320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    https://vine.co/v/MMFUebFhUdr
    Ei paista mulle meeletu meelaga peapeal tampimisena. Kõlan nagu maanus, aga esiteks, Bus läheb selgelt rüselusele vahele, libiseb jalaga ega vajuta ning tundub küll, et ta ei näe,et näe, et Pepe seal maas (pilku ei suuna alla).
    Diego Lopezt vaadates siis näib üldse et just tema üritus Busi sellest rüselusest eemale hoida antud kontaktini viibki. Mingit tahtlikku käitumist ma siin ei näe.


    Ja mis Reali mängijate kommentaaridesse puutub, siis arvan et see on ehtne näide millise pärandi see Mourinho antud klubile ära minnes maha jättis. Kõik meie ja meie kõigi vastu mentaliteet. Kui oma tahtmist ei saada, siis üritatakse oma ebaõnnestumisi igasuguse platsivälise debiilsusega varjata. Hale, eriti arvestades et tegemist klubiga/mängijatega kes nii madalale langeda ei tohiks.

    Samas mainin siin ära et väga palju muljet avaldas Ancelotti mängujärne reaktsioon, kus ta ei hakanud kedagi süüdistama ega ma ei tea mis konspiratsioone välja mõtlema, vaid keskendus oma meeskonna mängu positiivsetele aspektidele ning Madridi edasistele eesmärkidele/plaanidele. Loodame et tema mängijad võtavad oma peatreenerist tulevikus õppust.

    Kommentaar


      Räme vingumine ja üksteise süüdistamine käib. Tegelikkuses olid kõik kohtunikule rasked otsused ning mängijate tegutsemine asjale kaasa ei aidanud.

      *CR-i vastu venitas Alves ilmselgelt jala välja ning seal oli puude ehk viga, kuid kastist natuke väljas. Pealegi oli näha, et Ronaldo juba peaaegu, et oli jalga maha panemas ja valmis edasi jooksma, kui äkitselt välksatas peas vist mõte, et siit annab penalti välja meelitada.

      * Neymari vastu oli samamoodi Ramosel puude, seda on videode ja piltide pealt ju ilmselgelt näha. Kuid samamoodi võimendab Neymar oma kukkumist oluliselt üle ning tõmbab 180 kraadise vindi oma lennule sisse. Suluseisu koha pealt ei oska hetkel kaasa rääkida, kuna pole näinud normaalse nurga seda sööduhetke.

      * Iniesta teenitud penalti oli muarust suhteliselt 50/50 - mõnikord vilistatakse ära, teinekord mitte. Et selles olukorras ei saa küll nüüd öelda, et uskumatu, et sealt pennal tuli. Ennegi nähtud selliseid otsuseid ja mitte harva.


      Ning ei, RealFan, ma ei näinud ühtegi Barca fänni, kes oleks siin väitnud, et Barca kasuks pole ebaõiglaselt kunagi vilistatud jne. Loomulikult on, kuid samamoodi on rumal tulla siia jutuga, et kohtunik on taun, vilistas Barcale olematu(d) penalti(d) ning kogu lugu. Tunnista vähemalt, et Reali penalti oli ka valesti vilistatud.
      Pealegi, kui kohtuniku arvates Ramos tõmbas seal Neymari maha, siis reeglite järgi oli see ka ju punane kaart, kuna tegemist pm viimase kaitsjaga. Kuigi see topeltkaristus on ka minu arust liiga karm ja selle reegli võiks kuidagi ümber kirjutada, aga mis sa teed.

      Ning tagatipuks need lollid kommentaarid mängijatelt, et Reali kasuks ei vilistada kunagi mitte midagi jne, kuigi oli ju ka eile olematu penalt Realile ning hooaja algul võideti/viigistati päris mitmeid mänge kohtunike räigete eksimuste pärast. Nii et siin mingeid vandenõu teooriaid aretada on suhteliselt nõme.

