320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
    Suht-koht vist õiglane tulemus, ühel poolajal üks parem, teisel teine. Siiski olid Barcal kindlasti paremad võimalused pärast ettesaamist, aga Pedrito kahjuks ei teinud seda, mida oleks pidanud tegema. Ja Cesci õnnestus kah 10 meetrilt üle lüüa. Võõrsilt värav kirjas, seegi hea.
    Messi oli täna varjus. Võttis palju ette, aga teda kaeti targalt kolme mehega.

    Ja noh, kohtunik oli ikka pisut joke, olematu suluseis (nagu ikka) ja selge Carvalho käsi. Oh well, Bernabeul peab sellega harjutud olema.

    Teine vaatus.
    Sellises mängus pole vahet, kas Messi on pildis või pole, peaasi, et ta platsil on ja kaitseliini mõtteid sassi ajab...
    JUST DO IT.

    Kommentaar


      Õiglane tulemus küll, aga mõru maitse jäi suhu. 1:0 eduseisus kui neid luhtunud võimalusi nägin, siis sisetunne juba aimas, et head ei tule. Kõigepealt Cesc 20m jooksus (5 m eduseisus) pallile jookseb poolkõvaga peale ja Varane päästab ära. Siis Cesci ülelöök. Pedro nojah ei lahendanud ka ära. Üks neist oleks võinud ikka sisse minna ja oleks mäng põhimõtteliselt tehtud. Aga well Real Madridil ka suht koht samapalju võimalusi.
      Mängul üks suur võitja - VARANE. Tubli mees ja sümpaatne ka.

      PS. Seda gif-i tahaks, kus Alves rünnakul paremal äärel Xabi Alonso kohvile saatis. Arvestades nende omavahelisi ütlemisi ja duelle siis pani diivanil ikka "opaaa" ütlema küll.
      Mes que un club!

      Kommentaar


        Roura (assistant): "Had more chances to score, but 1-1 is a good result for the return game. We knew the tie would be decided in Barcelona."

        Lisan ka omaltpoolt natuke.

        1) Kaitse oli tasemel suurem osa mängust. Arvasin, et Real karistab korra kontrast ikka ära, aga seda nad ei suutnud. Alves oli korralik BOSS täna omal äärel ja kaitses sai Rondaldoga suurepäraselt hakkama.
        2) Pinto tegi super mängu. Varane värava olukorras ei olnud Pintol midagi teha. Heal päeval võibolla mõni maailmaklassiga väravavaht oleks Varane pealöögi ka ära võtnud.
        3) Kehv realiseerimine teisel poolajal (üks olukord ka esimesel) jääb veidikeseks kummitama. Oleksid on pahad, aga kui Pedro oleks oma võimaluse 1v1 väravavahiga ära löönud, siis oleks Barcelona mängu ka suure tõenäosusega ära tapnud. Või juba siis, kui äärekohtunik olematu suluseisu ära vilistas, kus Messi oleks saanud 1v1 väravavahiga vastamisi olla.
        4) Peakohtuniku teemal võib korraliku jutu kirjutada, aga ei ole eriti tahtmist. See võtab asja ilusti kokku (Barcelona players made 3 fouls and got 3 yellow cards, Real Madrid players made 19 fouls and got 3 yellow cards). Äärekohtunikult ka kaks suurt prohmakat:

        1) Messi olukord


        2) Olematu nurgalöök tänu mille nurgalöögi järgses olukorras sündis ka Reali värav.


