320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja Casillas oli ka pidevalt meeskonda tassiv väravavaht, kuni ta peatreeneriga raksu läks. Ehk praegu pole asi selles, et Casillase parim enne oleks läbi, vaid tüübil on lihtsalt olnud 1,5 aastat ajukeppi ja sellise olukorra pealt ei saa mees olla automaatselt parimas hoos. Ta on veel sellises vanuses, et ta võib enda tipptasemele tagasi jõuda ja ma usun, et see tipptase on Casillasel kindlasti parem kui Navasel. Kui Casillas sinna mängupraktikaga ei jõua, siis on tal tõesti aeg troon käest anda, aga praegusel ajal ei saa seda veel öelda.
    Lisaks on klubi legend siiski midagi ja kedagi, kellele antakse natuke rohkem võimalusi. Ehk 15 aastat meeskonda vedanud meest ei visata niisama üle parda. Jose Mourinho mingu selles suhtes enda ülbusega persse.
    Mitte, et ma sinu ilge fänn oleks, aga sa ajad praegu väga õiget juttu.

    Jalgpallur peaks ikka mängima lähtuvalt hetkevormist
    Aga ometi oli Xavi iga mäng mängus eelmine hooaeg või mis?

    Kommentaar


      No eks te lootke siis, et Casillas saab ühtäkki oma vormi tagasi. Iseenesest mõistetav, eks ma ka sisimas loodan, et Torres lööb see hooaeg 20 väravat, aga reaalsust teame me kõik.

      Kommentaar


        Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
        No eks te lootke siis, et Casillas saab ühtäkki oma vormi tagasi. Iseenesest mõistetav, eks ma ka sisimas loodan, et Torres lööb see hooaeg 20 väravat, aga reaalsust teame me kõik.
        Ah, ära irise. Väljakumängija ja väravavaht on kaks eri asja.

        Kommentaar


          Ma tõesti ei vihka Casillast, ausalt

          Praeguses vormis Casillas esiväravavahina tundub minu jaoks lihtsalt natukene liiga jabur otsus. Olgu, on võimalik, et vana hea Iker hakkab jälle mängima ning võtab kõik kiirrünnakud ja pealelöögid ära, mis liiga ründava koosseisu tõttu on tekkinud. Aga tuleb mõelda ka sellele, et samal ajal kui Casillas väravas "vormi kogub" istub pingil Navas. Teate vist ise kõige paremini, kuidas pingil istumine väravavahi vormile mõjub.

          Hea küll, ma ei ranti sel teemal enam, aitab kah. Edukat hooaega teile, El Clasicol olen teie poolt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Viis ja pool aastat vanusevahet on ikka täitsa arvestatav. Keegi pole ju öelnud, et väravavahtide karjäär vaid 5 aastat kestab.
            Kui on valida kahe väravavahi vahel, kellest üks on palju noorem ning tasemelt vähemalt sama või parem, siis miks mängitada vanemat meest? Lihtsalt sellepärast, et ta nimi on Casillas?

            Kui te siiralt arvate, et Casillas on esiväravavahi kohta väärt klubis, mille jaoks pole probleem jätta 50-milline mees pingile vahetuseks, siis ei oska ma enam midagi öelda.
            Üks oli noor ja talendikas, teine parima enne ületanud...

            Keylor Navase väljaostuklausel oli 10 miljonit.
            Algselt postitas BBC Vaata postitust
            Navas oli 13/14 hooajal La Liga parimaid väravavahte koos Courtoisiga, oli vist isegi 15 clean sheeti. MMil hästi mängimine lihtsalt tõestas seda, et mees kuulub absoluutsesse tippu ja tema ei peaks kindlasti pingil istuma.
            Mees on teinud elus täpselt ühe hea hooaja. Miks jätad parimate väravavahtide nimetamisel välja Lopeze, Iraizozi, Asenjo, Willy? See, et goal.com ta parimaks valis ja MM-i kommentaatorid seda lugenud olid, ei näita päris kõike.
            Algselt postitas Ingmar Vaata postitust
            Jah, viimased 2 aastat on ta näidanud, et ei kuulu enam tipptegijate hulka. Muidugi oli Casillas kunagi hea, võiks isegi öelda, et maailma parim, kuid need ajad on kahjuks möödas. Räägitakse, et Torres olevat ka kunagi hea olnud
            Kahe aasta tagused tegemised ei näita tema praegust taset. Realil on vaja väravavahti, kes on vormis praegu ja tulevikus, mitte kelle vorm on 2 aastat pidevas languses olnud.
            Dannar vastas Ikeri kohta juba üsna hästi. Aga kuidas ta viimased kaks aastat seda näidanud on? CL-i finaali üks eksimus ja Hispaania põrumine meeskonnana on näited viimastest kuudest. Oleks Navas MM-il Hispaania väravavaht olnud, ei oleks midagi teisiti olnud.

            Iker on 33, legend, kapten ja Mourinhoga halbades suhetes. Pole ühtegi põhjust, miks ta ei peaks olema Real Madridi põhiväravavaht algaval hooajal.
            Last edited by Kasper; 21.08.14, 12:27.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Minu jaoks pole suurt vahet, peaasi, et väravas on parim variant. Samas, ei näe põhjust, miks peaks Navasi kohe esiväravavahiks panema. Kui Iker endiselt ebakindel on, siis muidugi. Muus osas, Ancelotti siis kinnitas, et di Maria transferit küsis. Väidetavalt tahab di Maria 8 milli palka, klubi pakub aga vaid 5 milli ... minu arust küll on di Maria 8 milli enam kui auga välja teeninud. Aastas loomulikult.

