320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga.. teemasse. Spekuleeriks siis, kes finaalis DMi mängib. Ma ei usu, et selleks on Illarra. Musklit jääb keskväljal liiga väheks. Seega .. kas remonditakse Khedira ära.. või Casemiro. Või üks keskkaitsjatest. Ramos kõige liikuvam neist, ehk siis tema. Samas Pepe on mõned head aastad tagasi üsna palju seal mänginud.

    Kommentaar


      Palju õnne 2014 CL-i võitijatele
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
        Mõlemad finaalivariandid on täitsa huvitavad ju.
        Madriidi derby (ilmselt esmakordne ühe linna vastasseis CL ja tema eelkäijate ajaloos) ja Mourinho vs Real.
        Palju õnne edu finaaliks,seda läheb kindlasti vaja Atletico alistamisel.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          õnnitlused ka minu poolt! mis see ronaldo cele tähendama pidi, keegi teab?

          Kommentaar


            Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
            õnnitlused ka minu poolt! mis see ronaldo cele tähendama pidi, keegi teab?
            Seda, et ta tegi uue rekordi. Ega seda meest muu ei huvitagi

            Kommentaar


              Eh, kui seda kümmet sõrme mõtlete, siis võiks ju mõista, mida tähendab La Decima Reali jaoks. Kas ma haistan solvunud Bayerni fänni nurinat?

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Eh, kui seda kümmet sõrme mõtlete, siis võiks ju mõista, mida tähendab La Decima Reali jaoks. Kas ma haistan solvunud Bayerni fänni nurinat?
                Kesmise realifänni IQ-ga vist ei oskagi arvutada 5+5+5...

                Aga muidu Pep tegi algusest peale kõik vastupidi sellele, mida tulnuks pärast teist mängu teha. Seega real vääris võitu.
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                  Eh, kui seda kümmet sõrme mõtlete, siis võiks ju mõista, mida tähendab La Decima Reali jaoks. Kas ma haistan solvunud Bayerni fänni nurinat?
                  Oot, kas Real võitis täna mingi karika?

                  Käemärgid täendasid loomulikult uut CL-i väravaterekordit

                  Kommentaar


                    Täiesti metsas kuidas me neid Saksa tiime oleme ikka maha võtnud see hooaeg. Bayerni fännid tahtsidki meid ja ka said. add.jpg

                    Kommentaar


                      Bravo Ancelotti
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Hästi mängitud!
                        FC Barcelona

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          õnnitlused ka minu poolt! mis see ronaldo cele tähendama pidi, keegi teab?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Ok, ma olin värava ajal üsna sillas ja ei pannud tähele (sellepärast ka märge eelmises postis, et kümme sõrme), et seal selline tagamõte oli. Aga samas, väide nagu Ronaldot huvitaksid ainult isiklikud eesmärgid, Bayerni fänni poolt antud hetkel jätab sellise mulje (siiski väljendasin küsimusega oma "väite" ebakindlust). Finaali jõudmine siiski samm La Decima suunas ju on. Ma ise eelistaks uskuda, et ta üritas ikka mõlemale viidata. Üsna masendavad on siiski need Ronaldo vastased kommentaarid aga mis seal ikka, pole need esimesed ja kindlasti ka mitte viimased.

                            Ehk siis, härra keskmine Barca fänn võiks ju lugeda kogu postituse, mitte ainult selle osa, mis annab võimaluse nutma hakata.

                            Kommentaar


                              Õnnitlused, väga kõva mäng ja ma usun, et vahet pole, kes vastaseks tuleb, Real on finaalis kindlasti favoriit.

                              Kommentaar


                                Et siis selline tava on välja kujunemas, et kes see CL poolfinaalis teisele liiga teeb saab aasta pärast ise sama tunda. Ei tea kes järgmine aasta Realile koslepi annab?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X