320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mjah, 1-1 siis. Minu arust olime siiski paremad, kahjuks ei õnnestunud ülekaalu realiseerida. Üsna puhas käega mäng oli ka seal lõpupoole.. minu arvates oli kohtunik ka kaartide koha pealt üsna helde Atleti poistele (ilmselt ka normaalne, arvestades minu klubilist eelistust). Kroosi üle visatakse ilmselt nalja natuke. Di Maria andis meeskonnale kõvasti juurde, James oli ka minu arust üsna korralik, lõi värava ja andis ka mõned head söödud. Üldises plaanis tõstaks esile Kroosi ja Carvajali, ka Casillas näitas üle pika aja mingisugust enesekindlust. Et nüüd Ronaldoga kõik ikka korras oleks.. Võõrsilvärav oleks võinud olemata olla aga teise sama hea mänguga pakun, et võetakse võit ära.

    Kommentaar


      Siit oleks pidanud tulema võit ja nüüd on kahjuks kogu mängu staatus Atletico käes, sest nigunii nad reedel mängivad oma robustset jalgpalli edasi ja veel jõhkramalt. Jumal tänatud, et Kroos üldse terveks jäi ja kaks selget penaltit jäeti meile andmata. Järgmine mäng lihtsalt peab mängima Keylor Navas, sest Iker on jätkuvalt ebakindel ja selles Atletico väravas oli tema ka natuke süüdi.

      Edit:

      Praegu meenub üks mäng Barcelonaga mis toimus samuti Santiago Bernabeul ja milles me ka viigistasime ja pärast võõrsil juhtus selline asi, et võitsime 3-1 tuleb loota, et nüüd juhtub sama ja hoida pead püsti kuna miski pole magusam kui Vicente Calderonil karikas pea peale tõsta.

      Kommentaar


        Iker mängis minu arvates täitsa hästi täna ja selles väravaolukorras olid pigem süüdi need 5 mängijat ees postis, kes kolmel Atletico mehel ennast üle kavaldada lasid.

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Iker mängis minu arvates täitsa hästi täna ja selles väravaolukorras olid pigem süüdi need 5 mängijat ees postis, kes kolmel Atletico mehel ennast üle kavaldada lasid.
          Praegu vaatan highlighte siis jah tegelikult ei olnudki temal süüd eriti. Lihtsalt livestreamil oli halb kvaliteet. Muidu jah olen nõus, et tegi normaalse mängu. Ancelotti ütles pressikal muidu, et La Liga väravavaht on valitud nüüd, aga nagu ikka ta veel seda ei avalda.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mark- Vaata postitust
            Praegu vaatan highlighte siis jah tegelikult ei olnudki temal süüd eriti. Lihtsalt livestreamil oli halb kvaliteet. Muidu jah olen nõus, et tegi normaalse mängu. Ancelotti ütles pressikal muidu, et La Liga väravavaht on valitud nüüd, aga nagu ikka ta veel seda ei avalda.
            99,9999% kindel, et see Iker on.

            Kommentaar


              Sergio Ramos, tõeline "sportlane" ! Tundke uhkust oma hälvikute üle

              The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Pole mingi üllatus ju, et Reali keskkaitsepaar koosneb erivajadustega inimestest.

                Kommentaar


                  Eks ikka need tegelased, kellel võib-olla närvid mingil hetkel vastu ei pea.. need on ikka eriti halvad inimesed. Provokaatorid ja muud tegelased, kes seda draamat toodavad.. need on aga tõelised kangelased Mina isiklikult ei pea kumbagi paremaks.

                  Kommentaar


                    Carvajal oli loom, Bale lasi vana mitu korda üle, kui ise keskele ronides palli kaotas. Söödetud sai, aga kindlat käiku ette ei olnud, polnud meest kelle pealt teravus tuleks ( loe: Di Maria ), bussi moodi asi oli ka muidu ees seal, aga nii mängitakse neid nö play-offe.
                    Iker jahh kartsin hullemat, aga läheb paremaks nagu kõigil ma usun.

                    Countile seda, et ega Roma suurel liidril ja legendil Tottil ka alati närvidega kõik korras pole olnud. Kontaktsport, kui jääb kaadrisse jääb kaadrisse, selliseid asju sellistes mängudes tehakse ikka ja ikka, lihtsalt tuleb osavamalt teha, et me neid siin postitada ei saaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Eks ikka need tegelased, kellel võib-olla närvid mingil hetkel vastu ei pea.. need on ikka eriti halvad inimesed. Provokaatorid ja muud tegelased, kes seda draamat toodavad.. need on aga tõelised kangelased Mina isiklikult ei pea kumbagi paremaks.
                      Idioot. Ootaks pikemat banni sellele "kangelasele".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        99,9999% kindel, et see Iker on.
                        Ma arvan ise ka, et see on Iker ja tore kui on tegelikult. Saaks veel püüdmise korda oleks täitsa okei.

