320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Barca\'

    See oleks ju veel imelikum, kui m2ngijad hakkaksid avalikult uut treenerit n6udma.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Barca\'

      Aga kui nad leiaksid, et klubi ebaedu taga on halb treeneritöö siis nad lihtsalt ei kommenteeriks seda teemat. Nii palju kui mina barca mängijate ütlemiste kohta tean toetavad nad van Gaali igati ja rõhutavad, et klubi allakäigu taga ei ole halb manageritöö.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Barca\'

        Nagu enne nii ka ikka veel: Barca saab tabelis tõusma ja kõvasti. Kui veidrat kokkusattumust ei tule, võidab Barca järelejäänud mängudest 85,97 %. Voh. Ja jätke kurat van Gaal rahule. Ta on manager parimast soost, mis võimalik. Filosoofia on tal õiges suunas. Ebaedu on ajutine. Järgmine hooaeg, kui millalgi üldse, saadab Barcat edu ka kodumaal. Muide kas Barca mängijatel on normaalne mõtlemisvõime? Kui jah, siis miks peaksid fännid muretsema. Väga hea kui toetatakse, mida ka tehasse.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Barca\'

          Barca järgmine vastane on Celta Vigo, kellel kolm viimast on ka luusid olnud. 4 kohta ja punkti barcast ees - hea võmalus tabelis tõusta ja liidritele läheneda.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Barca\'

            Originally posted by siim s


            Barca järgmine vastane on Celta Vigo, kellel kolm viimast on ka luusid olnud. 4 kohta ja punkti barcast ees - hea võmalus tabelis tõusta ja liidritele läheneda.

            Kahju küll, aga ma arvan, et Barca kaotab.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Barca\'

              Originally posted by zoolazorts


              Originally posted by Marca

              Kahju küll, aga ma arvan, et Barca kaotab.
              Ja kellele sinu arvamus korda läheb

              No sulle arvatavasti läks, muidu poleks sa midagi vastu mölisenud
              17 punkti liidriga on ikka päris suur vahe.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Barca\'

                selle järgi arvasid et barca saab pähe,et tal liidriga 17 pointsa vahe on?? ega punktid ei mängi

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Barca\'

                  Mnjah celta vigo pani meid 2:0 kotti. Ei viitsigi üldse pikalt kirjutada
                  Ühesõnaga: masendav.
                  Cerveza.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Barca\'

                    mina arvan et van gaal võiks veel järgmise hooaja ka olla,barcal ei hakkagi hästi minema kui nad koguaeg treenerit vahetavad.kui läheb järgmise hooaja alguses sama sitasti kui präägu läheb siis võib van gaal astuma hakata

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Barca\'

                      Originally posted by makser


                      selle järgi arvasid et barca saab pähe,et tal liidriga 17 pointsa vahe on?? ega punktid ei mängi
                      Ei ma arvasin selle järgi, et neil pole just kuigi hästi viimasel ajal läinud. Aga mul oli ju siiski õigus.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Barca\'

                        Barca ja van Gaali teed lähevad ilmselt taas lahku.

                        klikk

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Barca\'

                          van Gaal vallandati. V2lismaa Soccernetis oli sellekohane uudis.
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Barca\'

                            kahju kahju kahju,ma tean küll et barcal on sitasti läinud,aga neil ei hakkagi hästi minema kui nad koguaeg treenerit vahetavad,van gaal oleks võinud ikkagi vähemalt hooaja lõpuni klubis olla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Barca\'

                              Originally posted by zoolazorts


                              Barca ametilk kodukas ei ütle selle kohta miskit. Järgmised 24 tundi annavad selgema pildi. Kuid tõsiasi on, et pool hooaega on läbi ja relegatsioon on kolme punkti kaugusel . Krt... ei mäleta millal me viimati nii madalal oleme olnud. Lisaks ütlesid Barca juhid et uusi mängijaid ei kavatseta osta .
                              Keda pakkuda võimalikuks uueks peatreeneriks?
                              Nonii...zoolazorts, mis arvad nüüd meie kihveost, kas usud ikka Barcelona võitu St. James Parkil, pane siis avatar valmis.

                              Aga muideks, see ML edu võib nüüd küll tahaplaanile jääda, sest uue treeneri saabumisel on kindlasti esmaseks mängida hästi liigas, et mitte välja kukkuda :P ja arvatavasti jääb seega Meistrite Liiga vähe tahaplaanile...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Barca\'

                                Originally posted by Magpie

                                Aga muideks, see ML edu võib nüüd küll tahaplaanile jääda, sest uue treeneri saabumisel on kindlasti esmaseks mängida hästi liigas, et mitte välja kukkuda :P ja arvatavasti jääb seega Meistrite Liiga vähe tahaplaanile...
                                Arvad jah? Et Barca kukub välja? Mia arvan vastupidi: tehakse panus CL-le. Kuigi Seda võita on üliraske, arvan et see on reaalsem võimalus osaleda ka järgmisel hooajal samas sarjas. see on minu arvamus. Muidugi ei tähenda see, et koduliiga täiesti unarusse jäetakse.

                                Ja Magpie, ma olen nõus kasvõi elu lõpuni siin foorumis Newcastle logoga avatari kandma kui FC Barcelona se aastal la Ligast välja kukub.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X