      Kommentaar


        Muide Guardiola mängu stiilist sai see näitlemise värk alguse. Vanasti polnud mitte mingit probleemi. Fabregase teemast ärme üldse vaidle on ka see mees sarnaselt üle keenud nagu Pepe. Igastahes vahet pole kas tuleb Ramosele või Ronaldole karistus. Olgem ausad ilma Ronaldota töötab Balei mäng poole paremini. Ramos on lihtsalt faking klouniks ära muutunud saabki Varane omale võimaluse ja ehk peksab Ramose klubist üldse välja, mis siis et ta kapten on. Alati keerab meile sita ära ja niimoodi.

        Teeme nüüd nii, et Case Closed

        Igastahes mul on klubisse palju usku ja ma usun, et tänavu toob Ancelotti 3 karikat kindlasti ära.

        Kommentaar


          Ramos on lihtsalt faking klouniks ära muutunud
          ehk peksab Ramose klubist üldse välja, mis siis et ta kapten on. Alati keerab meile sita ära ja niimoodi.
          Selle postitusega läksid sa küll full retardi ja tegid ennast klouniks.

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Ja mis Reali mängijate kommentaaridesse puutub, siis arvan et see on ehtne näide millise pärandi see Mourinho antud klubile ära minnes maha jättis. Kõik meie ja meie kõigi vastu mentaliteet. Kui oma tahtmist ei saada, siis üritatakse oma ebaõnnestumisi igasuguse platsivälise debiilsusega varjata. Hale, eriti arvestades et tegemist klubiga/mängijatega kes nii madalale langeda ei tohiks.
            Kaks asja. Kui Mourinho keeras klubi perse ja lõpuks temaga enam pooled mängijad ei rääkinud ja suvel sõprusmängus, kui Ronalts värava lõi, läks esimese asjana JMi poole kõvatama, siis mis kuradi loogika on selles 'pärandi'jutus. Kui klubis on mingi mürgine vend ja ta sealt lahkub, siis jääjad ajavad oma sita togetherisse ja lähevad uues suunas, seda enam, et uus peatreener on nii vastand JMile, kui veel olla saab. Ja nüüd tuleb välja, et needsamad mängijad, kes Mourinhot ei sallinud, järsku ignovad Carlo, väga austusväärse treeneri, sõnu ja juhendeid ja käituvad eelmise treeneri, vihavaenlase, mudeli järgi? Päriselt tundubki selline jutt loogiline? Ma olen korduvalt öelnud, Mourinho toodab fullretardi on the regular, te ei pea seda ise tegema. Kui Carlo juhendas Chelseat, siis oli mulje, et klubi reputatsioon oli kõrgeim pärast pre-abra, Zola jt aega. Ei mingit Mourinho pärandit. Ja nüüd selline ajalooliselt suur ja väidetavalt kuninglik klubi vaevleb ühe paarihooajalise treeneri 'pärandi' käes? Get real härrased, no pun intended.

            Teine asi on puhtalt uudishimu. Enne 2011ndat aastat olid Clasicod sõbralikud pühapäevakõksutamised? Sest nii kaugele, kui mina mäletan, on alati olnud sõnavõtte, vingumisi, kaebamisi, torkimisi. Et kuidas asi tegelt oli? Mitte, et siit võiks mingit usaldusväärset vastust oodata. Aga äkki mõni saab ka nii kirjutada, et pilt ees mustaks ei lähe ja faktid emotsioonidest ette jõuavad?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas matys Vaata postitust
              Selle postitusega läksid sa küll full retardi ja tegid ennast klouniks.
              Aga samas ega ma midagi valesti ju ei öelnud ? Oli tema kes eksis Bayerni vastu penaltil, sai punase Osasuna vastu, oma värav Manchester Unitedi vastu, klubis kõige rohkem punaseid kaarte ja igasugu jama veel. Oma tipphetkedel on muidugi mees maailma klass, aga ikka kohutavalt palju oleme tänu temale otsustavaid mänge kaotanud. Ta lihtsalt sellist tüüpi kes oma vigadest kunagi ei õpi nagu näiteks Manchester Unitedis on samasugune Rafael ja Arsenalis Koscielny.

