320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kas beil palli sai puutuda?

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      kas beil palli sai puutuda?
      Ta müüs parasjagu särke. Ära sega teisejärgulise jamaga.

      Kommentaar


        Ma loodan, et hoiti jõudu Barcelona jaoks, sest vastasel juhul on olukord laupäeval väga kehva.
        sigpic

        Kommentaar


          sigpic

          Kommentaar


            MInu mälu järgi oli ta esiti viimane mees kaitses ja trajektoor lõikas Ronaltsi rohkem kui mängis palli seega , viga kindlalt, kas kaart, eks ole aga samas mis hoidmisest me räägime kui Vidal sai nii öelda mitme punase eest "pikendust" platsil. Kuigi tõele au andes ,mulle isegi veidi meeldib see Juve, meenutab veidi Lippi aegset Juvet, muidugi ei maksaks kõiki mehi Serie A rivaalidelt alati ära osta, too äär,kes Di Mariaga möllas, võiks küll oma vanas klubis edasi möllata. Aga positiivne siis see, et võimalikult väikeste kadudega sagi hakkama, ma mõtlen siin kaartide näol, kuni lõpuni mõtlesin, et mis mõttes ei Pepe ega Ramos pole kaarte alla saanud aga näed , Sergio sai ikka, kuigi tema puhul liiga rahulikust olukorrast. Aga üldpildis sai rahule jäädud, Krissu nüüd seitsme kolli peal aga Zlatan sinder tõmbas neli belglastele ühe õhtuga , peab pingutama.
            Felix: Oh, bollocks!
            Elmo: Dog's bollocks?
            Felix: No, just plain fucking bollocks!
            Elmo: No dog involved?

            Kommentaar


              Algselt postitas iRain Vaata postitust
              Ma loodan, et hoiti jõudu Barcelona jaoks, sest vastasel juhul on olukord laupäeval väga kehva.
              No sama oleks võinud öelda ka Barca mängu järel, ei teagi nüüd mis seisus meeskonnad on, kas lihtsalt oli El Classico juba mõlemal tiimil mõtteis või polegi kumbki erilises vormis.

              Kommentaar


                Küll seda Reali need kohtunikud ikka hoiavad....
                Barca vastu peaks ka teil kerge olema, kaks punats+ penalt juba enne mängu teile kindel

                Kommentaar


                  Penalt oli penalt minu arust, punane oli küll väga kergekäeliselt antud...

                  Kommentaar


                    Ei mõista inimesi kes ei näe Chiellini viga punase kaardina.

                    Juve on väga sümpaatne klubi ja meeldib ADP aegadest juba kuid Chiellini läks selgelt meest mängima mitte palli ja veel viimase mehena kaitses. Palli hakkas vaatama alles siis kui küünarnukk käis näos ära.
                    Selgelt näha, et käsi/küünarnukk tõusis Chiellinil ebaloomulikult kõrgele ehk siis kristiinale otse mööda lõuga/põske.


                    Lisaks Juve teemas nähtud video järgi on väga hästi aru saada et Vidalile pandi enne kossi korralikult kui see "algselt absurdne simulatsioon kukkumine" toimus:

                    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                    PES.PLANET

                    Kommentaar


                      Ma kahjuks teist poolaega ei näinud aga see vend sai sellise nalja eest punase? Hahahaha.
                      Siis tuleb küll mainida, et ronaldo on parimate päevade juures tagasi? Saate aru küll mida ma mõtlen.

                      Kommentaar


                        järjekordne vahva punane reali kasuks CLis
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Heku Vaata postitust
                          Selgelt näha, et käsi/küünarnukk tõusis Chiellinil ebaloomulikult kõrgele ehk siis kristiinale otse mööda lõuga/põske.
                          Naljakas on see, et Ronaldo kukkudes haaras kinni näopoolest kuhu Chiello käsi ei jõudnud ja kiiresti pani ka nutupilgu äärekohtuniku poole. Ehk Ronaldo läks ilmselgelt punast kalastama ja sai selle. Palju õnne talle ja loodetavasti ta edaspidi ei hala "miks keegi mind ei armasta" ja "miks kõik mind väärastunud daiveriks peavad"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Naljakas on see, et Ronaldo kukkudes haaras kinni näopoolest kuhu Chiello käsi ei jõudnud ja kiiresti pani ka nutupilgu äärekohtuniku poole. Ehk Ronaldo läks ilmselgelt punast kalastama ja sai selle. Palju õnne talle ja loodetavasti ta edaspidi ei hala "miks keegi mind ei armasta" ja "miks kõik mind väärastunud daiveriks peavad"
                            karma on libu. libu on ka libu.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Penalti oleks pidanud tõenäoliselt andma mõlemale poole, Vidal oli lihtalt rumal ja "üritas jalul püsida".
                              Ronaldolt suht häbiväärne käitumine, aga usun, et jalgpalluritele on sisse kodeeritud, et kui juba tunned et miskit näos käis, siis viska pikali ja teeskle, et oled lõuahaagi saanud. Õiglane oleks seal olnud kollane ja karistuslöök.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Penalti oleks pidanud tõenäoliselt andma mõlemale poole, Vidal oli lihtalt rumal ja "üritas jalul püsida".
                                Ronaldolt suht häbiväärne käitumine, aga usun, et jalgpalluritele on sisse kodeeritud, et kui juba tunned et miskit näos käis, siis viska pikali ja teeskle, et oled lõuahaagi saanud. Õiglane oleks seal olnud kollane ja karistuslöök.
                                Barcelona fännidele on "tark jalgpall" ikka viimasegi mõistuse peast ära viinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X