              Kommentaar


                Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                Paistab, et funktsionaalne lugemisoskus lonkab nendel Barcelona embleemiga tegelastel... kui intriigi soovid, parem vaata seebikaid oma vanaemaga (ma olen muidu nii närvis, et mul isegi praegu käed värisevad nagu keskmisel jänesel, kui piletikontroll bussi tuleb, eksju). Aga olgu, väitsin siis järgmist: "üsna suur osa sellest Jamesi peale kulutatud 80 millist (+ siis palk, eks) teenitakse juba nänni pealt tagasi." Isegi ei defineerinud, mida tähendab "üsna suur osa". Sellest aga piisab, et paaril klounil kont hambusse jääb Pole paha. Muus osas, arvasin et 1 miljon müüdud Ronaldo särki eelmine hooaeg on üsna korduvalt läbi leierdatud "uudis", ka Soccerneti poolt .. paistab, et siis mitte piisavalt. Ehk siis, kordan üle, ei üritanud midagi raudpolt kindlalt väita, kindlasti mitte seda, et fännid Jamesi 100% kinni taovad. Kahju ainult, et umbes 9 posti 10st, mida kaunistab Barca embleem, sisaldavad ainult lugupidamatust ja/või katset kellegi vererõhku tõsta. Ma arvasin, et ainult bandwagonerid on sellised.

                Edit: vahepeal on nii palju poste siia siginenud.. see oli siis eelkõige rixxerile ja sepakale suunatud

                @rahvaspordipäev: Täpselt teavad ilmselt ainult asjaosalised. Aga kui ka ei saa suurt midagi, siis särgimüüginumbrite kasvu valguses saab ju alati Adidaselt paremat lepingut nõuda.
                mida tähendab üsna suur osa


                nvm, ei pannud tähele et vana teema.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Aga ometi oli Xavi iga mäng mängus eelmine hooaeg või mis?
                  Oleks Barcal olnud ainult kedagi paremat asemele panna.

                  Ja ma ei hakkaks võrdlema sellises olukorras väravavahti väljakumängijaga. Peale hetkevormi on viimase valikus sama tähtis ka näiteks mängija oskused, mitmekülgsus, suhe enda ümber olevate meeskonnakaaslastega, nii antud tiimi enda kui ka vastase taktikaline ülesehitus. Väravavahil samas on platsil enamjaolt ainult üks (väga tähtis) roll ja need kriteeriumid mille abil peatreeneri oma valiku teeb on antud positsioonil kitsamad kui teistel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas matys Vaata postitust
                    Aga ometi oli Xavi iga mäng mängus eelmine hooaeg või mis?
                    Ja sellest järeldad, et fännide arvates oli see ok? Minu seisukoht oli enamus hooajast, et Xavi peaks olema nüüdseks juba impact-sub, mitte põhitegija. Kahjuks peatreenerile selget otsustamispositsiooni selles teemas ei antud.. See aga peaks siinse meeskonna fännidele tuttav teema olema, eriti praeguse presidendi alluvuses
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Üks oli noor ja talendikas, teine parima enne ületanud...
                      Meil natukene erinev arusaam parim ennest vist. Muidugi võivad väravavahid väga korralikult ka neljakümnenda eluaastani mängida, aga Casillase puhul ei saa ju sellest hetkel rääkida. Parim enne ei sõltu vaid vanusest, vaid pigem sellest, kui hästi mees oma vormi hoida oskab.

                      Kui ostan Maximast jogurti, mis paki peal oleva info põhjal säilib veel 2 nädalat, kuid sisu on täiesti hallitanud, siis ma ei hakka ju seda ometi sööma.

                      Aga eks näis, mis aeg toob. Ka mina loodan, et Iker taastab oma vormi.

                      Kommentaar


                        Ja sellest järeldad, et fännide arvates oli see ok?
                        Ma ei ole teinud mingeid järeldusi. Leian, et Casillas väärib võimalust. Jah, ma tean, et CL finaalis pani kala maha, ma tean, et ka MM ei olnud suurepärane, aga ma mäletan ka seda, et veel eelmine hooaeg hoidis ta puuri puhtana üle 900 minuti järjest. Ma tean, et Navas oli eelmine hooaeg suurepärases hoos klubi ja koondise eest, kuid Levante eest oli ta ainult ühe hooaja esikinnas. Mängida Levante eest ja saada parima väravavahi auhind, hea tõesti, ei ütlegi midagi paha selle kohta, kuid selle põhjal väita, et ta on Casillasest parem? Päriselt?

                        Kommentaar


                          Ei ole ühtegi põhjust, miks Navas peaks olema esikinnas. Ta pole ennast meeskonnas mitte kuidagi tõestanud. Iker tegi eelmine hooaeg Copa del Rey'l uskumatu seeria, CL-is oli finaali prohmakas ja MMil oli ämber. Hetkeseisuga ei ole Navas midagi tõestanud, Iker väärib igati postide vahel seismist. Kui tema taha jääma hakkavad tulemused - siis on teine asi. Hetkel ei ole jäänud - seega pole põhjust teda vahetada.

                          Kommentaar




                            ilmekas pilt praegusest olukorrast

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Herr Vaata postitust


                              ilmekas pilt praegusest olukorrast
                              Pâris Makelele keissiga ma seda ei võrdleks.

                              Kommentaar


                                Ei lõpetage ära nii tähtis see Di Maria ka polnud, et akuks kutsuda. Võimas tööloom, aga pidevalt väga ebastabiilne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X