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Kaks asja. Kui Mourinho keeras klubi perse ja lõpuks temaga enam pooled mängijad ei rääkinud ja suvel sõprusmängus, kui Ronalts värava lõi, läks esimese asjana JMi poole kõvatama, siis mis kuradi loogika on selles 'pärandi'jutus. Kui klubis on mingi mürgine vend ja ta sealt lahkub, siis jääjad ajavad oma sita togetherisse ja lähevad uues suunas, seda enam, et uus peatreener on nii vastand JMile, kui veel olla saab. Ja nüüd tuleb välja, et needsamad mängijad, kes Mourinhot ei sallinud, järsku ignovad Carlo, väga austusväärse treeneri, sõnu ja juhendeid ja käituvad eelmise treeneri, vihavaenlase, mudeli järgi? Päriselt tundubki selline jutt loogiline? Ma olen korduvalt öelnud, Mourinho toodab fullretardi on the regular, te ei pea seda ise tegema. Kui Carlo juhendas Chelseat, siis oli mulje, et klubi reputatsioon oli kõrgeim pärast pre-abra, Zola jt aega. Ei mingit Mourinho pärandit. Ja nüüd selline ajalooliselt suur ja väidetavalt kuninglik klubi vaevleb ühe paarihooajalise treeneri 'pärandi' käes? Get real härrased, no pun intended.

                Teine asi on puhtalt uudishimu. Enne 2011ndat aastat olid Clasicod sõbralikud pühapäevakõksutamised? Sest nii kaugele, kui mina mäletan, on alati olnud sõnavõtte, vingumisi, kaebamisi, torkimisi. Et kuidas asi tegelt oli? Mitte, et siit võiks mingit usaldusväärset vastust oodata. Aga äkki mõni saab ka nii kirjutada, et pilt ees mustaks ei lähe ja faktid emotsioonidest ette jõuavad?
                El Classicod on alati olnud tulised andmised, aga üldjoontes on need ikkagi olnud nauditavad jalgpallielamused. Mourinho tulek tõi sellesse märksa ebameeldivama elemendi, sellist rüselust ja meediasõda polnud meeskondade vahel olnud alates Figo saagast. No mis täie mõistuse juures olev peatreener läheb ja topib oma sõrmed vastasmeeskonna abitreeneri silma.
                Mourinhol lihtsalt ei jätkunud piisavalt jõudu, et võita Barcat lihtsalt mänguga ja pidi looma kogu selle tralli, et siis see hakkaks omakorda mentaalselt Barca mängijaid mõjutama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                  Aga samas ega ma midagi valesti ju ei öelnud ? Oli tema kes eksis Bayerni vastu penaltil, sai punase Osasuna vastu, oma värav Manchester Unitedi vastu, klubis kõige rohkem punaseid kaarte ja igasugu jama veel. Oma tipphetkedel on muidugi mees maailma klass, aga ikka kohutavalt palju oleme tänu temale otsustavaid mänge kaotanud. Ta lihtsalt sellist tüüpi kes oma vigadest kunagi ei õpi nagu näiteks Manchester Unitedis on samasugune Rafael ja Arsenalis Koscielny.
                  Ramos on füüsiliselt ja tehniliselt maailma üks parimaid kaitsjaid, kahjuks mentaalselt on ta sarnane pigem Pepega, kellel pingesituatsioonides lihtsalt sõidab katus ära. Ja tavaliselt on pinge just kõrgeim sellistes tipptasemel mängudes teiste tipptiimidega, eriti ei istu Ramosele vist Barcaga mängud.

