320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas epicap Vaata postitust
    on vaja ?
    tõsine küsimus oli, mitte nokkimine. allase videod ju üle interneeduse kuulsad ja huvitab, kas ta on siin foorumis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      tõsine küsimus oli, mitte nokkimine. allase videos ju üle interneeduse kuulsad ja huvitab, kas ta on siin foorumis.
      mis peale hakkad selle teadmisega ? on siis on, ei ole siis ei ole. Siin foorumis ei huvita kedagi ega midagi kellegi identiteet, eks?
      FORZA FIORENTINA!

      Kommentaar


        Algselt postitas epicap Vaata postitust
        mis peale hakkad selle teadmisega ? on siis on, ei ole siis ei ole. Siin foorumis ei huvita kedagi ega midagi kellegi identiteet, eks?
        Viskasid jälle kerisele liiga palju leili või?

        Kommentaar


          keegi, kes on vaadanud selle hooaja mänge.. kas mulle tundus või malaga sai päris hästi hakkama barcaga (nii posessioni poolelt kui ka kaitse pressiga), aga barca tuli lihtsalt rasketest olukordadest ülihästi välja ja pani lihtsalt oma paremuse nii kõvasti maksma?

          Kommentaar


            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            keegi, kes on vaadanud selle hooaja mänge.. kas mulle tundus või malaga sai päris hästi hakkama barcaga (nii posessioni poolelt kui ka kaitse pressiga), aga barca tuli lihtsalt rasketest olukordadest ülihästi välja ja pani lihtsalt oma paremuse nii kõvasti maksma?
            Tõesti saadi hästi hakkama ja eeldatavasti oleks nad võimelised võitma ka paljusid euroopa tippklubisid aga Barca liiga suur amps hetkel, et alla kugistada!
            FORZA FIORENTINA!

            Kommentaar


              Mind kui paadunud Barca fànni ehmatasid Malaga màngijad esimesel poolajal ikka korralikult àra. Kui poleks Messi vàravat olnud, siis ma ei tea mida oleks toonud teine poolaeg. Malaga pressis ùle vàljaku ja sedavôrd hàsti, et Barca ei suutnud isegi kolme, nelja passi oma vahel àra màngida. Oli peale Messi vàravat nàha, et Malaga poisid olid pettunud ja 5 minutit peale seda oli tunda kerget segadust nende poolel, aga siis said nad jàlle màngu kàima ja esimene poolaeg olid nad vàga tublid!
              Teine poolaeg aga ma arvan, et pole vaja pikalt seletada, sest sellest rààgivad vàravad ja Dontasiku videod
              Ma olen ùldse tàhele pannud, et Barca lasebki vastastel joosta esimesed 30 minti, nagu et neid lasta vàsitada ja nad ei làhe eriti rùndelegi vaid taovad pikke passe ja ùritavad kontrat. Tihti ongi neile just löödud esimesena vastaste poolt ja pàris màngu alguses.
              Hiljuti, kui nad vôitsid ( ei tule meelde kes ) 4-0, siis nad lôid 4 vàravat pôhimôtteliselt 30 minuti jooksul ja ma olin vàga ùllatunud sellest. Hiljem sain aru, et see oligi nende strateegia sel màngul. Lööme àra ja edasi las juba jooksevad vastased ise.
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Mind kui paadunud Barca fànni ehmatasid Malaga màngijad esimesel poolajal ikka korralikult àra. Kui poleks Messi vàravat olnud, siis ma ei tea mida oleks toonud teine poolaeg. Malaga pressis ùle vàljaku ja sedavôrd hàsti, et Barca ei suutnud isegi kolme, nelja passi oma vahel àra màngida. Oli peale Messi vàravat nàha, et Malaga poisid olid pettunud ja 5 minutit peale seda oli tunda kerget segadust nende poolel, aga siis said nad jàlle màngu kàima ja esimene poolaeg olid nad vàga tublid!
                Teine poolaeg aga ma arvan, et pole vaja pikalt seletada, sest sellest rààgivad vàravad ja Dontasiku videod
                Ma olen ùldse tàhele pannud, et Barca lasebki vastastel joosta esimesed 30 minti, nagu et neid lasta vàsitada ja nad ei làhe eriti rùndelegi vaid taovad pikke passe ja ùritavad kontrat. Tihti ongi neile just löödud esimesena vastaste poolt ja pàris màngu alguses.
                Hiljuti, kui nad vôitsid ( ei tule meelde kes ) 4-0, siis nad lôid 4 vàravat pôhimôtteliselt 30 minuti jooksul ja ma olin vàga ùllatunud sellest. Hiljem sain aru, et see oligi nende strateegia sel màngul. Lööme àra ja edasi las juba jooksevad vastased ise.
                Just, ja eile oli näha, et juba juhtima mindud, siis ei tryharditud enam ja tiksutati mäng lõpuni ja nagu nägime, siis vastasel peale standard olukordade hästi lahendamisele muud zantsi ei jäägi.
                FORZA FIORENTINA!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  dontastik ongi kuulus allas?
                  Ei ole. Isegi ennast huvitab, et kas Allas heidab vahest ka pilgu peale selle foorumi Barcelona teemale või mitte. Muidu tegemist on väga aktiivse postitajaga barcafoorumis. Tema videod ja hinnangud mängijatest + taktikaline analüüs mängudest on puhas kuld. Võimalik, et ühel päeval saame Barcelona teemasse ühe suurepärase postitaja juurde.

