320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RealFan Vaata postitust
    Reali ja BVB mängu vilistab Mark Clattenburg muidu. Diego Lopez olla öelnud, et pingete tõttu meeskonnas tahab ta ära minna aga agent ütles, et mees ei lähe kuhugi. Lisaks ka selle siis, et Reali fännid kirjutasid siis Ronaldo aadressil kirja, kus sisuliselt vabandati vilistamise pärast.
    Ma arvan ise, et järgmine hooaeg on Liigas ja Meistrite liigas põhi väravavaht Casillas ning karikas jääb Diegole juhul kui ta ei lahku.

    Kommentaar


      Küsiks siitpoolt et kas Realil barcastuffi sarnast twitteri kontot ei eksisteeri, kus kõik valgesärke puudutavad uudised/kuulujutud/intervjuud välja tuuakse?

      Kommentaar




        See peaks olema see mida otsid.

        Kommentaar


          www.twitter.com/RMadridInfo pealt leiab samuti üsna palju informatsiooni

          Kommentaar


            Marcelo kahjuks vigastusega väljas 2 nädalat, aga Coentrao mulle täiega meeldib seega pole hullu. Ehk siis on kaitses natukene kindlam ei teki eriti sellist olukorda kui 2 äärekaitsjat liiga kõrgel.

            Kommentaar


              Täna siis väga tähtis mäng Borussia Dortmundi vastu. Eelmine hooaeg olime nendega ikka korralikult hädas täna saame kättemaksta. Pakun, et üllatusi algkoosseisus pole ja alustavad: Casillas, Coentrao, Pepe, Ramos, Carvajal, Di Maria, Alonso, Modric, Ronaldo, Benzema, Bale ja varus: Diego Lopez, Varane, Nacho, Casemiro, Ilarra, Morata, Isco. Ainult võit rahuldab meid ja õnneks on Lewandowski puudu see mäng.

              Kommentaar


                Di Maria jääb Dortmundi tänasest mängust eemale vigastuse tõttu, ilmselt algkooseisu hõivab tema koha kas Illaramendi või Isco. Lisaks kutsuti koosseisu Castilla mängija Jose Rodriguez.

                Kommentaar


                  Kurat! Niigi palju mängijaid juba vigased. Ise arvan, et alustab Ilarra.

                  Kommentaar


                    Real: Casillas; Carvajal, Ramos, Pepe, Coentrao; Isco, Alonso, Modric; Bale, Benzema, Cristiano Ronaldo.
                    Varus: Diego Lopez, Varane, Casemiro, Nacho, Morata, Illarramendi, Jose Rodriguez.

                    Hoopis Isco, aga noh enam vähem kõik täppi, pole paha!

                    Kommentaar


                      Nii Madrid kui ka Atleti on FIFA poolt samadel põhjustel mis Barca uurimise all

                      Kommentaar


                        Parandan enda ühe vea, Di Maria pole mitte vigastatud vaid haigusega väljas (gastroenteriit (salmonellamürgistus)).

                        Kommentaar


                          Nii Madrid kui ka Atleti on FIFA poolt samadel põhjustel mis Barca uurimise all
                          Kui see bänn peaks meile tulema, oleks see kahjulik, kuna kui Ancelotti soovib 4-3-3 jätkata, siis oleks tarvis sügavust tiimile, kuid seda siis järgmisel kahel aknal ei saaks tulla. Samas oleks minu meelest sellel ka omad plussid. 1. Klubi finantsseis ei saaks koormat juurde uue suvise osturalli läbi 2. Äkki, äkki paneb see treeneri ja juhtkonna rohkem vaatama oma noortesüsteemi poole. Aga need on vist vaid unistused.

                          Kommentaar


                            Täielikult värdjad seal Fifas sel juhul.

                            Kommentaar


                              Nii palju kui ma asjast sotti olen saanud, siis väike erinevus Barcelonaga seisneb hetkel selles, et kui Barcelona puhul oli uurimise aluseks kahe klubi otsene kaebus nende vastu, siis Atleti ja Reali puhul on FIFA puht enda kahtlustest uurimist alustanud.
                              Coraje, corazón y cojones.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                                Nii palju kui ma asjast sotti olen saanud, siis väike erinevus Barcelonaga seisneb hetkel selles, et kui Barcelona puhul oli uurimise aluseks kahe klubi otsene kaebus nende vastu, siis Atleti ja Reali puhul on FIFA puht enda kahtlustest uurimist alustanud.
                                Võib ka vabalt näpuga näitamise keiss olla. Peab ikka eriti naiivne fänn olema kui arvata et kahel maailma kõige mõjuvõimsamal klubil FIFAs oma jüngreid pole. Pakuks et üks nendest ''anonüümsetest'' klubidest lihtsalt tõmbas oma niidiotsi vajalikul moel et Barcale kogu see jama kaela ajada ning Barca, teades juba ammu antud karistusest, tegi endast kõik võimaliku selleks et mitte Hispaanias ainukesena sellesse kraavi kukkuda. Ja nagu Barca, ega see Madridki oma noorsoopoliitikat eriti avalikuse eest varjanud - natuke googlis ringi sorida leiad nii mõnegi artikli kus valgesärgid FIFA reegleid jultunult eiravad. Blatteri poistele vaja ainult natuke pädevust juurde ning ei pääse Ancelotti mehedki nendest sanktsioonidest mis meid nüüd kimbutavad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X