320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Mis ajast Blind CB on?

    See, et Hispaania või Brasiilia finaali ei pääsenud ei tähenda, et Thiago Silva või Ramos oleks BOATENGIST sitemad
    See võis olla küll kala minu poolt, mälu vedas alt. Võibolla nägin Blindi siis defensive midfielderit mängimas. Et teha asjad selgemaks, siis lisan enda TOP 10 CB, pole paremusjärjestuses ja :
    1) Hummels 2) Garay 3)Boateng 4)Varane 5)Silva 6)Ramos 7)Pepe 8)Kompany 9)Subotic 10) ei oska kedagi panna siia aga võibolla Barzagli või Pique

    NB! Kuna pole tihe inglise liiga jälgija, siis ei oska sealt kedagi siia tuua.

    Kommentaar


      Garay ja Pep eespool kui Kompany? Kompany on raudpolt hetkel üks maailma parimaid.
      Aga tõesti, kõigil on oma arvamus. Boateng pani MMil jah kunni, aga ta mistake-faktor on lihtsalt nii suur, et raske on teda top kolme vähemalt panna. Varane veel noor ja pole nii tõestanud end, kohe kindlasti ei ole eespool kui Silva, Ramos ja Kompany.

      Kommentaar


        Parimate keskkaitsjate koha pealt .. pigem pakuks Hummels, Kompany, Silva ja Ramos ka ehk isegi. Eks seegi üsna subjektiivne ole. Mingid Aston Villa ja rohkem keskväljamehed.. no kui jalgpalli hakata jälgima alates 12. juunist sel aastal, siis võib-olla tõesti.

        Teemasse pisut. Jutud liiguvad, et Khedira küsis Gooneritelt liiga palju pappi ja seetõttu jääb diil katki.

        Kommentaar


          Mis seal salata, et ajapikku hakkavad kõik lemmikmeeskonna mängijad meeldima ja nende lahkumist kindlasti ei soovi.
          Kuid, kui vaadata seda janti nüüd, mis siin toimub siis tekib natukene sama tunne, mis eelmisel hooajal, kui Özil maha müüdi ja Bale asemele toodi. Too hetk need kaks kõrvuti pannes, oleksin eelistanud Özili, kes oli mänguplaaniga ja liigaga juba kohanenud ja end heast küljest näidanud. Nüüd kui 10 CL karikas on võidetud ei saa kobiseda, et tegemist oli halva diiliga.
          Ma olen veendunud, et täpselt sama mänguplaan edu ei too, alati on vaja muutusi ja muutused kaasnevad uute mängijatega ja seeläbi uute teistsuguste käikudega.
          Oli ka Di Maria üks mu lemmikud eelnevatel hooaegadel, aga väga raske on näha, et teine selline hooaeg nüüd järgneb, mees on hetkel tühjaks pigistatud ja väsimus võis olla ka üks sellise vigastuse põhjuseid.
          Khediral nagu ma aru saan on endal ka tahtmine minna, samas ei saa ju öelda, et mees nii väga asendamatu eelmine hooaeg oli, enamus ajast siiski vigane.
          Ma veel rõhutan, et muutusi on vaja ka vaatamata sellele, et praeguse koosseisuga tuldi UCLi võitjaks. Ja kui Ancelotti meid sinna tüüris, siis ei jää ju muud üle, kui vana usaldada ja kindlasti ta tunneb asja.

          Kommentaar


            Kui tulla tagasi üleminekute juurde siis nagu ma aru saan on hetkel targetid James, Falaco, Kroos ja müüa plaanitakse Khedira ning Di Maria. Vahepeal räägiti ka Benzema minekust, hetkel enam pole plaanis müüa? Ja kas Castillast ka kedagi ülesse tuua plaanitakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Redman Vaata postitust
              Uus teema: kas Cheryl Cole on top 10 ex-WAGide hulgas?
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                Uus teema: kas Cheryl Cole on top 10 ex-WAGide hulgas?
                ma ei tea, mis WAG tähendab, aga i'd do her in a heartbeat :>

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Mark, rafix ja kõik teised. Kui teie, Reali toetajad, kes idee järgi vaatate kõiki mänge, ei suuda mõista Khedira panust ja headust, siis mul ei ole lihtsalt sõnu. Jalgpallurite panuse ja väravate/assistide/triblingute vahel ei ole võrdusmärki. Ja rääkida, et Khedira oleks pingimees või et Kroos suudaks teda asendada. Sorri, kutid, see on rumal jutt.

