320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    Miks Navasele? Falcao pidi ju tulema.. Te nagunii järgmine hooaeg enam kaitsmisega ei tegele (mitte, et te eelminegi aasta väga panustanuks..). Ramos ja pepu ehk jäävad veel oma väljakupoolele, ülejäänud aga tahaks kangesti väravale tuld anda
    Naljamies, barca kaitse on parem? alves, alba mõlemad ees, Sergio ka suht seal eespool, jätab selja taha aind Pique ja Mathieu, kui panustama hakata, siis vist minu raha läheb hetkel ikkagi Ramos - Pepe (Varane) peale

    Kommentaar


      Algselt postitas rafix Vaata postitust
      Naljamies, barca kaitse on parem? alves, alba mõlemad ees, Sergio ka suht seal eespool, jätab selja taha aind Pique ja Mathieu, kui panustama hakata, siis vist minu raha läheb hetkel ikkagi Ramos - Pepe (Varane) peale
      Rumalmies, keegi pole öelnudki et barca kaitse parem on.
      https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

      Kommentaar


        Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
        Rumalmies, keegi pole öelnudki et barca kaitse parem on.
        Ennem kui naabri liivakasti sitale tuled, vaata enda oma ennem üle. Siia sobib väga hästi ütlus, et teise silmas palki näed, aga enda omas pindu mitte.

        Kommentaar


          Ning jälle tuleb välja, et tuleks foorumis avatarid keelustada. Äkki õnnestub siis siin ka mingil tasemel sõnavabadus käima lükata

          Kommentaar


            Algselt postitas rafix Vaata postitust
            Ennem kui naabri liivakasti sitale tuled, vaata enda oma ennem üle. Siia sobib väga hästi ütlus, et teise silmas palki näed, aga enda omas pindu mitte.
            Asjata erutud. Pole mõtet trolle toita. Aga.. positiivsest küljest, varsti jõuab nii Reali teema postcount niimoodi Barca omale järele. Teiseks, kas see väljend mitte vähe teistmoodi polnud? Või jääb mul miskit arusaamatuks.

            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Ning jälle tuleb välja, et tuleks foorumis avatarid keelustada. Äkki õnnestub siis siin ka mingil tasemel sõnavabadus käima lükata
            Kas sa Rooma klubide teemasid oled näinud? Või Itaalia meeskonna oma.. vist oli selline ka. Ma korra vaatasin. Siin toimuv on sellega võrreldes lapsemäng. Hea küll, eks trollimine pakub mõnele endiselt pinget (kahjuks on ka neid, kes seda tõsiselt võtavad), aga vähemalt on siin ikka valdavalt ilma karvasteta hakkama saadud... vist. Enivei, seni kuni teatud isikud ei soovi saavutada mingisugustki objektiivsust teatud teemadel, siis ega see avataride keelamine ka midagi ei muuda. Või äkki, teeks üleskutse ka Reali avataridega poistele minna Barca teemasse trollima Mul ongi postcount üsna vilets, kuidas muidu näiteks härra sepakas niipalju poste suutis teha.

            Kommentaar


              Algselt postitas RealFan Vaata postitust
              Asjata erutud. Pole mõtet trolle toita. Aga.. positiivsest küljest, varsti jõuab nii Reali teema postcount niimoodi Barca omale järele.
              Kui sa ütled et ma olen troll siis palun tee omale sõna troll tähendus selgeks.
              https://www.youtube.com/watch?v=TjkHfoBlCnI

              Kommentaar


                Algselt postitas SkyBlu Vaata postitust
                Kui sa ütled et ma olen troll siis palun tee omale sõna troll tähendus selgeks.
                Ei pidanud silmas sind. Minu arust üks teine (vihje: sinuga samat avatari .. omav) tegelane üritas kedagi rohkemal või vähemal määral närvi ajada ning kahjuks tal see ka õnnestus. Kuigi minu arust pole vähimatki vajadust antud isikut siin teemas vähemalt tõsiselt võtta.

                Kommentaar


                  Ancelotti lubas Casillase põhiväravavahiks teha ja Navas tuleb esialgu pingile. Lisaks lubas Ancelotti veel seda, et enam ta ei rotateeri väravavahte nii nagu eelmine hooaeg. Ise arvan, et Navas siiski Copa del Rey mängud saab kätte.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                    Ancelotti lubas Casillase põhiväravavahiks teha ja Navas tuleb esialgu pingile. Lisaks lubas Ancelotti veel seda, et enam ta ei rotateeri väravavahte nii nagu eelmine hooaeg. Ise arvan, et Navas siiski Copa del Rey mängud saab kätte.
                    See on küll krdi loll asi, mida öelda. Olgu siis sedapidi, et kuniks üks vend terve on, pole vahet, mida teine teeb - ikka pink, või teistpidi, nagu isegi kahtlustasid, et tegelt on need täiesti katteta sõnad ja ausa võimaluse saab iga larhv.


