320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    34 naela teenib Bale minutis.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      http://www.youtube.com/watch?v=X2qOhDloy2w#t=3538 Bale presentatsioon otse

      Kommentaar


        juba musitab logo...

        Kommentaar


          Mis arvate, kui suur on tõenäosus, et Bale hakkab mängima paremas ääres? Tuleks nüüd Suarez ka ette Benzema asemele, siis tema koos Ronni, Bale ja Iscoga moodustaksid küll vist kõige surmavama rünnaku maailmas.

          Kommentaar


            Meenutab juba Raul, Ronaldo, Figo, Beckham, Zidane ja co aegu Overpowered

            Kommentaar


              "Siia tulek on minu jaoks unistuste täitumine. Ma tahan tänada klubi, kes selle võimalikuks tegi. Ma olen Hispaania jalgpalli alati jälginud ja olen Real Madridi jälginud ajast, kui ma olin 10 või 11-aastane.

              "Ma olen Luka Modriciga sidet hoidnud ajast, kui ta Tottenhamist lahkus. Ta soovitas mul siia tulla.

              "Ma soovin tänada Tottenhami fänne toetuse eest, mida nad mulle on avaldanud. Mul oli Tottenhamis kuus imelist aastat. Oli raske hüvasti jätta.

              "Ma olen siinolemise üle väga õnnelik, olen sõnatu. Ma ei jõua oodata hetke, mil ma klubi eest mängida saan, kuid ma pean tegema palju tööd, et võidelda endale koht algkoosseisus.

              "Ma tahan Real Madridiga võita klubi ja nende fännide kümnenda Meistrite liiga tiitli.

              "Ma tahan mängida oma parimat jalgpalli ja aidata klubi võitudeni.

              "Igaüks teab, et Real Madrid on klubi, kes tahab võita kõike. See oli minu jaoks tohuks põhjuseks, miks ma siia tulin.

              "Daniel Levy [Spursi president] on suur ärimees, kuid ma tänan teda, et ta Real Madridiga kokkuleppele jõudis.

              "Cristiano Ronaldo on siin endiselt peremees. Ta on maailma parim jalgpallur. Ma ei pea teda selle jaoks aitama, ta juba on maailma parim. Ma tahan tema pealt õppida.

              "Ma olen ka alustanud hispaania keele õppimisega. Minu jaoks on uue keele õppimine väga huvitav ja oluline."
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Özil siis ametlikult läinud, Arsenali klubi ajaloo rekordost. Karm hoop eelkõige fännidele, arvestades, kui paljude südameid ta võitnud oli, aga loodetavasti aitab Kahurid sel hooajal mingi kopsikuni, igatahes kõike parimat talle. Saab näha, kuidas meeskond ilma temata nüüd välja veab.

                  Lisaks Özilile ja Kaka´le läks klubist puurilukk Adan, kelle võimalused mängu saada hoopis kadunud olid, ning 22-aastane Denis Cheryshev saadeti hooajaks Sevillasse laenule.

                  Hala Madrid !

                  Kommentaar


                    Johhaidii, pole lihtsalt sõnu. Väga idiootne tehing, loodan väga, et ei kahetseta seda tehingut.

                    Kommentaar


                      Kuradi jobid koos teil seal.
                      Özil maha müüa......ja Bale eest 100m. Ulme pask

                      Kommentaar


                        Pole midagi teha ,et Reali juhtkond+ eriti makaronist peatreener on munadeta isiksused,hiljem ostavad 100 milliga Özili TAGASI.
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar




                          Oi jah, päris kohale jõuab ta minek ilmselt alles siis, kui järgmised mängud ees on, hetkel lihtsalt esimese emotsiooni suur pettumus.
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Kurb päev oli. Natuke piinlik on olla isegi.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Samas oli vaja Özilist lahti saada. Isco võtnuks kõik Özili mänguaja ära. Polnud väga mõtet paremal äärel ka teda mängida, sest see poleks õige olnud. Oleks vaid mingi laenuvariant olnud...
                              Bale parem hakaku imesid korda saatma.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Nats masendav on olla...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X