                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Eks ikka need tegelased, kellel võib-olla närvid mingil hetkel vastu ei pea.. need on ikka eriti halvad inimesed. Provokaatorid ja muud tegelased, kes seda draamat toodavad.. need on aga tõelised kangelased Mina isiklikult ei pea kumbagi paremaks.
                        +1 Mandzukic ikka tegelikult räigelt provotseeris kõiki ja ega ta mänguliselt ju midagi kasulikku ei tootnudki.

                        Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
                        Carvajal oli loom, Bale lasi vana mitu korda üle, kui ise keskele ronides palli kaotas. Söödetud sai, aga kindlat käiku ette ei olnud, polnud meest kelle pealt teravus tuleks ( loe: Di Maria ), bussi moodi asi oli ka muidu ees seal, aga nii mängitakse neid nö play-offe.
                        Seda ma olen varem ka väitnud, et Carvajal peaks olema põhi paremkaitsja koondises ja ainult pimedad arvavad, et Azpilicueta on parem. Carvajal on meeskonnas väga tähtsal kohal kuna ta peab võtma pidevalt vastu pikki diagonaale ja siis palli edasi toimetama. Keskelt ütleks, et ei saagi läbi kuna kui ka proovid siis kas tehakse jõhker viga või üldse vigastatakse ära. Di Maria on tõesti julge ja loodame, et ta kui lahkub siis viimasel hetkel või siis äkki Florentinol tuleb mõistus pähe.

                        Kommentaar


                          Kui Casillas peakski La Ligas põhi vv olema, siis oli Navase ost täiesti mõttetu, mees lihtsalt raiskaks pingil istudes oma talenti

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mark- Vaata postitust

                            Seda ma olen varem ka väitnud, et Carvajal peaks olema põhi paremkaitsja koondises ja ainult pimedad arvavad, et Azpilicueta on parem. Carvajal on meeskonnas väga tähtsal kohal kuna ta peab võtma pidevalt vastu pikki diagonaale ja siis palli edasi toimetama.
                            Soovitan Carvajaliga tuure maha võtta. Noor poiss, kel on veel aega paremaks saada - mõne aasta pärast võib koondisekoht tõesti tema oma olla, kuid hetkel on temast paraku stabiilsemaid jalapaare. Vaata näiteks kõige värskema näitena Euroopa superkarika kohtumist Sevilla vastu, kus Vitolo temast mitu korda üsna väikese vaevaga mööda astus. Oleks see siis ühekordne halb päev, kuid paraku tuli neid juhte eelmisel hooajal päris mitu.

                            Ja nimetada teisitimõtlejaid "pimedateks" on ka ikka päris julge avaldus.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BBC Vaata postitust
                              Kui Casillas peakski La Ligas põhi vv olema, siis oli Navase ost täiesti mõttetu, mees lihtsalt raiskaks pingil istudes oma talenti
                              Realil on küll kellegi talendi raiskamisest sügavalt pohhui.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BBC Vaata postitust
                                Kui Casillas peakski La Ligas põhi vv olema, siis oli Navase ost täiesti mõttetu, mees lihtsalt raiskaks pingil istudes oma talenti
                                Algkoosseis: Casillas, Marcelo, Pepe, Ramos, Carvajal, Kroos, Alonso, Modric, Ronaldo, Benzema, Bale.
                                Pink: Navas, Coentrao, Arbeloa, Varane, di Maria, Isco, J.Rodriguez.

                                Talentide pingile toomine/istutamine pole kunagi selles klubis probleemiks olnud. Tehti seda varasemalt, tehakse praegu ning ega tulevik selles eriti helgemgi paista. Kurb vaadata kuidas mõtetu luksusostu Jamesi tegemisel kahaneb dimaria (kelle müümine oleks järjekordne "kullafondi" väärt lüke Perse poolt), isco ja jese võimalus satsis endale koht leida. Di marial küll ilmselgelt on/oli koht kuid Perse ilmselt survestab carlot piisavalt et to jamesit eelistaks (mida teeb ka mehe hinnasilt).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X