320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ma usun, et Ancelottil ikka väga palju siin kobiseda ei ole, kõik 70+ mil mehed peavad ju platsil olema, samuti selle hooaja ostud, kuna sellesse kategooriasse kuuluvad enamvähem ainult ründavamad mängijad, siis jääbki üle 1 koht keskväljal ja no seekord on seal siis Modric. Ega neid kaitsvaid poolkaitsjaid pole klubisse ju eriti enam jäänudki, Illaramendi ja Khedira ainukesena?
    No Kroos ja Modric kallimad küll polnud kui Illarra.. kui nüüd seda loogikat jätkata. Ei usu, et nüüd kogu taktika Perez paika paneb Aga jah, Illarra ja Khedira on ainukesed kaitsvamad mehed, viimane neist veel ka vigastatud...

    Kommentaar


      Ja ikka standardolukorrad......

      Aga, paistab, et vähemalt ründefaasis on muutusi näha. James on ikkagi 10-t mängimas.. ehk siis midagi 4-2-3-1 laadset ikkagi on. Üsna palju löögikohti ja ohtlikke olukordi on juba tekkinud. Esimest korda on sel hooajal näha Jamesi korralikult mängus sees. Kuigi ründenelik vahetab ohtralt kohti ka.. aga Benzema suutis korra juba puujalg olla.

      Kommentaar


        Miks mängib Karim Benzema Real Madridis, kui ta sellised esimesi puuteid teeb?! Appi.

        Kommentaar


          Esimene poolaeg siis 1-1. Kuigi Realil oli päris mitu head võimalust juba ... aga pole paha, kaitsvast poolikust hetkel puudu ei ole, kaitseliin on kõrgel ja mehed suruvad ülevalt ülihästi praegu minu arust. Lisaks nagu eespool mainitud, James on viimaks mängima lastud ja Atletico vasak äär lekib nagu sõel. Siqueira ei saa ikka kuidagi hakkama ei Ronaldo ega ka Balega, seda tuleb ära kasutada. Minu arust on märkimisväärne areng toimunud, võrreldes eelmiste mängudega. Samas, pressing ja kõrge kaitseliin jätab ka taha kindlasti auke, midagi väga ohtlikku veel siiski ei tekkinud. Peaasi, et Siqueirat poolajal välja ei vahetata.. ning mõni võimalus veel ära lüüa. Praegu küll, peale selle sitase sisselastud nurgalöögi midagi halba öelda pole. Ning jah, Benzema esimene puude... no ei kannata kriitikat.. aga pole viga, niimoodi jätkates peavad väravad tulema.

          Kommentaar


            Olen ise ka ausalt öeldes üllatunud mängu pildis kartsin hullemat. Teisel poolajal samamoodi edasi suruda ja Hernandeze võiks ka mängu panna ehk on tema see kes koksab mõne võimaluse ära mida Benzema ei suuda.

            Edit:

            Ahjaa Siquera . Vahepeal seostati teda ju lausa meiega, aga ma olen rahul, et seda hunnikut paska ei ostetu. Vabandust kui kedagi solvan, aga see mängija kõigis kolmes meiega mängitud mängus alati üsna palju head tootnud meie kasuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas Ebakindel Vaata postitust
              Miks mängib Karim Benzema Real Madridis, kui ta sellised esimesi puuteid teeb?! Appi.
              Olen twitteris ja facebookis jah nüüd igasugu hulle jutte lugenud selle olukorra kohta. Ehk ühesõnaga liikuvat materjali paluks

              Kommentaar


                Ei tea, mida see Ancelotti seal poolajapausil tegi aga no ei olnud enam seda meeskonda, mis oli esimesel poolajal. Ründeliini mehed ei töötanud enam tagasi ja mäng lagunes lihtsalt ära. Teisel poolajal näiteks Siqueirat üldse ei testitudki. Vahetused .. Chicharito .. Benzema on pisut puujalg nagu ta on aga peale seda vahetust kadus ära üks lüli ründemängust, Chicharito oli praktiliselt nähtamatu. Isco ka ikka ainult triblamise peale.. ning Varane vahetusest ma väga hästi aru ei saanudki, Arbeloa oli üsna OK ja Varane ise tegutses peamiselt vasakul ääres, mitte paremal. Teisel poolajal kadus ikkagi kogu ründeteravus ära.. ainult mõned kauglöögid, mis tegelikult Moyani ei jõudnud. Mingisugused arengumärgid on aga... meh. Atleticol oli pingilt võtta Turan.. kes tegelikult mängu muutuse tõi. Realil ühtegi gamechangerit ... no ei ole.

