320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas dontastik Vaata postitust
    Peaaegu 10 aasta vanuselt foorumikasutajalt selline lapselik postitus? Mis mu ema siia üldse puutub? Tundub, et oled Uuu-lt eratunde võtnud, et sama lahe foorumis olla. Mul silmadega on kõik korras ja mina ei näe küll sellelt gifilt, et Di Maria tahtis Jonesi käega eemale lükata, näen hoopis vastupidist olukorda. Tahtsid kõvasti ära panna ja annan sulle punkti selle eest kuna vaidlema ma sinuga igastahes ei hakka.
    chill, mingit ärapanemist polnud sellega mõeldud. v-o 'ema on sul' huumor jääb tõesti vanade peerude ja orkuti aegadesse. aga gifi suhtes jään oma seisukohale - sulgkaalumees ei tee midagi vähem, kui manku kaistja.

    PS! Uuu on küll suht low blow.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Penalt ist oli asi ikka väääga kaugel,aga naguniii Real v6tab v66rsil oma.
      nunuh. käega lükkamine on ikka viga. isegi epl'is on sel hooajal vähemalt üks taoline penalti antud. samas kõigepealt panevad mängijad õlad kokku ning juba seal jääb di maria kaotajaks ning hiljem püüab maksimumi võtta, mis tõenäoliselt kohtunikule ei meeldinud. samas oli evans olukorda juba kontrollimas. 50/60 olukord. argumente mõlemale poolele.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Ausalt öeldes ei meeldi see topeltstandard, kus ühte asja võib kastis teha, aga kastist väljaspool on viga. Võib-olla oleks aeg määrata karistusalast karistuslööke penaltite asemel (ka nende õnnetute kätte asemel, mis tsenderdustele ette jäävad) ja jätta penaltid reaalselt sellisteks olukordadeks, kus pealelöök on blokeeritud või selge löögivõimalus ära hoitud. Muidu on olukord, kus kastis on 5-6 olukorda per mäng, mis oleks mujal vead, aga pool-kindla värava väärilised need pole ja seetõttu jääb vilistamata.

        Topeltstandard kaks on see, et ründav tiim ei tohi kastis vastase varvastki riivata, nii et vilet ei puhuta.

        Reeglites pole küll sellist punkti, mis väidaks, et karistusalas kehtivad mingid teistsugused nõudmised.
        sigpic

        Kommentaar


          Inimlik faktor rikub selle kõik ära, sest see, mis ühele kohtunikule on viga, on teisele mängu loomulik osa. Samas, see karistuslöögi variant tundub päris huvitav.
          AILTON

          Kommentaar


            sel juhul saame igas mängus näha suurt hulka umbes viie meetri pealt sooritatud karistuslööke, kui mõelda nurgalöögi ajal kastis toimuva peale.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Eks seal kastis toimuva suhtes leiavad vast paljud, et üht-teist võiks, peaks muutma. Samas ma ei ole veendunud, et reeglite pingutamine mängu mängulisusele ja müüginumbritele kasuks tuleks. Ebaõiglust lihtsalt on vaja, et oleks midagi teha
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                Inimlik faktor rikub selle kõik ära, sest see, mis ühele kohtunikule on viga, on teisele mängu loomulik osa. Samas, see karistuslöögi variant tundub päris huvitav.
                inimlik faktor on selleks, et pärast saaks teleekraanidel mitmetunniseid mänguanalüüse teha ja vutifännid saaks portaalides vaielda. nagu ka siin meie toredas foorumis hetkel.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Jonesi nägu reedab, et rakendas rohkem jõudu kui Kanter olümpiakulda heites...
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    See olukord nullib Varanele andmata jäänud punase ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Jonesi nägu reedab, et rakendas rohkem jõudu kui Kanter olümpiakulda heites...
                      Mida küll kruvipea nägu väljendab?
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Mida küll kruvipea nägu väljendab?
                        vesi on sügav.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kurb, aga siit paarist edasi United. Kui ikka mängust mängu tehakse samu vigu ja ei õpita nendest, siis pole midagi teha ka.

                          Kommentaar


                            Väga põnev mäng oli ja viik oli vast õiglane. Di Maria - Jones võitlust ei tahaks kommenteerida, suhteliselt 50-50, aga kohtunikupartii oli jah jube. Jones raius igalpool ja tegi selliseid meeleheitlikke tackle'id ja ei saanudki oma kollast... Mängu lõpetamine enne nurgalöögi lahti mängimist jpm. Üldiselt mulle Real meeldis, meeldiv oli vaadata, kuidas Inglise/maailma superklubi lihtsalt istub 9kesi kastis ja taob ette. Eile oli DDG lihtsalt eluvormis ja tegi prolly elumängu, sellele vaatamata usun, et Old Traffordil võtab Real ära. Võimalusi oli tegelt ikka päris palju, mõnel korral jäi De Gea ette ja mõnel korral jäi õnnest puudu. Mängu parimaks Reali poolt nimetaks Coentrao, kes oli suurepärane lihtsalt, nii rünnakul kui kaitses tegi mehe moodi tööd ja värav ei olnud ka kaugel. Samuti meeldis Khedira, kes keskväljal töötas nagu loom ning sekkus ka rünnakutele väga kenasti. Kritiseerida tahaks Benzemat ja Higuaini, kes minu arust olid suhteliselt nähtamatud ja ei suutnud ees korralikult avaneda ega midagi ohtlikku luua.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Kritiseerida tahaks Benzemat ja Higuaini, kes minu arust olid suhteliselt nähtamatud ja ei suutnud ees korralikult avaneda ega midagi ohtlikku luua.
                              Üpris korralik buss oli ka ette pargitud, kuhu sa ikka seal avaned.

                              Kommentaar


                                Suhteliselt uskumatu, et eilse mängu puhul räägitakse mingist üheksakesi kastis istumisest, bussi parkimisest ja pika palli ette tagumisest. Ma ei ole enam päris pikka aega La Ligat vaadanud, seega täiesti tõsine küsimus - kas sellisest asjast nagu kaitsemängust seal enam polegi midagi kuuldud? Võidab see, kes teistest kiiremini jookseb ja söödab?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X