320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Totti


    Originally posted by budulojus
    ... totti tahab ka sinna saada et oma karjäär tuksi keerata...
    Ei taha ta midagi sinna minna, Totti ütles ainult seda, et kui ta peaks mingil põhjusel Romast lahkuma siis ainus koht oleks Real Fucking Madrid. Teate ju isegi praegust Roma finants olukorda.
    Kusjuures, mitte et see kedagi huvitaks, kuid praegu kirjutavad sopalehed, et Samuel ootab Real Madridi pakkumist. Ei tea palju argentiinlasel aru peas on. Realis saaks temast keskne kuju meie kaitses. Teda austataks ja võetaks vastu, kui päästjat, keda on oodatud juba lugematu arv aastaid. Kuid ma olen kindel, et Perez leiab mingi lolli ettekäände Samueli mitte ostmiseks ja Walter poiss Inglismaale kolib. Sama juhtub ka arvatavasti Emersoniga. Ja meie peame leppima Tottiga.

    Weekendil ootab poisse ees mäng Mallorcaga. Siit peame me võtma kindlalt 3 punkti. Ma ei näe muud võimalust lihtsalt. Mallorca on praegu suht kehvas seisus. Correa jäi kokaiiniga vahele. Too bad for them!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      Originally posted by Robinho


      Originally posted by Totti


      Originally posted by budulojus
      ... totti tahab ka sinna saada et oma karjäär tuksi keerata...
      Ei taha ta midagi sinna minna, Totti ütles ainult seda, et kui ta peaks mingil põhjusel Romast lahkuma siis ainus koht oleks Real Fucking Madrid. Teate ju isegi praegust Roma finants olukorda.
      Kusjuures, mitte et see kedagi huvitaks, kuid praegu kirjutavad sopalehed, et Samuel ootab Real Madridi pakkumist. Ei tea palju argentiinlasel aru peas on. Realis saaks temast keskne kuju meie kaitses. Teda austataks ja võetaks vastu, kui päästjat, keda on oodatud juba lugematu arv aastaid. Kuid ma olen kindel, et Perez leiab mingi lolli ettekäände Samueli mitte ostmiseks ja Walter poiss Inglismaale kolib. Sama juhtub ka arvatavasti Emersoniga. Ja meie peame leppima Tottiga.

      Weekendil ootab poisse ees mäng Mallorcaga. Siit peame me võtma kindlalt 3 punkti. Ma ei näe muud võimalust lihtsalt. Mallorca on praegu suht kehvas seisus. Correa jäi kokaiiniga vahele. Too bad for them!
      perez ja perez.. nõustun I.Kannikuga, et tegelt pole Perez Realis mingi ütleja, vaid tegu on projektiga, mis kuulub Valdano suurusehullustuse rahuldamiseks.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        Originally posted by dannar
        perez ja perez.. nõustun I.Kannikuga, et tegelt pole Perez Realis mingi ütleja, vaid tegu on projektiga, mis kuulub Valdano suurusehullustuse rahuldamiseks.
        Olgu, dan, kui nüüd teie mõtteviisi järgida, siis peaks ju suvel kõik muutuma. On ju teada, et Valdano peale suve enam ei jätka Real Madridis. Vähemalt mitte oma vanal kohal. Seega, kas peaks me nüüd nägema suuri muutusi ostupoliitikas? Fuck the zidane`s & pavon`s teooria! Paraku kahtlen. Minu arust on ka Perezel väga südames see teooria ning Valdano roll on vast galactico soovitamisel. Võib-olla olen valesti aru saanud...

        Kui nüüd mõelda, et suvel kõik muutub, siis minu unistus on siin. Kuigi ma olen seda juba maininud ja usun, et siin pole midagi uut, kirjutan ikka, et sügisel vaadata, palju ma siis täkkesse panin.

        Treener: Jose Mourinho

        Casillas
        Salgado-Helguera-Samuel-RC
        Emerson/Xabi Alonso-Guti
        Joaquin/Totti-Zidane
        Raul
        Ronaldo

        Üritaks ka laenult mängijaid tagasi tuua: Morientes, Conceicao, Ruben. Samuti üritaks elustada Portillo karjääri. Ostaks sisse noort Hispaania ja Lõuna-Ameerika talenti.
        Kui kõik läheks minu plaani kohaselt, oleks meil aastateks meeskond, keda kardaks kõik vastased ning kes oleks lähedal staatusele VÕITMATU! Selline Maailma vallutuse plaan küpseb minu peas. Kahjuks pole mul vahendeid seda ellu viia.

        NB! Morientese mänguvajaduse lahendaks järgmiselt: Morientes mängiks Copa del Rey`s ja Meistrite Liigale eelnevates liigamängudes Ronaldo asemel. Moro back-upiks on omakorda Portillo ja talle järgnevad Riki/Soldado. Zidane kasutaks ka sama skeemi järgi, tema asemel astuks tulle Solari või siis Jurado.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          Oijah. Tiitlilootused võib vist nüüd lõplikult maha matta. Täna siis kodus 2:3 kaotus Mallorcale. Võib vist öelda, et meie vana sõber Eto\'o tegi jälle mängu ära. Ainuke hea asi on see, et Barca Celtale kaotas, nii et loodame veel teist kohta säilitada.
          Ahjaa, meie väravad lõid Pavon ja Figo penaltist.
          It\\\'s always better on holiday...