                  Muidu tal on olemas ka lugemist väärt blogi, mis kahjuks on nüüd unarusse jäänud http://www.allasfcb.blogspot.com/

                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  keegi, kes on vaadanud selle hooaja mänge.. kas mulle tundus või malaga sai päris hästi hakkama barcaga (nii posessioni poolelt kui ka kaitse pressiga), aga barca tuli lihtsalt rasketest olukordadest ülihästi välja ja pani lihtsalt oma paremuse nii kõvasti maksma?
                  Ma täpset numbrit ei oska öelda, aga 19'st seni Liigas peetud mängust on umbes pooltel vastased teada tuntud tugeva pressiga kohe alguses peale tulnud ja seda enamasti võõrsil mängudes. See on ka mõnes üksikus mängus edu toonud, seda ainult esimese poolaja jooksul, aga kokkuvõttes sellest erilist kasu ei ole kuna Barca tuleb tugeva pressiga ülihästi toime just oma suurepärase ühe puute sööduga ja tavaliselt on teisel poolajal selgelt näha, kui ise teine tempo peale pannakse, et vastased on selgelt väsinud ja seetõttu kergelt haavatavad.


                  Victor Valdes tähistab oma 31. sünnipäeva täna! Palju õnne!

                  Üks video, mis siiani väga hästi meeles püsib.

                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Hooaja esimesel poolel vist tuldi rekordiliselt palju kaotusseisudest välja. Ühest küljest mõjus aktiivne press, teisalt ka makeshift kaitse, kus mängisid paljud mehed positsioonist väljas või kippusid kogenematusest eksima. Palju siiski anti väravaid kiiretest kontratest.

                    Kõrge pressiga Barcale peale lendamine muidugi tähendab jube atraktiivset vutimängu, meelde tulevad Rayo võõrsil, Betis võõrsil, Sevilla kodus ja Atletico. Kõik muidugi kustusid teisel poolajal, va Betis, kes surus meeletult. Üks asi on see pressi alt välja tulemine, kuid minu hinnangul on Tito lisanud taktikasse ka söödud keskvälja sügavusest kaitse selja taha Pedrole, Alexisele, Villale ja Messile, mis teeb Barca sel hooajal rohkem ettearvamatuks. CLis seevastu on vasased läinud ikka suuresti bussiparkimise teed.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Eilse mängu ilu veel siia - http://www.youtube.com/watch?v=TfsquQpoDXQ
                      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jamesblake Vaata postitust
                        tõesti ei kujuta ette, kes teile sel aastal mõnes tähtsas mängus väärt konkurentsi pakkuda võiks.
                        Eks vastased peavad Chelseat tegema ja Barcelonal ropult ebaõnne olema. Loomulikult peavad kaitsjad enne tähtsaid mänge terved olema. Ise ootan pikkisilmi juba Meistrite Liiga esimest mängu võõrsil Milani vastu kuna olen üsna kindel, et Milan läheb bussi parkima ja viigi peale mängima, et siis veel teises mängus Barca kodus midagi korda saata. Ootusärevus on just sellepärast suur, et tahan näha, mis järeldused on tehtud peale Celticuga mängu, kes on endiselt ja võimalik, et ka ainuke klubi peale seda hooaega, kes oma bussiparkimisega 100%-liselt hakkama saanud.
                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas xavic Vaata postitust
                          Eilse mängu ilu veel siia - http://www.youtube.com/watch?v=TfsquQpoDXQ
                          Meeldetuletuseks

                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Haha..jah, üks parem kui teine
                            Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                            Kommentaar


                              Tegelikult võib neid siia postitama jäädagi - http://www.youtube.com/watch?v=M7cPZAndWdk
                              Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas epicap Vaata postitust
                                mis peale hakkad selle teadmisega ? on siis on, ei ole siis ei ole. Siin foorumis ei huvita kedagi ega midagi kellegi identiteet, eks?


                                dontastik, aktiivset vist ei ole, aga õhe postitusega kasutaja on - http://foorum.soccernet.ee/member.php?28315-allas
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X