                  Ja mina ei ole kohe kindlasti unustanud, et Khedira väga pikalt vigastatud oli, vastupidi. Kui sa oled nii pikalt väljas ja kuulud CL-i finaalis algkoosseisu ja pääsed MM-ile, kus oled võitjamaa Saksamaa põhimees, siis mõelge ise natuke.
                  Srry mees, aga sinu jutt muutub rumalaks, suvepäevadest on vine ikka sees? Praegu sinu juttu järgi tundub et sina oled meil siin ekspert ja teised on noobid ja kehtib ainult sinu arvamus ja vale arvamus. Selliste vendadega räägitaks niimoodi,et kõige pealt antakse hamba peale ja siis hakkatakse rääkima.
                  Aga äkki sellepärast tahab Khedira ära, kuna ta tahab kogu aeg mängida ja Carlo võib olla ei võimalda talle seda, sest miks peaks ta hakkama muutma oma taktikat, mis saatis edu CLis ja karikas, palju ei jäänud puudu ka liigas?
                  Carlo jaoks tegid Alonso ja Modric ära piisavalt musta tööd, mis võimaldas karikad koju tuua.
                  Lähme korraks tagasi CLi finaali juurde. Miks kuulus Khedira algkoosseisu? Sest Alonso oli kaartidega väljas. Tolle mänguga oli näha, et Khediral oli vorm vägagi keskmine kui mitte kehv, sest sai just mõned nädalad ennem mängu alles treenima. Ei olnud vennal piisavalt kiirust ja vahetati teise poolaja alguses ära pingile ka. Miks võttis Löw ta kaasa, sest vahepealse ajaga sai vend piisavalt trenni teha ja oma vormi ülesse ajada Saksamaa jaoks.
                  Ma ei väidagi, et ta on kehv mängija või mida iganes, ta on vägagi vajalik mängija igale meeskonnale. Tema panus on musta töö tegemine, ehk vastase mängu lõhkumine. Aga kui vend lükkab tagasi uue lepingu pikenduse ja ajab taga hullumeelseid summasid, mis jääb inimestel üle, kui rahaks teha ta, ei ole mõtet lasta vennal aasta pärast üldse tasuta ära minna. Mitte keegi ei ole üheski meeskonnas asendamatu liige, tuleb leida lihtsalt see õige, kui Khedira peaks ikkagi ära minema.

                  Kommentaar


                    soomlane Reali reservi?

                    Kommentaar


                      Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                      Parimad keskkaitsjad:

                      Maldini-----------(hunnik tühja maad)------------------Baresi-------------------(hunnik tühja maad)--------------Thiago Silva ----------------------(hunnik tühja maad)----------------------Peped, Ramosed ja mõned saksa snoobid.
                      Esimesed 2 mängisid nii ammu, et tänapäevaste meestega on neid võimatu võrrelda.
                      Maldini ja nii ammu?Nesta oleks loogiliselt muidugi Thiago Silvast ees.
                      Suhkruhaige

                      Kommentaar




                        See peaks viitama küll millelegi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                          pic.twitter.com/9m5Tq0eDXB

                          See peaks viitama küll millelegi
                          Kui keegi pole lihtsalt ilma nimeta särki sinna ette pannud, siis peaks see Khedira koht olema