                  Kommentaar


                    Minu eelmine post oli osaliselt vastus väidetele, et ainuke vale otsus oli Ronaldo teenitud penalti ning et kohtunikud aitavad Reali tihti (mis tuli just Barcelona niiöelda fänni poolt). Ei ole väitnud, et Ronaldo teenitud penalti oli õige. Pole ka väitnud, et kohtunikud Reali ei aita. Aidatakse igas liigas suuremaid klubisid, vaata kasvõi PLi. Natuke silmakirjalik on lihtsalt Barca logoga tulla siia rääkima sellest, et kohtunikud aitavad Reali. Vaadates, mille eest penalteid ei antud, siis kõik need kolm olid mittevajalikud, sama ka see punane kaart (sest olukord oli suluseisust). Ramose koha pealt, äkki tuleb kellelgi meelde näiteks BVB-ga teine mäng eelmisel aastal, ei ole ta alati nii vilets midagi. On ka teisi häid mänge teinud. Eks keegi peab väikesed jutud tegema ja kusagile koputama, et ei lähe oma koibi kusagile lihtsalt igaks juhuks toppima (eriti kui sul seal Neymar on eks?), ilmselt oleks seda pidanud juba ammu tegema. Äärtest ei lekkinud oluliselt vähem kui keskelt. Meeskondlik kaitse oli sel korral kehv, sama ka Barcal aga usun, et Carlo teeb omad järeldused ja meeskond läheb siit edasi tugevamana.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      El Classicod on alati olnud tulised andmised, aga üldjoontes on need ikkagi olnud nauditavad jalgpallielamused. Mourinho tulek tõi sellesse märksa ebameeldivama elemendi, sellist rüselust ja meediasõda polnud meeskondade vahel olnud alates Figo saagast. No mis täie mõistuse juures olev peatreener läheb ja topib oma sõrmed vastasmeeskonna abitreeneri silma.
                      Mourinhol lihtsalt ei jätkunud piisavalt jõudu, et võita Barcat lihtsalt mänguga ja pidi looma kogu selle tralli, et siis see hakkaks omakorda mentaalselt Barca mängijaid mõjutama.
                      Te vist ei saa Mourinhost kunagi üle, minu mäletamist mööda ta vabandas enda tehtud teo pärast ja kahetses tehtut. Kui nüüd mänguliselt vaadata, siis viimasel hooajal ei saanud ta Barca vastu ühtegi kaotust (võin ka eksida). Pigem võiks selle Mourinho teema sinna paika jätta.
                      Saite eile võidu kätte ja tegite LaLiga taas põnevamaks, loodame, et punkt-punkti heitlus läheb kuni viimase vooruni välja.

                      Kommentaar


                        Eks ma ka siis esitan oma versiooni Pepe juhtumist. Vahetult enne headbutti Fabregas riivas Pepet ja alles siis Pepe kes oli juba teises suunas minemas pööras Pepe ära.Tõlgendamine on igaühel ise teha aga päris ise Pepe nüüd ka amoki ei läinud. Muidu nagu Fabregas juu tore poiss aga kahjuks minu mälu mäletab sellist cuntiks käitumist ka Arsenali päevilt, selline Villa tüüpi tiba aga see on minu subjektiivne arvamus.
                        Aga huvitav jah, et teiste avataridega kuttidel on siin vaat et rohkmegi midagi rääkida või õigustada kui Reali avataridega kasutajatel.
                        Felix: Oh, bollocks!
                        Elmo: Dog's bollocks?
                        Felix: No, just plain fucking bollocks!
                        Elmo: No dog involved?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                          Kaks asja. Kui Mourinho keeras klubi perse ja lõpuks temaga enam pooled mängijad ei rääkinud ja suvel sõprusmängus, kui Ronalts värava lõi, läks esimese asjana JMi poole kõvatama, siis mis kuradi loogika on selles 'pärandi'jutus. Kui klubis on mingi mürgine vend ja ta sealt lahkub, siis jääjad ajavad oma sita togetherisse ja lähevad uues suunas, seda enam, et uus peatreener on nii vastand JMile, kui veel olla saab. Ja nüüd tuleb välja, et needsamad mängijad, kes Mourinhot ei sallinud, järsku ignovad Carlo, väga austusväärse treeneri, sõnu ja juhendeid ja käituvad eelmise treeneri, vihavaenlase, mudeli järgi? Päriselt tundubki selline jutt loogiline? Ma olen korduvalt öelnud, Mourinho toodab fullretardi on the regular, te ei pea seda ise tegema. Kui Carlo juhendas Chelseat, siis oli mulje, et klubi reputatsioon oli kõrgeim pärast pre-abra, Zola jt aega. Ei mingit Mourinho pärandit. Ja nüüd selline ajalooliselt suur ja väidetavalt kuninglik klubi vaevleb ühe paarihooajalise treeneri 'pärandi' käes? Get real härrased, no pun intended.