        Lõppkokkuvõtes korralik tulemus, mis jätab palju põnevust korduskohtumiseks. Jah, Barcelonal on korduskohtumiseks kaasa võtta võõrsil lõõdud värav, mis tähendab seda, et Real on tagaajaja rollis ja peavad rohkem ründama. Arvatavasti tuleb korduskohtumine sarnane tänasele mängule, ainult et Barcelonal on kodus mängu üle suurem kontroll ja loodetavasti lüüakse oma võimalused ära.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
          Peakohtuniku teemal võib korraliku jutu kirjutada, aga ei ole eriti tahtmist. See võtab asja ilusti kokku (Barcelona players made 3 fouls and got 3 yellow cards, Real Madrid players made 19 fouls and got 3 yellow cards).
          Minu arust ei võta. Barca mehed tegid asja eest korralikud vead, meie poisid togisid aga niisama ka. Clos Gomez oleks võinud mõned vead Barcale rohkem vilistada küll, aga otsustas lasta vilel vaikida.

          Igatahes, mis mu point on: kohtuniku roll mängu saatuses minimaalne. Eksis mõlemale poole, aga eksimine on inimlik. Ei saaks nüüd päris öelda, et millegi fataalsega hakkama oleks saanud. Veel vähem, et Reali oleks eelistanud. Täiesti tavaline vile Hispaanias.

          Aga ärme sel teemal pikemalt peatu.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            meie poisid togisid aga niisama ka.
            Kui sa nimetad neid olukordi niisama togimiseks, kus kohtunik jättis kaardid taskusse, siis olgu sellega...







            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Igatahes, mis mu point on: kohtuniku roll mängu saatuses minimaalne. Eksis mõlemale poole, aga eksimine on inimlik. Ei saaks nüüd päris öelda, et millegi fataalsega hakkama oleks saanud. Veel vähem, et Reali oleks eelistanud. Täiesti tavaline vile Hispaanias.

            Aga ärme sel teemal pikemalt peatu.
            Otse loomulikult ma ei mõtle selle all Reali eelistamist ega otsest mõju mängu saatuses. Ma ei tea, kuidas siin foorumis teiste Hispaania klubide fännidega on, aga ütlen ausalt, et vahest on ikka jube frustreeriv ja paneb ikka korralikult vanduma küll nähes pea iga mäng Hispaania pea -ja äärekohtunike korralike prohmakaid tegemas.

            Vahetame teemat. Jordi Roura: “We were superior” http://www.fcbarcelona.com/football/...-were-superior
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Minu arust ei võta. Barca mehed tegid asja eest korralikud vead, meie poisid togisid aga niisama ka. Clos Gomez oleks võinud mõned vead Barcale rohkem vilistada küll, aga otsustas lasta vilel vaikida.

              Igatahes, mis mu point on: kohtuniku roll mängu saatuses minimaalne. Eksis mõlemale poole, aga eksimine on inimlik. Ei saaks nüüd päris öelda, et millegi fataalsega hakkama oleks saanud. Veel vähem, et Reali oleks eelistanud. Täiesti tavaline vile Hispaanias.

              Aga ärme sel teemal pikemalt peatu.
              Too välja kolm olukorda, kus kohtunik Barcelona kahjuks eksis. Back it up with facts.

              ma siis toon mõned näited, kus Barcale külma tehti:
              1. Olematu suluseis Messile, mis oleks olnud pea 90 % vv üks ühele
              2. Carvalho käsi, teine kollane jäi tasku ja tänu käele jõudis Varane palli ära lükata nina eest
              3. Callejon horror tackle, kollase sai tegelt mees alles teisel poolajal
              4. Alonso tegi vist seitse viga, kollane teise poolaja lõpus ja Messile tagant säärtese löömine ei ole togimine
              5. Olematu nurgaklas, kusjuures eksiti suisa kaks korda, teisel korral tuli ka jätkuolukorrast värav.

              Vigade arv räägib iseenda eest ja rääida togimisest on lihtsalt prillid.



              Bernabeul on asi pisut viimasel ajal balansist väljas. Valenciale tehti samuti külma.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                mind huvitab ainult üks asi - miks pannakse mängu alexis, aga mitte david villa? mis teema temaga on?

