320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hui ongi !!!!!
    FORZA FIORENTINA!

    Kommentaar


      Algselt postitas Respect Vaata postitust
      Ronaldo on maailma parim jalgpallur!!
      Just nii ongi!
      https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

      Kommentaar


        kas te neelate mujal ka nii nagu foorumis?
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          kas te neelate mujal ka nii nagu foorumis?
          Jepii!!
          FORZA FIORENTINA!

          Kommentaar


            Moded? Vähe tolmuimemist ei teeks jälle paha.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis see pigem oli kui ei olnud punane kaart, kuna Medel ilmselgelt löögi liigutuse tegi. Realitarid võiksid vähe koomale tõmmata, arvestades teie meeskonna reputatsiooni Daiver Maria ja Krissu ja Pupu ja muude lohhide poolt. HAHAHHA, Barcal aint võidud ja juba pambud hüppavad, ma ei oska siin muud öelda, et kadeduseuss möllab jälle.

              Kommentaar


                ma ei sa aru miks kohtuni kätt ei näinud kui barcelona mängial oli puhas käsi ja kohtunik ise oli seal samas
                https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marqueno Vaata postitust
                  Aga kui nüüd tõsiselt rääkida, siis see pigem oli kui ei olnud punane kaart, kuna Medel ilmselgelt löögi liigutuse tegi. Realitarid võiksid vähe koomale tõmmata, arvestades teie meeskonna reputatsiooni Daiver Maria ja Krissu ja Pupu ja muude lohhide poolt. HAHAHHA, Barcal aint võidud ja juba pambud hüppavad, ma ei oska siin muud öelda, et kadeduseuss möllab jälle.
                  Just täpselt! Kui panna sellesse intsidenti Fabregase asemele ükskõik millise klubi mängija, siis vähemalt 8 juhul 10-st käituks see mängija samamoodi. Ole valmis nüüd kuna varsti kargavad sinu postitusele vastama selle foorumi Barcelona haterid, kes käsevad sul roosad barca-prllid kiirelt eest ära võtta.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Algselt postitas semendisaar Vaata postitust
                    ma ei sa aru miks kohtuni kätt ei näinud kui barcelona mängial oli puhas käsi ja kohtunik ise oli seal samas
                    Kui mängu vaatasid, siis tead, et kohtuniku vile oli üldse kahtlane, pooli asju ei vilistanud ära kuigi seisis paari meetri kaugusel. Thiago käe koha pealt ütleks nii palju, et mõni hetk enne seda oli Sevilla mehel kah käega mäng, aga kohtunik ära ei vilistanud. Aus kaup.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      kas teil seal liigas on ka sel aastal sama reegel, kus käsi = kollane? ot: eilses reali mängus nõnda Kaka susserdas kollase ja pendla enda võistkonna kasuks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Tegelikult on asi lihtne - Barcelona meeskonna näol on tegemist illuminaatide seltskonnaga kes kasutavad oma salakavalate judeokristlike plaanide saavutamiseks vabamüürlaste sahtliorganisatsiooni UEFA. Nende jumalavallatu hollandlasest sektiliider Cryuff kaevas 89ndal aastal Jerusalemma lähedalt arheoloogilistel väljakaevamistelt välja Hitleri tiibetist leitud 4nda teemanttsakra taseme puusliku, peale mida omandasid neil aastail sündinud kasvandikud ebaloomulikud ja kurjad võimed (vaata ka Lina artiklit "Messi ja saatanlikud numbrid"). Netiportaali alkeemik.ee andmeil on Pluuto sel aastal ohtlikult Jupiteris ennustamaks ette kolmekordset kataklüsmi (liiga, karikas, meistrite liiga) peale mida antikristus ise ilmuma pidavat. Jääb üle loota et valguse rüütlid, Kaunis Ronaldo, Pepe ja Ramos viimase apostli Jose "erivajadustega" Mou abil kurjad illuminaadid peatavad ja õigluse jalule seavad.

                        Kommentaar


                          What? Mis see Real siia Fabregase case'i puutub? Saage üle juba, keegi ei võta teilt ju seda võitu ära. Jah, Fabregas reageeris üle, aga mis seal ikka. Ise lähete praegu keema, kui keegi julgeb veidi halvemini öelda, take it easy!

                          Kommentaar


                            Grigory sa võid ametlikult triibulist vormi kanda...
                            "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
                              Grigory sa võid ametlikult triibulist vormi kanda...
                              No sina küll mulle ütlema ei tule, mida mina kandma pean. Tõmba ennast veidi tagasi.

                              Kommentaar


                                Ma mõtlesin, et ei torgi aga okei, omaarvamust mul pole mõtet siia kirjutada, sest see oleks nagunii juu kallutatud. Aga Vaatasin ka mängu läbi neti AL Jazeera kaudu (alati satun sinna, inglise keelne komm, norm stuudio külalised jne.) Kaks härrasmeest,kellest üks oli I. Wright i, taunisid siiski Fabregast. Kuna araablaste tv kanalitel on raha nagu muda siis näidati ka aegluubis ja lähedalt olukorda, pigem oli Medeli liigutus selline lõuanõks stiilis tsevoo bl........ aga kindlasti mitte löök. Kusjuures vihjati, et tegu oli suht tahtliku provokatsiooniga, sest Medel oli eskväljal suht kunn ja Barca mäng oli sealt kaudu häiritud.
                                Selline siis oli antud härrase komm asjale. Kuna eelpool toodud härrane pole ei Barca ega Reali eest mänginudja ka Fabregas pigem esindas tema kunagist koduklubi siis on see seisukoht minu jaoks respekteeritav.
                                Kätte olukorrad olid minujaoks sellised pigem, et kaart oleks ebaõiglus pigem.
                                Mul pole mingitki kana kitkuda siin foorumis aga kohati on juu teiste teha, et "kohalikud" liiga roosiliselt oma mansat ei näeks.
                                Felix: Oh, bollocks!
                                Elmo: Dog's bollocks?
                                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                                Elmo: No dog involved?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X