                          Teine asi on puhtalt uudishimu. Enne 2011ndat aastat olid Clasicod sõbralikud pühapäevakõksutamised? Sest nii kaugele, kui mina mäletan, on alati olnud sõnavõtte, vingumisi, kaebamisi, torkimisi. Et kuidas asi tegelt oli? Mitte, et siit võiks mingit usaldusväärset vastust oodata. Aga äkki mõni saab ka nii kirjutada, et pilt ees mustaks ei lähe ja faktid emotsioonidest ette jõuavad?
                          Loogika seisneb selles et nii Ramos kui Ronaldo, 2 suurkuju Madridi riietsuruumis, tundusid olema täiesti teisel lainel oma peatreenerist mängujärgsetes intervjuudes ning selle asemel et oma emotsioonid kodus kauni naise abil välja elada võtsid nad ideeks kogu oma puhver näljastele ajakirjanikele laiali laotada ning endale sellega edasisteks mängudeks potensiaalseid karistused peale korjata. Puhas Mourinho firmavärk, kas pole? Ja osalt saan ka sellest aru - kui sulle on 3 aastat seda mürki järjepidevalt sisse söödetud, siis on raske sellest harjumusest lahti saada, eriti sellises intensiivses mängus kus emotsioon targa mõistuse üle domineerib.

                          Ent nagu sa välja tõid, neil on meeskonna eesotsas nüüd inimene kes vähe rohkem klassi ja vaoshoitust riietusruumi süstib ja Madridi imidžit parandab. Kuid see rehabilitatsioon saab olema pikk ja keeruline ja ma kardan et ei kao need Uefalonad jm vandenõuteooriad enne kui Barcal lõpuks ometi see kaua oodatud ''ajastu'' läbi saab või Realist mõni toksiline isiksus riietusruumist minema läheb.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Loogika seisneb selles et nii Ramos kui Ronaldo, 2 suurkuju Madridi riietsuruumis, tundusid olema täiesti teisel lainel oma peatreenerist mängujärgsetes intervjuudes ning selle asemel et oma emotsioonid kodus kauni naise abil välja elada võtsid nad ideeks kogu oma puhver näljastele ajakirjanikele laiali laotada ning endale sellega edasisteks mängudeks potensiaalseid karistused peale korjata. Puhas Mourinho firmavärk, kas pole? Ja osalt saan ka sellest aru - kui sulle on 3 aastat seda mürki järjepidevalt sisse söödetud, siis on raske sellest harjumusest lahti saada, eriti sellises intensiivses mängus kus emotsioon targa mõistuse üle domineerib.