                Kommentaar


                  Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                  mind huvitab ainult üks asi - miks pannakse mängu alexis, aga mitte david villa? mis teema temaga on?
                  Asi polnud Alexises. Alexis mängib parema ääreründajana, kuhu Villat pole kunagi pandud. Villa loogiline vahetus oleks olnud Fabi asemel, kus Iniesta oleks liikunud keskele ja villa vasakule äärele. Või siis Messi asemele, aga noh...
                  Cesc võeti arvatavalt välja, et ta teist kollast ei võtaks närvilistel lõpuminutitel ning Thiago lükkas Roura-Tito sisse, et mängida pigem 1-1 peale kui et hasartselt minna teist jahtima. Arusaadav, aga arvestades mängu käiku oleks võinud siiski riskida, imho.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Mõnest asjast ei saa ma kohe kuidagi aru, seis on Barcale soodne, võõrsil värav, koduseinad ootamas aga ikka jääb palju teile hinge kripeldama. Et siis kui ei võida vastast enam kui 4 väravaga (isegi Reali) ei saa rahulikult istuda vaid hakkab peale mängu räme videotöötlus ja ülesse kirjutamine,mitu korda kohtunik tegi otsuseid kellegi kasuks, milleks, mina näiteks tunnetasin, et üle pika aja oli kuidagi pingevaba El Classico, Ramost küll polnud aga keegi ei sõitnud kellelegi pasunasse, keegi väga ära ei surnud täklingute peale ,võimalusi oli võrdselt(Fabregase üle lati löök oli suht sama kui Benzema lõi veidi üle) mäng oli nii laheda olekuga.
                    Ma ise loodaks , et tuleb El Classico kus näiteks Messi ja Ronalts on üldse pingil, liialt on nende varjud teiste heade meeste osatähtsust neis mängudes kahandanud.
                    Miski sisetunne ütleb, et Milaniga mängud tulevad Barcal "füüsilisemad" .

                    Villa teeamast, et siis äkki ongi tõsi taga Arsenali juttudel ?
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas maanus Vaata postitust
                      Mõnest asjast ei saa ma kohe kuidagi aru, seis on Barcale soodne, võõrsil värav, koduseinad ootamas aga ikka jääb palju teile hinge kripeldama. Et siis kui ei võida vastast enam kui 4 väravaga (isegi Reali) ei saa rahulikult istuda vaid hakkab peale mängu räme videotöötlus ja ülesse kirjutamine,mitu korda kohtunik tegi otsuseid kellegi kasuks, milleks, mina näiteks tunnetasin, et üle pika aja oli kuidagi pingevaba El Classico, Ramost küll polnud aga keegi ei sõitnud kellelegi pasunasse, keegi väga ära ei surnud täklingute peale ,võimalusi oli võrdselt(Fabregase üle lati löök oli suht sama kui Benzema lõi veidi üle) mäng oli nii laheda olekuga.
                      Ma ise loodaks , et tuleb El Classico kus näiteks Messi ja Ronalts on üldse pingil, liialt on nende varjud teiste heade meeste osatähtsust neis mängudes kahandanud.
                      Miski sisetunne ütleb, et Milaniga mängud tulevad Barcal "füüsilisemad" .

                      Villa teeamast, et siis äkki ongi tõsi taga Arsenali juttudel ?
                      Ei ole. Suvel hakkab kindlasti midagi toimuma, aga selles aknas Villa jääb.

                      Kohtunikest. See siin on Barca teema, eks. Ja viimaste mängude valguses on Hispaania liinimehed ikka täielikud käpardid. Barca liigutab kenasti palli surve alt välja, viiakse paari fantastilise liigutusega kaitseliini selja taha, kes on surve tõttu kõrgele tõusnud ja punane lipp või siislastakse selja tagant vikat ja ei midagi. Vaatad kordusest, vale otsus, vale otsus, vale otsus. Mängust mängu. ja see viskab ventikasse. Retarded pimesiklus.

