320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.goal.com/en-us/news/1956/...s&ICID=HP_BN_1
    PES.PLANET

    Kommentaar


      Valdes on Iniesta parim sõber ja raske oleks ka midagi muud tema kohta öelda. Kas Valdes ka maailma parim väravavaht on. Parem ütleks, et üks parimaid. Lisaks siin teemas paar lehekülge tagasi mainitud võimalikele asendustele Valdesile liiguvad vaikselt juba jutud, et Valdes võib juba sel suvel hoopis Liverpooliga liituda ja asemele saaksime Liverpooli praeguse esinumbri Reina. Isiklikult arvan, et Courtoisi liitumine Barcelonaga on suhteliselt võimatu ettevõtmine ja Valdes - Reina vahetus tundub igati loogilisena hetkel.

      Lõpetuseks ka mõned head uudised.

      Official: Isaac Cuenca, who had a knee operation in May last year, has been given the medical green light.

      With Villa having rejoined the group on training, for the first time this season, all 25 first team players are out on the pitch.
      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar


        The son of Barcelona player Gerard Pique and his girlfriend, Colombian singer Shakira, will be born tomorrow #fcblive [md] dontastik, sa unustasid põhilise
        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

        Kommentaar


          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
          Valdes - Reina vahetus tundub igati loogilisena hetkel.
          Minu jaoks küll mitte.
          Ma millegipärast ei usu, et Valdes sooviks jääda Meistrite Liigast eemale. Mis variandid siis jäävad? Meistrite Liigasse jõudev klubi, kes suudab maksta about 100k nädalas? Enamus tippklubidel tundub väravahtidega päris kindel seis olevat. PSG koha pealt ei oska kommenteerida ainult, äkki sinna siis?
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Minu jaoks küll mitte.
            Ma millegipärast ei usu, et Valdes sooviks jääda Meistrite Liigast eemale. Mis variandid siis jäävad? Meistrite Liigasse jõudev klubi, kes suudab maksta about 100k nädalas? Enamus tippklubidel tundub väravahtidega päris kindel seis olevat. PSG koha pealt ei oska kommenteerida ainult, äkki sinna siis?
            Sirigu > Valdes.

            Ma ütlen korra veel, AC Milan otsib väravavahti.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Minu jaoks küll mitte.
              Ma millegipärast ei usu, et Valdes sooviks jääda Meistrite Liigast eemale. Mis variandid siis jäävad? Meistrite Liigasse jõudev klubi, kes suudab maksta about 100k nädalas? Enamus tippklubidel tundub väravahtidega päris kindel seis olevat. PSG koha pealt ei oska kommenteerida ainult, äkki sinna siis?
              Valdes on absoluutselt kõik võitnud Barcelonaga, mis võita annab ja arvan, et liitumine klubiga, mis ei mängi Meistrite Liigas pole tema jaoks suur probleem. Ja mis puutub rahasse, siis juba rixxer mainis eelmisel leheküljel, et juhtkonnal oli valmis 8m pakkumine aastas + boonused. Sellist raha ei maksaks talle Euroopas mitte ükski teine klubi väljaarvatud Mahhatškala Anži. See tähendab omakorda seda, et Valdesi ei huvita raha, vaid ta tahab lihtsalt teist liigat proovida, mis on igati mõistetav. Siinkohal ma ei mõtle kindlasti ainult Euroopa TOP liigasi, vaid täitsa võimalik, et Valdes võib vabalt ka USAsse siirduda.

              Ja lõpetuseks midagi suurepärast.

              Eric Abidal, who is recovering after a liver transplant last year, is expected to get the medical green light in the coming week. [md]
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                Minu jaoks küll mitte.
                Ma millegipärast ei usu, et Valdes sooviks jääda Meistrite Liigast eemale. Mis variandid siis jäävad? Meistrite Liigasse jõudev klubi, kes suudab maksta about 100k nädalas? Enamus tippklubidel tundub väravahtidega päris kindel seis olevat. PSG koha pealt ei oska kommenteerida ainult, äkki sinna siis?
                Sirigu on kindel!
                JUST DO IT.

                Kommentaar


                  Official: David Villa, who had thigh discomfort the past weeks, has been given the medical green light.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Algselt postitas xavic Vaata postitust
                    Official: Barcelona captain Carles Puyol will tomorrow sign his contract renewal until 2016
                    Tehtud!



                    Ja tundub, et Valdes ei anna ikkagi pressikat, et selgitada oma otsust mitte lepingut pikendada.

                    Victor Valdes has informed the club he won't give a press conference to explain his decision not to renew his contract. [md el9]
                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Official: Abidal will be at the hospital for 3 to 4 days to undergo tests to see how his recovery of the liver transplant is going.

                      19 players are called up for tomorrow's cup game against Malaga. Montoya, Bartra, Dos Santos, and Cuenca won't travel to Malaga.

                      [1/2] Squad (vs Malaga): Valdes, Pinto, Alves, Adriano, Pique, Mascherano, Puyol, Alba, Busquets, Song
                      [2/2] Squad (vs Malaga): Xavi, Thiago, Cesc, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi, Villa, Tello
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Palju Õnne!
                        Pique sai ka meheteoga hakkama!
                        JUST DO IT.

                        Kommentaar


                          Official: Barcelona midfielder Xavi Hernandez (32) will on Monday sign his contract renewal until the summer of 2016.

                          Garcia Valdecasas (surgeon Abidal): "Eric will get the green light first half of February. He wants to play again. It's up to Barça now."
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Uue rekordi kursil!

                            JUST DO IT.

                            Kommentaar


                              Barcelona are undefeated in their last 15 matches against Malaga in all competitions, and in their last 14 Spanish cup games
                              JUST DO IT.

                              Kommentaar


                                Possible line-up (vs Malaga): Pinto - Alves Pique Puyol Alba - Xavi Busquets Cesc - Pedro Messi Iniesta #fcblive

                                Messi needs 1 more goal to score 40+ goals for Barcelona in 4 consecutive seasons: 47 - 53 - 73 -39(ongoing)
                                JUST DO IT.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X