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Srry mees, aga sinu jutt muutub rumalaks, suvepäevadest on vine ikka sees? Praegu sinu juttu järgi tundub et sina oled meil siin ekspert ja teised on noobid ja kehtib ainult sinu arvamus ja vale arvamus. Selliste vendadega räägitaks niimoodi,et kõige pealt antakse hamba peale ja siis hakkatakse rääkima.
                            Sütik on väga lühike, ma näen.
                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Aga äkki sellepärast tahab Khedira ära, kuna ta tahab kogu aeg mängida ja Carlo võib olla ei võimalda talle seda, sest miks peaks ta hakkama muutma oma taktikat, mis saatis edu CLis ja karikas, palju ei jäänud puudu ka liigas?
                            Kui Carlo mänge oled vaadanud ja sõnavõtte lugenud, siis näed, et tema jaoks on Khedira väga suures soosingus.
                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Lähme korraks tagasi CLi finaali juurde. Miks kuulus Khedira algkoosseisu? Sest Alonso oli kaartidega väljas.Tolle mänguga oli näha, et Khediral oli vorm vägagi keskmine kui mitte kehv, sest sai just mõned nädalad ennem mängu alles treenima. Ei olnud vennal piisavalt kiirust ja vahetati teise poolaja alguses ära pingile ka.
                            Kui Carlo ei usaldaks Khedirat, oleks ta Illarra mängu pannud. Aga ta valis Sami.
                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Miks võttis Löw ta kaasa, sest vahepealse ajaga sai vend piisavalt trenni teha ja oma vormi ülesse ajada Saksamaa jaoks.
                            Pärast finaali oli umbes-täpselt nädal aega, mil koondised pidid oma lõpliku koosseisu teatama. Nädalaga ei aja vormi üles. Põhjused olid sügavamad.
                            Algselt postitas rafix Vaata postitust
                            Ma ei väidagi, et ta on kehv mängija või mida iganes, ta on vägagi vajalik mängija igale meeskonnale. Tema panus on musta töö tegemine, ehk vastase mängu lõhkumine. Aga kui vend lükkab tagasi uue lepingu pikenduse ja ajab taga hullumeelseid summasid, mis jääb inimestel üle, kui rahaks teha ta, ei ole mõtet lasta vennal aasta pärast üldse tasuta ära minna. Mitte keegi ei ole üheski meeskonnas asendamatu liige, tuleb leida lihtsalt see õige, kui Khedira peaks ikkagi ära minema.
                            Jah, see kõik on väga õige. Kui ta ise soovib lahkuda, ei saa kätt talle keegi ette panna. Aga kui mäletad, siis teema algas sellest, et te väitsite, et Khedira oleks pingimees, mida ta ei oleks. Ja sellest, et Toni Kroos suudaks temaga sama rolli täita, mis on eos jabur väide.

                            Mis minu point on? Khedira on ülikõva mängija ja seda mõtlevad nii Carlo kui ka Löw.

                            Mis minu tähelepanek on? See, et ma ühes kohas teisena su nime mainin, ei tähenda, et peaksid endast välja minema . Päriselt ei tähenda.
                            Last edited by Kasper; 16.07.14, 00:38.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Real Madrid Info ‏@RmadridInfo

                              Real Madrid & Arsenal reached an agreement for Sami Khedira for 25M euros, The player is asking for 7M euros as salary. #RMmercato

                              -@ToniKroos reached Mallorca tonight staying at house he own there, Tomorrow there will be an official confirmation [AS] #RMmercato

                              Real Madrid & Levante have agreed terms for the transfer of Keylor Navas, RM will pay the buyout clause, 10M euros. [Marca] #RMmercato

                              Pisut uudiseid siis.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                                Real Madrid Info ‏@RmadridInfo

                                Real Madrid & Arsenal reached an agreement for Sami Khedira for 25M euros, The player is asking for 7M euros as salary. #RMmercato

                                -@ToniKroos reached Mallorca tonight staying at house he own there, Tomorrow there will be an official confirmation [AS] #RMmercato

                                Real Madrid & Levante have agreed terms for the transfer of Keylor Navas, RM will pay the buyout clause, 10M euros. [Marca] #RMmercato

                                Pisut uudiseid siis.
                                on see tõsiselt võetav allikas ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X