                            Ent nagu sa välja tõid, neil on meeskonna eesotsas nüüd inimene kes vähe rohkem klassi ja vaoshoitust riietusruumi süstib ja Madridi imidžit parandab. Kuid see rehabilitatsioon saab olema pikk ja keeruline ja ma kardan et ei kao need Uefalonad jm vandenõuteooriad enne kui Barcal lõpuks ometi see kaua oodatud ''ajastu'' läbi saab või Realist mõni toksiline isiksus riietusruumist minema läheb.
                            Võibolla olen pealiskaudne, aga Ramos ei ole kunagi kõige loogilisem vend tundunud. Või noh, for that matter, mõlema 'suure' mängumehed ei ole ei kukkumise, kohtuniku ümbritsemise ja teravate ütlemistega kitsid olnud, kui midagi ei meeldi. (Jätab Pepe siin kõrvale, see vend peaks kinnimajas olema, mitte palli mängima). Võibolla on see lihtsalt Hispaania eripära. Londonis küll ei tähelda, et mängijatele oleks mingi eriline lõhkumine külge hakanud või full retard intekad. Seetõttu tundubki raske uskuda, et kui 3 out of 4 mehe klubidest jäid seljataha kiindumust ja respekti täis mängijatega, siis selles neljandas on isegi aasta hiljem kõik vähegi halb tema süü.

                            Väga olen nõus nende riietusruumi halbade mõjudega, enamasti ongi kurja juur seal.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Mis kuradima Mourinho toksilisus on ikka riietusruumis sees? Ülimalt mõnus oleks muidugi näha ühte El Clasicot kus mõlemad meeskonnad ei daivi (mõlemad), kui davitakse ja saadakse viga öeldakse seda kohtunikule, et ta eksis jne. Ühesõnaga ühte korraliku fair-play mängu, kuid kas seda siis vaatajad tahavad?
                              Jah, muidugi. Normaalsed inimesed tõesti, kuid ega neid ei ole väga palju ning 90% inimestest tahab näha kino ja teatrit ning seda El Clasicotega pakutaksegi. Rääkida siin midagi, et Mourinho on kas või kuidagi seotud hetkel Reali riietusruumis toimuvaga vms on täielik absurd... Ma arvan, et seal meeskonnas ei huvita enam mitte kedagi see tegelane. Teiseks. Mourinho läks Reali sellisel ajal kus ei läinud neil just "kõige paremini" ning arvestades, et Barcelona oli täiesti teise klassi klubi sellel ajal siis eks igaühel on oma murdumiskoht. Tal ei pidanud närvid vastu selle koguaeg teiseks olemisega, sest ta on ju "Special One"... ja siis hakkaski see meediakära pihta. Tark inimene, kuid lõunamaine päritolu ei aita kaasa sellistele asjadele nagu pingega toimetulek, meediakära jne (vähemalt minu meelest).

                              P.S. Kui Mourinho tõi selle vingumismeeleolu jne Reali ning see on neil peale teda seal ikka alles siis äkki mainid seda ka kui mitu korda Ronaldo peale mängu/mänge kohtunike kallal vingunud on? Mul isiklikult ei tule peale eilse El Clasico mitte ühtegi meelde...
                              + El Clasico ongi mäng kus ei loe AINULT oskused jalgpalliväljakul. Seal loebki kõik. Pead ka pingega toime tulema. El Clasicot saab võrrelda penaltiseeriaga, alati ei võida tugevam (ei väida, et Barcelona ei ole parem kui Real), vaid see kes kõige paremini pingega toime tuleb, kellel on õnne ja muidugi kes on paremini valmistunud selleks...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                ....... selle asemel et oma emotsioonid kodus kauni naise abil välja elada võtsid nad ideeks kogu oma puhver näljastele ajakirjanikele laiali laotada ning endale sellega edasisteks mängudeks potensiaalseid karistused peale korjata...........
                                Minu naine mul küll seda ei respekteeriks, et ma oma töö frustratsioon tema peal välja elan , , mees , hullemalt tõlgendades võib siin välja lugeda koduvägivalla õhutamist.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X