320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Mõnede tekst siin teemas paneb tõesti peast kinni hoidma. Aga see selleks.

    Kuida sel hooajal see keskkaitsjate hierarhia asetseb? Kui Ramos terve, siis Varane pingil? Koondise eest on ta seni väga kindlat mänginud ja näiteks Portugali vastu suutis ta Ronaldo üsna vaiksena hoida. Ning eile esitus oli ka ju väga kindel.
    Mulje on jäänud selline, et ikkagi Ramos - Pepe - Varane - Nacho... selles järjekorras siis.. pean silmas Ancelotti eelistusi. Lihtsalt Pepe on esimesest kolmest kõige tervem olnud, seega ka enim mänginud. Kuigi minu arust on keskkaitsjatest (no vähemalt siis esimesest kolmest) kõige rohkem nö error-prone olnud Ramos. Lisaks ka veel selle, et Varane on vähemalt minu mälu järgi ikka Barca vastu mängudes tavalisest parem olnud. Arvestades veel siia ka Ramose vigastuse.. siis esimene valik vähemalt nädalavahetuseks võiks olla Pepe - Varane. Aga ilmselt ikka Ramos - Pepe sealt tuleb. Mis Jamesi puutub.. siis ma usun, et aega-mööda lähevad ka esitused stabiilsemaks-soliidsemaks.

    The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.


    Today is Liverpool biggest lose in Anfield in the European competitions.

    -@CasillasWorld now has the most wins (85) in UEFA Champions League history.

    Most CLEAN SHEETS in Champions: (51) Van der Sar (48) @CasillasWorld (46) Cech


    Ancelotti: "(Laughing) No I didn't ask Cristiano before changing him as I don't need to, We just wanted him to avoid any problems."
    Cristiano: "I'm not worried about the record scorer in CL, Messi & I are very close, The thing about tonight is that the team has 9 points"
    Cristiano: "I do not play against Messi, I play against Barca & I don't understand the time of the Clasico."

    Kommentaar


      James iseenesest tegi minu arust küll tubli mängu. Võitles ilusti tagasi, võitis palli tagasi, andis ilusa väravasöödu. Ainukesed miinused, mis mulle silma jäid olid lollid pallikaotused tema söödu tugevuse pärast. Surve all eksis kergesti oma söötudega aga eks selle saab mõne kuuga ka korda. Teine miinus on kontrasse minek, ta ei ole harjunud selle kiirusega häid sööte andma ja tihti hoiab ka palli liiga kaua kinni tappes kontra täielikult ära. Aga nagu ennem mainitud, siis need probleemid aja jooksul peaks välja sööma.
      Isco poolt ikkagi väga võimas mäng, minu silmis MOTM, võitles nii ees- kui tagarindel.

      Rääkides Barca mängust siis minu arust peaks jääma ikkagi Pepe-Varane keskpaar, Ramos on viimane aasta-kaks omal kohal ikka väga kõvasti ja väga kergesti eksinud ja praegu peab see liin ikka kõvasti paremini. Varane oskab Barca ründemängu tappa ja Pepe on tagaliinis olnud paras sein, kes midagi läbi ei lase.
      Pangu Ramos kasvõi ääre peale aga palun ärge teda keskele toppige.

      Kommentaar


        Ronaldo on valmis Clasicoks ja Nike on talle spetsiaalsed bootsad valmistanud selleks kohtumiseks.





        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          ma ei tea, miks ma nii arvan, aga mul on tunne et 3-4 aasta pärast on jamesist saanud di maria 2.
          slimm.ee

          Kommentaar


            väga ilusad jalanõud. läheb hävitamiseks

            Kommentaar


              Ancelotti: "The team won’t change too much. With Carvajal, who was rested against Liverpool, and Ramos, the team is already decided."
              Ancelotti: "Pepe is recovering from a knock. One of them will be Ramos. If Pepe recovers in time, he’ll play."
              Ütleb nii mõndagi aga samas mitte midagi, küsimus jääb siiski õhku:

              Casillas
              Carvajal - Ramos - ? - Marcelo
              Isco - Kroos - Modric - James
              Benzema Ronaldo

              Eks tühimiku täidab igaühe isiklik maitse.
              Fábio Coentrão
              Hay método en su locura

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                ma ei tea, miks ma nii arvan, aga mul on tunne et 3-4 aasta pärast on jamesist saanud di maria 2.
                Et lammutab Manu-s või mismoodi?
                Ise pakuks Robinho 2 (oli vist selline mees kunagi..) 9
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                  Ise pakuks Robinho 2 (oli vist selline mees kunagi..) 9
                  Olioli

                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                    Olioli

                    Selliste meeste õnneks on internet.. Muidu ei mäletaks neist keegi enam midagi
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Robinho oli üks mõttetumaid vendasi üldse kes kunagi Reali eest mänginud. seal gifis kaotas ka palli, täis tolgus.
                      ja kui see Casillas sitta keerama ei hakka, siis tuleb kerge võit. Ronaldo on hoos ja messi nutab pärast mängu

                      Kommentaar


                        Real Madrid XI: Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Kroos, Modric, Isco, James, Cristiano, Benzema

                        Vastastel on närvihaige näriline ka platsis. Igastahes läheb mänguks.

                        Kommentaar


                          Fábio Coentrão
                          Hay método en su locura

                          Kommentaar


                            Kohe varakut lasti Neymaril 1-0 ära lüüa.. Neymar muidugi hästi tegi ära ka. Hea on siiski näha, et Barca on kohe surve alla ka pandud. Benzemal ka juba mitu võimalust olnud, ühega sai latile pihta... ja teisega posti -.- ära tuleb lüüa...

                            Kommentaar


                              keegi mingit striimi ka kuskilt leiab?

                              Kommentaar


                                Nagu esimest korda vaatate jalgpalli või? Barca teemas ka mingi kloun küsib striimi. SopCast või AceStream on vähemalt?
                                http://livefootball.ws/2734-real-madrid-barselona.html siit leiab mõned.. kui vene keelt oskad, siis väga ok. Ja google'isse BloodZeed pannes leiad inglise keelse striimi.

                                Kahetsusväärselt palju jäetakse Neymar üks-ühele kaitses... sealt karistatakse varem või hiljem jälle ära niimoodi. Carvajal peale seda esimese värava olukorda on väga hea kaitses olnud. Pique liigne kätekasutus sai ka lõpuks karistatud ja 1-1... väga hea.

                                Niisiis, esimene poolaeg.. 1-1. Ilmselt üsna õiglane seis. Pisut lihtsalt võib-olla anti esimesed kaks kollast Barca poistele (selle taustal oleks võinud ka Kroos saada, eks) aga penalti oli äärmiselt teenitud... Benzemal siiski kaks ülihead võimalust minu arvates.. ühe oleks ometigi võinud ära lüüa aga see selleks, teine poolaeg veel ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X