320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Higuain on Barca vastu kindlasti etem mees, kui Benzema.

    Kommentaar


      Jälgige Clasicot siit www.korner.ee/live.php
      Halvema internetiühendusega inimestele striim siit www.korner.ee/live3.php
      Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

      Kommentaar


        Ronaldooooooooooooooooooooooooooooo!!!! Kohtunikul pidi ikka mune olema, et säärane pennal anda.

        Kommentaar


          Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
          Higuain on Barca vastu kindlasti etem mees, kui Benzema.
          Ära tee nalja, Benz iga kell Higuainist parem

          Kommentaar


            Real mängib sirgjoonelisemalt ja suudab ründesse rohkem jõude liigutada kontrates... Mängu seis peaks 2 0 vähemalt olema, aga pole suudetud lõpetada...

            Kommentaar


              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Ronaldooooooooooooooooooooooooooooo!!!! Kohtunikul pidi ikka mune olema, et säärane pennal anda.
              100% pennu
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Tubli 3-1 võit ja seda Barca kodus Millal Real viimati lõi 3 väravat Camp Noul?

                Kommentaar


                  väga kena võit, palju õnne kõigile reali poolehoidjatele, kena motivatsioonibuust enne ülitähtsat mängu Old Traffordil !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    väga kena võit, palju õnne kõigile reali poolehoidjatele, kena motivatsioonibuust enne ülitähtsat mängu Old Traffordil !
                    Motivatsioon või mitte, aga kas mitte Reali ei oota üks mäng veel Barcaga enne Old Traffordile minekut?õ

                    Aga muidu, Well done!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                      Motivatsioon või mitte, aga kas mitte Reali ei oota üks mäng veel Barcaga enne Old Traffordile minekut?õ

                      Aga muidu, Well done!

                      nii on, point remains :=)

                      Kommentaar


                        mis selle di Mariaga juhtus? Moro lubas ta müüa mõnele Inglise liiga satsile?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          mis selle di Mariaga juhtus? Moro lubas ta müüa mõnele Inglise liiga satsile?
                          Inglise liigasse? Ta joostaks pooleks seal.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grigory Vaata postitust
                            Tubli 3-1 võit ja seda Barca kodus Millal Real viimati lõi 3 väravat Camp Noul?
                            2007 märts. 3-3 mängus hiilgas van Nistelrooy kahe väravaga, üks sarnaselt sellele korralegi penaltipunktilt. Barca kõik väravad Messilt. 3-3 viigivärav üleajal.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                              Inglise liigasse? Ta joostaks pooleks seal.
                              Lubadus ehk ähvarduse leebem, kuid konkreetsem vorm.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Kahju, et Realil liigaga jokk on, saaksid laupäevases el classicos veel põhimehi vägistada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X