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            See pole enam naljakas. Kolm mängu järjest kodus kaotada on Real Madridi jaoks selgelt liig. Mängijad pole hingega asja juures. Kõik nagu mõtleksid juba Eurole ja suvele. Jäägegi mõtlema ja minge suvel Chelseasse. Teid pole enam siia vaja, kui te ei austa oma klubi! Meeskond mängis nii külmalt. Nad võtsid seda mängu, kui treeningmängu. Eriti oinas on meie treener, kes platsi vaata, et parima mehe välja võttis ja kehvas vormis oleva Portillo sisse tõi. Ronaldo ja Raul situsid kõik oma võimalused ära. Pavon ja Raul Bravo on lihtsalt koomilised. Ma kahtlen, kas Pavoni tase enam La Cantera tasemele ka küündib. Pigem vaadaku Benjamin teami poole.
            Kui järgmine hooaeg ka Paco ja Raul Bravo keskkaitses figureerivad, siis arvan isegi mina, et klubi juhtkond on kari oinaid.

            Viimaseks kaheks mänguks noored mängu!

            PALUN ÜKS MOURINHO JA HUNNIK KAITSJAID NING KAITSVAID POOLIKUID!!!

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              jeeeeeeeeeeeeessss

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                V2ike paanika v6i mis poisid?!
                Njaa mul hakkab juba peaaegu hale Realist aga noh h2sti natuke
                Tegelt olgem ausad ja 2rge m6elge siin vabandusi v2lja vaid vaadake t6ele n2kku!!!!

                PS:See postitus ei ole halvaga m6eldud
                742617000027
                (sic)
                (515)
                MAGGOT

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  Keegi polegi vabandanud...

                  Igatahes tahab Eto\'o väidetavalt meile tagasi tulla. Kuigi ta on veel pooleldi meie oma, ei tea, kas Perez & Co oleks nõus teda tagasi tooma. Kui Moro lahkub, siis võiks ta ju pinki soojendama tulla...
                  It\\\'s always better on holiday...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by realmadridfan


                    Keegi polegi vabandanud...

                    Igatahes tahab Eto\'o väidetavalt meile tagasi tulla. Kuigi ta on veel pooleldi meie oma, ei tea, kas Perez & Co oleks nõus teda tagasi tooma. Kui Moro lahkub, siis võiks ta ju pinki soojendama tulla...
                    ma vastaks ühes keerulises keeles:

                    \'I was worth a place at this club but they never gave me a chance,\' he said. \'I\'m only 23 and I want to play.\'


                    Samuel Eto\'o öeldu.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by PraS


                      Originally posted by realmadridfan


                      Keegi polegi vabandanud...

                      Igatahes tahab Eto\'o väidetavalt meile tagasi tulla. Kuigi ta on veel pooleldi meie oma, ei tea, kas Perez & Co oleks nõus teda tagasi tooma. Kui Moro lahkub, siis võiks ta ju pinki soojendama tulla...
                      ma vastaks ühes keerulises keeles:

                      \'I was worth a place at this club but they never gave me a chance,\' he said. \'I\'m only 23 and I want to play.\'


                      Samuel Eto\'o öeldu.
                      Ee.. millele sa vastasid siis nüüd?
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by realmadridfan


                        Originally posted by PraS


                        Originally posted by realmadridfan


                        Keegi polegi vabandanud...

                        Igatahes tahab Eto\'o väidetavalt meile tagasi tulla. Kuigi ta on veel pooleldi meie oma, ei tea, kas Perez & Co oleks nõus teda tagasi tooma. Kui Moro lahkub, siis võiks ta ju pinki soojendama tulla...
                        ma vastaks ühes keerulises keeles:

                        \'I was worth a place at this club but they never gave me a chance,\' he said. \'I\'m only 23 and I want to play.\'


                        Samuel Eto\'o öeldu.
                        Ee.. millele sa vastasid siis nüüd?
                        arvatavasti sinu jutule, et eto\'o tahab tagasi tulla

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Tahtmine on taevalik...
                          Igatahes, see malts küll tagasi ei tule. Mõelgu oma sõnadele, mis ta mõni kuu varem öelnud on...

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            According to Marca, Samuel is a done deal and will be announced officially on Monday.

                            Loota ju võib...
                            It\\\'s always better on holiday...

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by realmadridfan


                              According to Marca, Samuel is a done deal and will be announced officially on Monday.

                              Loota ju võib...
                              And I will be waiting for that Monday for the rest of my life.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Avaldan siirast rõõmu (loomulikult läbi pisarate) kahe kuningliku klubi omavahelise heitluse hetkeseisu üle.
                                Muhahahahaaa, see You in hell.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X