320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
    Arbeloal on siis klubi hooaeg läbi kui uskuda meedia jutte. Carvajalil tõestamist kui palju ja loodame, et vastased nüüd teda sihilikult lööma ei hakka.
    Sellist taktikat kasutaks ainult vist Atletico ja Bilbao poisid. Aga .. minu arust on Arbeloal ikka kõvasti rohkem tõestada. Ründefaasis temast suurt kasu pole.. aga ka näiteks Atletico mängus triblati temast korduvalt mööda nagu postist. Nagu viimasel ajal näha, siis Arbeloa ja Coentrao annavadki enam-vähem vahetusmehe taseme välja.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Sellist taktikat kasutaks ainult vist Atletico ja Bilbao poisid. Aga .. minu arust on Arbeloal ikka kõvasti rohkem tõestada. Ründefaasis temast suurt kasu pole.. aga ka näiteks Atletico mängus triblati temast korduvalt mööda nagu postist. Nagu viimasel ajal näha, siis Arbeloa ja Coentrao annavadki enam-vähem vahetusmehe taseme välja.
      Ei tea midagi neid vastaseid eelmises mängus Levantega sai ju kergelt vigastada ja tundus küll üsna tahtlikult tekitatud, aga loodame, et mees ikka peab vastu kuna väga ei sooviks Sergio Ramost äärel enam näha.

      Kommentaar


        Goalkeepers: Casillas, Diego López y Jesús Fernández.
        Defenders: Varane, Pepe, Coentrão, Marcelo, Carvajal y Nacho.
        Midfielders: Xabi Alonso, Bale, Modric, Di María, Isco, Illarra y Casemiro.
        Forwards: Cristiano Ronaldo, Benzema, Jesé y Morata.

        Eemale jäävad Ramos (Mängukeeld), Khedira (Vigastus), Arbeloa (Vigastus). Ramosel muidugi mängukeeld õnneks õigel ajal ehk siis 1 mäng enne El Classicot, asendajaks Varane!

        Kommentaar


          Diego López, Varane, Pepe, Cristiano Ronaldo, Benzema, Bale, Marcelo, Xabi Alonso, Carvajal, Modric, Isco.
          SUPLENTES / BENCH: Casillas, Coentrão, Nacho, Jesé, Morata, Di María, llarra.

          Kommentaar


            Huh, tuli ära see võit, aga teise poolaja teises osas ikka anti Malagale liiga palju ruumi tegutsemiseks.

            Kommentaar


              Suhteliselt mannetu ja igav mäng. Teenitud 1:0 võit Ronaldo väravast, aga jamh. Benzema sai vigastada, Bale on kasutu, Varane võitis umbes ühe õhuvõitluse, kuid Alonso on loom ja MOM.

              Teisipäeval Schalke ja nädala pärast juba Barca.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Mina annaks MOM omalt poolt Carvajalile või Pepele. Carvajal ilusti tegi kaitsetööd ja pääses ilusti rünnakule kuid kahjuks vedas söödutehnika 2 korral alt siis oleks seis võinud olla 3-0. Pepe tegi küll ühe rõveda liigutuse kui lõi vastasmängijat säärde, aga muidu tänu temale üldse me sealt võiduga lahkusime. Bale päris kasutu ju polnud andis ilusa söödu Ronaldo väravale ja ehitas paremalt äärelt vaikselt. Muidu üldiselt ju hea seis kuna kahel eelneval korral oleme me Malaga kodustaadionilt lahkunud kaotusega.

                Aga no Schalke vastu ma arvan, et tuleb korralik lammutamine ja loodame, et Benzema nüüd kauaks väljas pole.

                Kommentaar


                  Homme on siis mäng Schalke vastu. Kaasatud mängijaid veel teada ei ole, aga ma pakuks algkoosseisu.

                  -------------------Casillas--------------------
                  --Carvajal ------Varane-------Nacho--------Coentrao
                  ----------Casemiro----Ilarra-------Isco--------
                  Jese--------Morata----------Ronaldo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                    Homme on siis mäng Schalke vastu. Kaasatud mängijaid veel teada ei ole, aga ma pakuks algkoosseisu.

                    -------------------Casillas--------------------
                    --Carvajal ------Varane-------Nacho--------Coentrao
                    ----------Casemiro----Ilarra-------Isco--------
                    Jese--------Morata----------Ronaldo
                    Pole viimasel ajal Reali mänge väga jälgida jõudnud, aga Nacho keskkaitses on midagi uut või ta enne ka seal figureerinud?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas affelay Vaata postitust
                      Pole viimasel ajal Reali mänge väga jälgida jõudnud, aga Nacho keskkaitses on midagi uut või ta enne ka seal figureerinud?
                      On varem ka olnud. Tegelikult ta kõige õigem positsioon ongi keskkaitse.

                      Kommentaar


                        Räägiti, et Benzema pidi korras olema. Minu arust Ronaldo raiskas väga palju häid võimalusi. Esimesel poolajal oli siis 3 võimalust 3-4min jooksul, kõige raskema lõi ära. Teisel poolajal tabas 3 korda järjest Caballerot värava keskel. Selles Pepe olukorras .. Duda oli vist.. räuskas nagu loom, nagu Pepe oleks nimelt teda löönud. Ancelotti .. nii palju kui ta Nachot kasutanud on, siis keskkaitses vahetusmehena minu arust. Terve meeskond mängis üsna hästi, di Maria sööte ja kaitsetööd pole veel keegi maininud. Ära tuleb lüüa lihtsalt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          Selles Pepe olukorras .. Duda oli vist.. räuskas nagu loom, nagu Pepe oleks nimelt teda löönud.
                          Nimelt või mitte aga üsna jõhker tald ees põlve sõit oli Pepe poolt!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas affelay Vaata postitust
                            Nimelt või mitte aga üsna jõhker tald ees põlve sõit oli Pepe poolt!
                            Ma mitu korda seda olukorda ei näinud, aga minu arust oli pigem ikka riivakaga tegu, peale seda kui Pepe oli juba palli minema löönud. Mitte et see just väga oluline oleks aga siiski.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                              Räägiti, et Benzema pidi korras olema. Minu arust Ronaldo raiskas väga palju häid võimalusi. Esimesel poolajal oli siis 3 võimalust 3-4min jooksul, kõige raskema lõi ära. Teisel poolajal tabas 3 korda järjest Caballerot värava keskel. Selles Pepe olukorras .. Duda oli vist.. räuskas nagu loom, nagu Pepe oleks nimelt teda löönud. Ancelotti .. nii palju kui ta Nachot kasutanud on, siis keskkaitses vahetusmehena minu arust. Terve meeskond mängis üsna hästi, di Maria sööte ja kaitsetööd pole veel keegi maininud. Ära tuleb lüüa lihtsalt.
                              Pepe ajalugu kinnitab, et just nii oligi. Ja video pigem kinnitab, kui lükkab ümber.
                              #Tropp.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                                Pepe ajalugu kinnitab, et just nii oligi. Ja video pigem kinnitab, kui lükkab ümber.
                                #Tropp.
                                Pepe on tegelikult Brasiilane niiet pole mitte kui midagi imestada miks ta niimoodi käitub. Me kõik teame kui ebameeldiv võib ta olla, aga samas on ta ülivajalik kaitsemängija hetkel Realile.

                                Igastahes Ancelotti kinnitas täna pressikonverentsil, et Morata, Jese ja Ronaldo alustavad ning Isco ka kui ta ümber ei mõtle. Loodame muidugi, et teised noored saavad ka mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X