320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tàna puhkavad enamus Barca pôhimeestest. Iniesta, Xavi ja kaitses on tehtud muutuseid. Paljud siin on arvanud, et Tello oleks parem valik, kui Pedro. Eks saab nàha kuigi mulle Tello eriti silma ei hakanud viimases màngus Kuninga karika màngus. Mulle meeldis hoopis nàha Gerard Deulofeud, kes omab imelist triblamis tehnikat ja on vàga kiire! Usun, et teisel poolajal lastakse ta ka màngima.
    Messile loomulikult soovin edu rekordi purustamisel
    42721442800898057345677.jpg
    Last edited by Staadium; 05.12.12, 19:32. Põhjus: pilt
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Barcelona line-up (official): Pinto - Montoya Puyol Adriano Planas - Thiago Song SergiRoberto - Tello Rafinha Villa

      Bench Barcelona: Valdes, Sergi Gomez, Pique, Busquets, Dos Santos, Messi, Deulofeu

      Barcelona B defender Carles Planas (21) will make his Champions League debut tonight.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        Miks me juba ei kaota 0-3?
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Montoya , Planas , Thiago , Sergi , Tello , Rafinha - väga meeldiv on näha selliseid mehi kooseisus .... Järelkasv on kõva ! .
          Muidu mängust nii palju et siiamaani oleme olnud halvemad , aga omad võimalused olid meilgi , Tello oleks pidand ära lööma .
          Teisel poolajal kotti ära mäng !

          Kommentaar


            Mart Poom vs Iron Maiden tuleb meelde

            Kommentaar


              Pole kyll selle v6iskonna austaja aga Messile kiiret paranemist
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Mul ei ole sônu. Mina olin taolise pôlvevigastusega pool aastat kodus! Loodan, et Barca imearstid panevad ta jalule kiiresti.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Tänase mängu tulemus ei kajastu küll kuidagi mängukäiku. Võimalusi oli mõlemale poolele ohtralt, kuigi Barca selgelt domineeris ja seis oleks vabalt võinud olla kasvõi 3-3. Tello paistis silma heada liigutustega, jällegi. Tulevikulootus kahtlemata. Deofuleou(õige?) näitas ka päris head tehnikat, ning Barca B on olnud ta siiani mehe eest väljas.
                  Nüüd mustad uudised.. Messi nikastas kuidagi endal põlve ära löögi ajal/enne lööki/pärast lööki ja viidi kanderaamiga minema, staadionile tekkis mõneks hetkeks siuke päris jube vaikuse hetk. LOODAME, et kõik on korras siiski... kuid valmistume halvimaks. Sitt tunne kohe siukse noodi pealt magama minna, teadmatus on viktus kriipimine ikka...
                  http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                  Kommentaar


                    Benfica on vaieldamatult kõige sitema realiseerimis protsendiga klubi sel hooajal, keda ma näinud olen oma silmaga. Saada mängu jooksul 4 100%-list võimalust millest ei suudeta ühtegi ära lüüa, hea meel et Celtic Benfica asemel edasi sai. Barcelona ei suutnud ka ise skoorida, kuigi paar võimalust saadi. Ime, et mäng 0-0 jäi. Viimati ei suudetud Meistrite Liigas kodus väravat lüüa 24. augustil 2009 (Barcelona - Chelsea 0-0). Mängupilt ei olnud kõige parem, aga sellest hoolimata domineeris Barcelona mängu. Messi vigastus ei tohiks väga tõsine olla, aga ei anna ka pead. Tundus, et ta sai Benfica väravavahilt hoobi vastu põlve. Sarnane olukord juhtus eelmise kuu algul Celta Vigo vastu, kus ta sai ka põlvele obaduse. Kuigi algul tundus asi tõsine, suutis Messi ikkagi mängu lõpuni mängida. Nüüd ta sai sinna samasse kohta uue obaduse ja tundub, et asi on väheke tõsisem. Eks varsti saab teada, mis juhtus.

                    Celticule suur respekt. Barcelona anthem was played at Celtic Park after Celtic beat Spartak and qualified for the 1/8 finals of the CL.

                    Vastasesed, kes Barcelona võib omale saada loosimisel, mis toimub 20. detsembril. Possible opponents Barcelona in the CL 1/8 finals: Arsenal, Porto, Milan, Shakhtar, Galatasaray.

                    Shakhtar ilmselgelt kõige ohtlikum nendest vastastest, kes võib Barcelonale suurt peavalu valmistada. Teised ei tohiks erilisi probleeme valmistada. Arsenal ja Milan juba vanad tuttavad ja võiks ühe nendest ka omale vastu saada.
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Nothing seious, just knock on knee, kinnitatakse Katalooniast !
                      FORZA FIORENTINA!

                      Kommentaar


                        Nii ma arvasin.

                        Official announcement on Messi's injury: Knock on knee, tests are ongoing.

                        Zubizarreta (Barca sports director): "Messi's injury seems to be a minor thing, but we'll have further tests."

                        Pinto: "The doctors are looking at Messi's knee now. He's calm, he said he felt fine."
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Arsenal ja Milan sisetunde järgi läheksid bussi parkima, Shaktari pärast niiväga ei põekski, Porto ja Gala kõige parem variant

                          Kommentaar


                            Algselt postitas staykool Vaata postitust
                            Arsenal ja Milan sisetunde järgi läheksid bussi parkima, Shaktari pärast niiväga ei põekski, Porto ja Gala kõige parem variant
                            Barcelona võitis grupi, mis peaks tähendama seda, et korduskohtmine toimub Barca kodus. See tähendab üsna suure tõenäosusega seda, et esimeses kohtumises peab klubi, kes Barcelonale vastu tuleb tegema perfektse mängu. Kui saadakse sobiv tulemus, siis minnakse kindlasti Camp Noule bussi parkima. Kui mitte, siis on raske uskuda, et Camp Noul kallutatakse kaotusseis oma kasuks.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Oh jah! Liiga palju praaki tervelt meeskonnalt. Positiivselt paistsid silma Song ja Puyol, kes suutsid terve mängu külma närvi säilitada ja tegid oma osa ära. Ja noh Pinto suutis ka värava puhtana hoida, kuid selles peab eelkõige Benficat tänama. Väike arusaamatus, miks Rafinha-t debüütmängus talle suhteliselt tundmatul positsioonil mängitati? Villa oleks võinud sellises mängus rohkem initsiatiivi endale võtta ja rohkem end näidata, kuid tundub, et suurtes mängudes jääb ta ikkagi pingile ning käimas vist viimane hooaeg Camp Noul. Deulofeu suutis jällegi oma väheste minutitega paar head liigutust teha. Oleks võinud varem mängu saada. Otsustamisvõimest jääb veel puudu, aga küll see aastatega tuleb.

                              Vähemalt saab rahulikult magama minna, teades et Messiga midagi hullu pole.

                              Kommentaar


                                Messi has a bruise on the outside of his left knee. He'll undergo further tests to determine exact extent of the injury.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X