igati hea sportlikus mõttes.
                  Eks ta ole jah, hetkel on mängu ikka mõnuga, pole tükk aega sellist mõnusat elamust olnud, Ronaldo on ikka klass omaette, teelt terve meeskond, söödud on täpsed ja mehed üritavad. Manu mängib tujutult, ei imestaks, kui Rafael saaks selle teise kollase ka, jääb ilmselgelt nõrgaks seal ääres.

                  Kommentaar


                    Brychil polnud lihtsalt mune, et penalt anda. Di Maria on tuntud, kui kerge kukkuja, aga seekord tehti talle liiga. Penalt oli ilmselge...

                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Rafael vahetatakse varsti juba vàlja.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        ema on sul ilmselge penalti. Di Maria proovib ise käega samamoodi ära lükata, aga ei õnnestu.

                        -edited-
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          ema on sul ilmselge penalti. Di Maria proovib ise käega ära lükata, aga ei õnnestu.
                          Peaaegu 10 aasta vanuselt foorumikasutajalt selline lapselik postitus? Mis mu ema siia üldse puutub? Tundub, et oled Uuu-lt eratunde võtnud, et sama lahe foorumis olla. Mul silmadega on kõik korras ja mina ei näe küll sellelt gifilt, et Di Maria tahtis Jonesi käega eemale lükata, näen hoopis vastupidist olukorda. Tahtsid kõvasti ära panna ja annan sulle punkti selle eest kuna vaidlema ma sinuga igastahes ei hakka.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Ma näen, et Di Maria tõmbab kõigepealt kannaga vastu hambaid Jonesile, mille peale too teda kergelt lükkab.
                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                              Brychil polnud lihtsalt mune, et penalt anda. Di Maria on tuntud, kui kerge kukkuja, aga seekord tehti talle liiga. Penalt oli ilmselge...

                              Penalt ist oli asi ikka väääga kaugel,aga naguniii Real v6tab v66rsil oma.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Pigem ütleks, et meeste mäng! Liiatigi Di Maria otsib selle olukorras õlg-õlg kontakti. See, et Jones teda lükkab...kas Hispaanias antakse selliste olukordade eest penalti?
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X