320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esimese värava puhul oli ikka ilmselgelt Carvajali pask, teine värav oli pigem kollektiivne ämber. Ka Marcelo äär põles paar korda esimene poolaeg.. kui kaitseliin kuskilt peab, siis ikka keskelt.

    Kommentaar


      mõned kukuvad ikka väga lihtsalt ja palju teil. (ei pea silmas (ainult?) penalti olukorda)

      Kommentaar


        Esimese poolaja parim hetk

        Kommentaar


          Barca teemas küsisin, kuid seal keegi ilmselt ei tea, ehk siin teab- kes on Sky Sportsi kaaskommentaator stuudios Mendieta kõrval, aktsendi järgi samuti hispaanlane?
          Elu on lühike, pidu on pikk.

          Kommentaar


            Puudega inimeste üle naerad?
            Gunner since 97

            Kommentaar


              Feel sorry for Ramos you know, ref shoulda sent off Gibbs.
              FCTW

              Kommentaar


                Mehel on puue ja see teeb sulle nalja w? Oli siis väga naljakas ikka? Wtf BCfey...
                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                #ZubiOut #RosellOut

                Kommentaar


                  Ilmselgelt käsk kuskilt liiga põnev hoida aga pole hullu .
                  Felix: Oh, bollocks!
                  Elmo: Dog's bollocks?
                  Felix: No, just plain fucking bollocks!
                  Elmo: No dog involved?

                  Kommentaar


                    Tõesti inetu sellise asja üle naerda siin avalikult.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Kui mõned olukorrad kõrvale jätta, siis oli põnev mäng, kahju et võitu ei tulnud, aga midagi pole veel kadunud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas manni Vaata postitust
                        Puudega inimeste üle naerad?
                        Algselt postitas Mex Vaata postitust
                        Mehel on puue ja see teeb sulle nalja w? Oli siis väga naljakas ikka? Wtf BCfey...
                        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                        Tõesti inetu sellise asja üle naerda siin avalikult.
                        Mind huvitab väga mis moel te aru saite et ma antud postituses selle invaliidi üle naeran?

                        Et keegi sellest veel valesti aru ei saaks, siis mõte oli sellel näidata kui intensiivselt fännid oma meeskonnale antud suurkohtumises kaasa elavad. Tegemist siis olukorraga, kui Madrid viigistas ning staadionit emotsioonikärgatus tabas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Mind huvitab väga mis moel te aru saite et ma antud postituses selle invaliidi üle naeran?

                          Et keegi sellest veel valesti aru ei saaks, siis mõte oli sellel näidata kui intensiivselt fännid oma meeskonnale antud suurkohtumises kaasa elavad. Tegemist siis olukorraga, kui Madrid viigistas ning staadionit emotsioonikärgatus tabas.
                          Väga labane vabandus. Mäng oli aga põnev ja pinge oli ka koguaeg üleval. Paraku Ramos keeras taas asja tuksi oma punasega.

                          Kommentaar


                            Täpselt! Kurb on see, et me oleme suurte vastu nii sitasti esinenud. Loodame, et Ancelotti nüüd õpib vigadest ja istutab Pepe või Ramose pingile. Mäletame, et Arsenalil oli näiteks sama probleem Vermaeleniga kes on lausa klubi kapten ja istutati pingile. Varane vääriks rohkem mängu aega. Carvajal oli ka täna ikka mega pask ainult lekkis ja lekkis, selle pärast ma ütlen, et Arbeloa on faking ülivajalik nii koondises kui ka klubis just selle kaitse töö pärast. Carvajal lisaks sellele kadus vahepeal positsioonilt ära Valdesele pressi tegema. Keskväli oli enam vähem okei kuid Alonso keeras lõpus koos Carvajaliga korraliku pasa maha, oleks pidanud varem Ilarra sisse tooma. Di Maria minu arust Man of the Match. Rünne oli ausalt öeldes väga sitt Bale ei suutnud väga oma kiirusega midagi teha, Benzema lõi 2 ära aga no 2 oleks pidanud veel ära lööma nagu tegi meile Lewandowski.

                            busquets.jpgpenalti ässad.jpg

                            Kommentaar


                              On ainult üks halb asi - me ei saa võrdsetel punktidel lõpetada ei Barca ega Atleticoga.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Debs Vaata postitust
                                Väga labane vabandus. Mäng oli aga põnev ja pinge oli ka koguaeg üleval. Paraku Ramos keeras taas asja tuksi oma punasega.
                                Mina ei hakka kedagi interneti teel enda tekstitõlgenduse meetodit juurutlema panema, kuid ütlen veelkord, oma postituses ei viidanud ma kusagile et ma antud isiku üle naeran.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X