320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Võib ka vabalt näpuga näitamise keiss olla. Peab ikka eriti naiivne fänn olema kui arvata et kahel maailma kõige mõjuvõimsamal klubil FIFAs oma jüngreid pole. Pakuks et üks nendest ''anonüümsetest'' klubidest lihtsalt tõmbas oma niidiotsi vajalikul moel et Barcale kogu see jama kaela ajada ning Barca, teades juba ammu antud karistusest, tegi endast kõik võimaliku selleks et mitte Hispaanias ainukesena sellesse kraavi kukkuda. Ja nagu Barca, ega see Madridki oma noorsoopoliitikat eriti avalikuse eest varjanud - natuke googlis ringi sorida leiad nii mõnegi artikli kus valgesärgid FIFA reegleid jultunult eiravad. Blatteri poistele vaja ainult natuke pädevust juurde ning ei pääse Ancelotti mehedki nendest sanktsioonidest mis meid nüüd kimbutavad.
    Korralik kaburajura muidugi kogu ses saaga mis siin lahti on rullumas, kuid siiski ei tasu minna "tee jääte ka vahele ei ole Barca ainukene kes reegleid rikkunud on" teed. Ma arvan, et kõikide suuremate klubide juures üle euroopa võib leida 2-3 tatipura kes võib-olla poleks tohtinud liituda jne jne. Vaatab mis saab - ärme õelaks ka muutu

    Kommentaar


      Spekulatsioone pakutakse hulgem aga BCfey, ma selline interneti kauge inimene, ei oska neid otsingumootoreid ka väga kasutada aga hirmsasti tahaks lugeda mõnda seda lugu,mida mainisid, eriti huvitaks nende valge särklaste oma , äkki leiad mulle.. ?
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Algselt postitas maanus Vaata postitust
        Spekulatsioone pakutakse hulgem aga BCfey, ma selline interneti kauge inimene, ei oska neid otsingumootoreid ka väga kasutada aga hirmsasti tahaks lugeda mõnda seda lugu,mida mainisid, eriti huvitaks nende valge särklaste oma , äkki leiad mulle.. ?
        Vajuta siis linkidele BCfey postituses, saad hõlbsalt ligi!

        Kommentaar


          Algselt postitas affelay Vaata postitust
          Korralik kaburajura muidugi kogu ses saaga mis siin lahti on rullumas, kuid siiski ei tasu minna "tee jääte ka vahele ei ole Barca ainukene kes reegleid rikkunud on" teed. Ma arvan, et kõikide suuremate klubide juures üle euroopa võib leida 2-3 tatipura kes võib-olla poleks tohtinud liituda jne jne. Vaatab mis saab - ärme õelaks ka muutu
          Asi ei ole õeluses vaid õigluses. Kui Barca millegi sellise eest karistada saab, mida teised suurklubid sama agaralt harrastavad, siis ei tohi tekkida olukorda kus kataloonia klubi, see kõige õelam meeskond maailmas laste vastu (sarkasm), märtriks lüüakse ning ainukesena nende sanktsioonide pärast kannatab peab. Kui FIFA tõepoolest misiooniks võtab kõik antud reeglite rikkujad kinni nabida siis peaks ta seda tegema mastaapselt ja süsteemselt, mitte puhtjuhuslikult või suvaliste kaebuste peale.

          Kommentaar


            Kas keegi teab muidu, miks bernabeu eile pooltühi oli?

            Kommentaar


              Algselt postitas MadDoctor Vaata postitust
              Kas keegi teab muidu, miks bernabeu eile pooltühi oli?
              Kui piletihindu vaadata siis ei imesta. Ise arvan, et sellest Fifa skandaalist väljume me koos Atleticoga puhtalt.

              Kommentaar


                Minu viga, ei osanud näha isegi linki tekstis - vanadus .
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Asi ei ole õeluses vaid õigluses. Kui Barca millegi sellise eest karistada saab, mida teised suurklubid sama agaralt harrastavad, siis ei tohi tekkida olukorda kus kataloonia klubi, see kõige õelam meeskond maailmas laste vastu (sarkasm), märtriks lüüakse ning ainukesena nende sanktsioonide pärast kannatab peab. Kui FIFA tõepoolest misiooniks võtab kõik antud reeglite rikkujad kinni nabida siis peaks ta seda tegema mastaapselt ja süsteemselt, mitte puhtjuhuslikult või suvaliste kaebuste peale.
                  Noh, sellest ma enamvähem rääkisingi. Barcelona osas sai FIFA oma otsuse tehtud ja nüüd pööratakse pilgud uurimaks Reali ja Atléticot ehk üritatakse enda initsiatiivil veel nö patuseid leida. Point oli selles, et uurimine ei tähenda veel automaatselt süüdimõistmist ja karistuse saamist ning kuna ühtegi otsest kaebust pole Reali ja Atlético peale tehtud, siis annab see hetkeseisuga vähemalt mulle veidi lootust, et ehk asjad polegi nii hullud, sest ühelegi klubile otseselt ette pole jäädud.

                  Märtriks löömist pole ma kunagi ühegi asja puhul pooldanud.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Homme siis tähtis mäng La Realiga Anoetal, lisaks veel nii palju, et Cristiano ei mängi:

                    @SocialRMadrid: RM SQUAD vs. Sociedad.

                    - Casillas, Diego López & Jesús.
                    - Varane, Pepe, Ramos, Coentrão, Carvajal & Nacho
                    - Bale, Xabi Alonso, Casemiro, Modric, Di María, Isco, Illarra & Medrán
                    - Benzema, Morata, Willian José .

                    Not available for the game against Sociedad: Marcelo, Arbeloa, Jesé, Khedira and Cristiano.

                    Carlo Ancelotti: "We're going to give Cristiano a rest, he's tired. We're doing this to avoid any risks. There are a lot of important games ahead of us and we prefer him to sit this one out. He can train tomorrow and Sunday to be ready for Tuesday's game."

                    Kommentaar


                      Anoeta on paras põrgu olnud "tugevatele" seega kivi kotti.

                      Kommentaar


                        Päris palju mehi on vigastusega väljas, aga Ancelotti lubas, et Bale mängib Ronaldo kohal see mäng. Di Maria siis paremal ?

                        Edit: Ancelotti väitis Pressikal seda ka, et Di Maria ei alusta, Isco alustab aga ikkagi tekib küsimus kes siis paremal äärel.

                        Kommentaar


                          Nii palju kui ma aru sain, siis Di Maria ikka alustab pingilt, kuna pole veel täielikult taastunud oma haigusest, selle haiguse tõttu kaotas ta kuuldavasti 2,5 kilo kehakaalust.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas grigory Vaata postitust
                            Nii palju kui ma aru sain, siis Di Maria ikka alustab pingilt, kuna pole veel täielikult taastunud oma haigusest, selle haiguse tõttu kaotas ta kuuldavasti 2,5 kilo kehakaalust.
                            Nii ta on, aga ootan huviga mis on Ancelottil panna paremale äärele, äkki Benzema äärele ?

                            Kommentaar


                              Eks näeb, Morata võib ka kõne alla tulla, kuid sel juhul mängiks tema ilmselt ise Ronaldo äärel.

                              Kommentaar


                                pigem Isco.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X