                Kommentaar


                  Realil oleks uut ründajat vaja. Täna lõid jälle vastasest vähem väravaid.

                  Kommentaar


                    ... muheleb ...

                    Perez imegu mungoaubasid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                      Ei tea, mida see Ancelotti seal poolajapausil tegi aga no ei olnud enam seda meeskonda, mis oli esimesel poolajal. Ründeliini mehed ei töötanud enam tagasi ja mäng lagunes lihtsalt ära. Teisel poolajal näiteks Siqueirat üldse ei testitudki. Vahetused .. Chicharito .. Benzema on pisut puujalg nagu ta on aga peale seda vahetust kadus ära üks lüli ründemängust, Chicharito oli praktiliselt nähtamatu. Isco ka ikka ainult triblamise peale.. ning Varane vahetusest ma väga hästi aru ei saanudki, Arbeloa oli üsna OK ja Varane ise tegutses peamiselt vasakul ääres, mitte paremal. Teisel poolajal kadus ikkagi kogu ründeteravus ära.. ainult mõned kauglöögid, mis tegelikult Moyani ei jõudnud. Mingisugused arengumärgid on aga... meh. Atleticol oli pingilt võtta Turan.. kes tegelikult mängu muutuse tõi. Realil ühtegi gamechangerit ... no ei ole.
                      Ründajad ei jõuagi 90 minutit tagasi töötada.. Normaalsetes meeskondades on selleks (kaitsvad)poolikud
                      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                      Kommentaar


                        Millal see Perez uuesti tagasi astub? See klubi on nii per*e keeratud, aga noh HahaMadrid.
                        THEO HERNANDEZ

                        Kommentaar


                          eiiii. ma olen hetkel pisarates. vähemalt lõi ronaldo värava aga see eriti ei suuda mu tuju tõsta. kas tõesti on kõik perses. miks kuradi päralt küll, ma küsin raisk miks. ronaldo pole seda meeskonda väärt

                          Kommentaar


                            pole midagi, ronaldo läheb uude tiimi, kus ainult embleem vana ja nimi ka sama. staadion on tuttav, fännid ootavad teda tagasi ning ees ootab tiim, mis on teda väärt. nagu enne - di maria jagab passi, rooney supportib veidi ning trennis saab giggsiga nalja teha.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Ma veel ei võrdleks Reali ManUga Aga no kui nii edasi läheb.. siis mine tea. Aga nüüd tõsiselt võtta.. sepakale siis. Meeskonna enda suhtumine muutus poolajal, vaevalt, et neli ründeliinimeest 45 minutiga nii ära väsisid kohe.. lisaks tehti ju ka vahetusi. Vahetusmehed samuti midagi positiivset ei suutnud. Siiski, minu arust liigub olukord paremuse poole, tulemus pisut saast oli aga ma ei ütleks, et Atletico üldises plaanis silmnähtavalt parem oli. Mõnel teisel päeval, kui Benzema ja James oksakohaga palli ei tabaks ja nii edasi võiks tulemus ka oluliselt teine olla.

                              Kommentaar


                                Bale oli küll täiesti mõttetu, lükkab endale palli ette ja üritab 2st vennast mööda joosta aga kunagi ei õnnestunud. Mina arvan ka, et Bale ja ka Ramos võiksid veits aega pingil istuda.

                                Marca kirjutab, et tahetakse Strootmani ja twitterist lugesin, et Kramerit. Usun, et oleksid head täiendused ja vb oleks pidanud ühe neist juba suvel tooma Jamesi asemel ja kui Di Maria ka allles oleks jäetud siis näeks meeskond palju parem vâlja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X