                    (Ja ette lehvitan ära härrastele, kes siinse kombe kohaselt eiravad pointi ja hakkavad nt Mourinho fulltardi postitama, ''a vaata, missa ise teed'' )
                    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rafix Vaata postitust
                      Naljamies, barca kaitse on parem? alves, alba mõlemad ees, Sergio ka suht seal eespool, jätab selja taha aind Pique ja Mathieu, kui panustama hakata, siis vist minu raha läheb hetkel ikkagi Ramos - Pepe (Varane) peale
                      Ma võtaks Barca satsi iga kell Ramose ja Varane, aga ega see tähenda, et teie sats kaitsetööga hakkama saab.. Xabi-Khedira´ta hakkab huumorit saama kaitsefaasis Just seepärast sa võiksidki pigem vaadata, kuidas meil varasemalt ning teilgi minevikus ämbreid sel teemal kolistatud, mitte end kohe punasesse keerama

                      Mis puutub järgmist hooaega, siis senise suve üleminekute pealt ning Lucho tulekuga, võib julgelt järgmisel hooajal panused pigem Barca kaitsetööle panna.

                      Aga Falcao võiks ikka juurde osta.. Ning laske di Maria minema, siis oleks ideaalne
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Ehk ikka ootaks mängud ära enne

                        Kommentaar


                          REAL MADRID XI: Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Nacho, Carvajal, Illarramendi, Alonso, Modric, Bale, Isco.

                          Carvajal alustab arvatavasti paremal äärepoolikus ja Bale siis vasakul. Ehk suudame selles mängus võita ja enda häbi pesta. Loodan veel, et järgmine aasta korraldatakse oma tuur ja mängud, tundub kuidagi effektiivsem olevat kui see turniir. Muidu superkarikas on väravas Casillas seda kinnitas täna ka Ancelotti. Lisaks tahetakse Raul tagasi koju tuua spordidirektoriks. Hetkel olevat veel probleeme tekkinud staadioni uuendamisega ja eks see selgub hiljem kas hakatakse uuendama või siis mitte. Lisaks veel, et James, Varane ja Benzema alustasid täna oma treeninguid ja 5-ndal alustavad oma treeninguid Khedira, di Maria ja Kroos.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mark- Vaata postitust
                            REAL MADRID XI: Casillas, Arbeloa, Pepe, Ramos, Nacho, Carvajal, Illarramendi, Alonso, Modric, Bale, Isco.

                            Carvajal alustab arvatavasti paremal äärepoolikus ja Bale siis vasakul. Ehk suudame selles mängus võita ja enda häbi pesta. Loodan veel, et järgmine aasta korraldatakse oma tuur ja mängud, tundub kuidagi effektiivsem olevat kui see turniir. Muidu superkarikas on väravas Casillas seda kinnitas täna ka Ancelotti. Lisaks tahetakse Raul tagasi koju tuua spordidirektoriks. Hetkel olevat veel probleeme tekkinud staadioni uuendamisega ja eks see selgub hiljem kas hakatakse uuendama või siis mitte. Lisaks veel, et James, Varane ja Benzema alustasid täna oma treeninguid ja 5-ndal alustavad oma treeninguid Khedira, di Maria ja Kroos.
                            Real on iga aasta USAs mingil turniiril käinud. Tavalised sõpruskohtumised mängitakse tavaliselt Euroopas.

                            Kommentaar


                              Põhjus selleks on üsna lihtne muidu.

                              Real Madrid's International Champions Cup games have brought in 8.7 million euros in ticket sales. [@English_AS]
                              Organisers of Real Madrid vs Man Utd (Aug 2) in Michigan sold 109k tickets. Most in USA history pic.twitter.com/Z5Eiy5VR4y [@FootbaIlCentre]

                              Euroopas on neid mänge niigi küllalt, sealt mingite sõprusmängude pealt sellist kasumit ei saa.

                              In less than 10 days Real Madrid sold 502.000 jerseys with James' name. [Euromarketing Sport]

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rafix Vaata postitust
                                Ennem kui naabri liivakasti sitale tuled, vaata enda oma ennem üle. Siia sobib väga hästi ütlus, et teise silmas palki näed, aga enda omas pindu mitte.
                                Eiei. See on vastupidi ikka, muidu kaoks mõte ära

                                Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                                Tubli poiss. A mis idiootne avatar sul siin lehvib ?
                                A mis debiilne nimi sul siin ripub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X