320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa lõpp! Aga vähemalt Morata sisse.

    Edit/

    Ancelotti võiks Benzemat karistada järgmises mängus ehk siis jätaks pingile. Vähemalt saab Capitano Iker Casillast järgmine mäng näha, mine tea äkki murrab põhikoosseisu ?

    Kommentaar


      Väga sitt mäng. Kõik mehed mängisid alla oma arvestuse. Pepe mäng oli sisuliselt nagu Reintam vs Ungari. Kohutav. Väga kohutav! Lopez oli meie parim.

      Miks nii kohutavad oldi? Juba esimesed minutid näitasid, et mehed ei ole südamega asja juures. Lonkisid, loivasid, ei võidelnud. Nacho valmistas selles suhtes erilise pettumuse, et kui lõpus tuleb su pealt pallikaotus, vastane ründab sinu tsooni ja sa sörgid tagasi, mitte ei jookse... No ma ei tea...
      Last edited by Kasper; 15.09.13, 00:09.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Kurb mäng tõesti. Õnne oli, et peksa ei saanud, õnne oli, et mitme väravaga peksa ei saanud...Ei oskagi midagi kommenteerida - juba üsna mängu algusest peale oli tunne, et sealt need punktid ära libisevad, vastastel olid meeletud võimalused, me jäime rünnakul mannetuks. Kas Bale sai esimest korda pilti siis, kui värava lõi, või siis, kui mingi tsenderduse puu taha saatis? Või näidati rivistamisel ka? Ma vaatasin alates 2. minutist.

        Teisel poolajal saatsid ka võõrustajad mingi palli paari meetri pealt tühjast väravast mööda ja mingi hetk hiljem lõi Ronaldo kohe teise värava.

        Eriti kurb on muidugi see, et Barcelona võitis läbi rästiku ****i jälle ja läheb taas tagaajamiseks, olgu selle Atleticoga praegu, kuidas on. Järgmine mäng ootab siis ees teisipäeval, kui jälle peab külla sõitma, seekord siis vähe karmimasse kohta ja Istanbuli. Saab kindlasti ülimalt põnev kohtumine olema peale eelmise aasta suuri duelle.
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          Me kõik elame ühes kollases allveelaevas, kollases allveelaevas, kollases allveelaevas ..

          Kommentaar


            Nonoh. Ehk Reali fännid panid juba tähele, aga Ronaltsi lepingut siis pikendati. Mida tähendab see tulevikus, eks näha ole.
            source http://www.realmadrid.com/cs/Satelli...s_contract.htm

            Kommentaar


              Kus siis nüüd see armastus ManU vastu kadus? Või oli uus palk nii ahvatlev?

              Kommentaar


                Money makes people happy

                Kommentaar


                  Goalkeepers: Casillas, Diego López y Jesús.
                  Defenders: Pepe, Ramos, Carvajal, Arbeloa, Nacho y Casado.
                  Midfielders: Bale, Casemiro, Modric, Di María, Isco, Khedira and Illarramendi.
                  Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé y Morata.

                  Squad Galatasaray vastu.

                  Kommentaar


                    Ronalo:

                    "Ma olen erakordselt õnnelik, et pikendan oma jäämist. Ma annan selle klubi särgi eest endast kõik.

                    "Ma tahan näidata oma armastust klubi vastu, aidates meeskonnale väljakul kaasa. Ma tahan tänada fänne, presidenti, meeskonnakaaslaseid, direktoreid - nad tegid selle otsuse mulle lihtsaks

                    "Asi ei ole rahas, meeskond on kõige tähtsam. Ma tahan olla osaks klubi projektis: võita tiitleid, karikaid, trofeesid. Ma tunnen end hetkel hästi, tahan jätkata siin klubis palju aastaid.

                    "Ma olen teiega aus - igaüks teab, et ma olin Manchesteris kuus aastat ja nad andsid mulle palju asju, mida ma ei unusta.

                    "Aga Manchester on minevik, nüüd olen Madridis. Siin on minu kodu, mu pere on siin, ma olen siin tõeliselt õnnelik.

                    "Ma austan klubisid, kes on 'koputanud uksele', et minu kohta küsida, kuid nad on alati teadnud, et mu ainus soov on olla siin ja mängida selle klubi eest, võibolla karjääri lõpuni.

                    "Mitte keegi ei tea tulevikku, ent ma jään siia viieks aastaks ja lihtsalt tahan selle klubiga tiitleid võita. Ma üritan anda oma parima nagu alati.

                    "Olla maailma enimmakstud jalgpallur ei ole peamine asi. On palju asju, mis on tähtsamad kui raha. Ma ei hakka teile valetama - see on tähtis, kuid mitte peamine."
                    Hala Madrid !

                    Kommentaar


                      Ehk siis kohustuslik PR bullshit jutt.
                      //samas vaatasin pressikonverentsi ja juttu oli ikka kõvasti rohkem ja siiramalt kui eesti keelde tõlgitud on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Kus siis nüüd see armastus ManU vastu kadus? Või oli uus palk nii ahvatlev?
                        Lihtne - ManUs enam Sir Alex'it eesotsas ei ole ja sinna Moyes'i alla niiväga ei kisu. Teiseks, ego pihta käis, et ei ole enim palka teeniv mängija...survestas äraminekusaagaga ja jäi peale. Tehtud.

                        Kommentaar


                          Selliseid põnevaid jutte ka: http://soccernet.ee/ancelotti-casillas-alustab
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            Pakun et täna alustavad.

                            Casillas
                            Carvajal Pepe Ramos Nacho
                            Modric Khedira
                            Bale Isco CR7
                            Benzema

                            Kommentaar


                              Selline oleks ilus formatsioon küll...aga kaldun arvama, et Bale alustab pigem pingilt ja tuuakse 2. poolaja alguse poole sisse, kui on vaja. Di Maria siis tema asemel põhis.

                              Kommentaar


                                Galatasaray: Muslera; Nounkeu, Chedjou, Eboue, Melo, Inan, Sneijder, Baytar, Riera, Drogba, Yilmaz.
                                Pingil: Iscan; Balta, Kaya, Sarioglu, Bruma, Bulut, Amrabat.

                                Real Madrid: Casillas; Pepe, Ramos, Carvajal, Arbeloa, Khedira, Modric, Di Maria, Isco, Ronaldo, Benzema.
                                Pingil: Lopez; Nacho, Bale, Casemiro, Illaramendi, Jese, Morata.

                                Teisel poolajal näeme kindlasti Bale aga loodame, et Jese või Morata ka mänguaega saavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X