                      Pluss see füüsiline jalgadesse tagumine. Ei midagi uut, eks. A ei muutu praktiliselt mitte midagi (teised on palju hullemad või et see natuke togimist jne). Päeva lõpus tuleb ikka keegi ja räägib, et "evens out" jms. Asi pole selles, kelle kasuks, vaid ma ei näe, et kohtunikud nagu areneks. El clasico nagu vääriks seda, sest kahtlemata näidatakse nendes mängudes maailma parimat vutti. ja neid kohtunike vigu võiks nagu analüüsida ja püüda süstemaatilise tähelepanu pööramisega välja juurida. Aga ei midagi.

                      Tegelt vääriks terve liiga seda. Küll analüüsitakse ja juuritakse valikuliselt välja kollaste lehvitamisega "jutustamis", "käsi-automaatne kollane" "sukeldumine". Ja neid muudkui sõltuvalt mängu tähtsusest.

                      rant over.
                      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                        Kui sa nimetad neid olukordi niisama togimiseks, kus kohtunik jättis kaardid taskusse, siis olgu sellega...

                        Täiesti suvaline lamp viga. Alvese klassika.
                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                        Essien jookseb, Alba libistab pall ja Essieni jalg läheb muru asemel Alba jala vastu, sest Alba jalg tuli ta jala alla. Mitte midagi tahlikku, mitte mingit jõhkrutsemist, lihtsalt õnnetu moment, mille sarnaseid on pea igas mängus. Essien veel saab aru ka, et tegi kogemata haiget.

                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                        Callejon libiseb suunamuutusel. Läheb vastu Busquetsi jalga (seejuures kontakt ei ole teabmis tugev) ja mees kargab siruli. Busquetsi klassika.

                        NB! Ärge tulge mulle Di Mariadest ja asjadest rääkima. Ma tean ise ka, milline ta on.

                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Too välja kolm olukorda, kus kohtunik Barcelona kahjuks eksis. Back it up with facts.

                        ma siis toon mõned näited, kus Barcale külma tehti:
                        Sul ikka juhtub... Aga noh, tegijatel peabki juhtuma.

                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        1. Olematu suluseis Messile, mis oleks olnud pea 90 % vv üks ühele
                        2. Carvalho käsi, teine kollane jäi tasku ja tänu käele jõudis Varane palli ära lükata nina eest
                        3. Callejon horror tackle, kollase sai tegelt mees alles teisel poolajal
                        4. Alonso tegi vist seitse viga, kollane teise poolaja lõpus ja Messile tagant säärtese löömine ei ole togimine
                        5. Olematu nurgaklas, kusjuures eksiti suisa kaks korda, teisel korral tuli ka jätkuolukorrast värav.
                        1. Nii, kõik on õige. Samas näiteks Pedro pääses ka väravavahiga silmitsi, aga lõi väravast mööda, seega .
                        2. . Kui sa räägid Carvalho käest, siis äkki räägid Daniel Alvese käest ka juba? Kammoon, võta kokku end! Jah, käsi käis vastu palli, aga mõtle nüüd... Ja tänu käele jõudis Varane palli ära lükata ? Kas sa nägid, et teie mees takerdus kuidagi? Ei, ta jooksis väga sujuvalt. See on üldiselt aga tavapärane nähtus, et pallita mees palliga mehest kiirem on... Ehk jah. Ära kujuta ette, et see käsi seal midagi muutis.
                        3. Seletasin seda juba.
                        4. Kõik võib olla: ei lugenud, mitu viga tegi. Lõi küll jah säärtesse. Mis teil selle togimisega on? Ma ei mõelnudki, et Reali mehed riivasid teie omi. Enda arust väljendasin end selgelt, et Barca mehed tegid asja eest vigu, Reali mehed surkisidki kogu aeg, et pall kätte saada. Abiks: http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=togima&F=M
                        5. Eksimine on inimlik. Selliseid valele poole palli andmisi juhtub igas mängus. Nagu reaalselt igas mängus. Kui Ronaldo kiiresse tormas ja vist Pique palli ära niitis, saite samuti teie sisseviske. See on tavaline.
                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Vigade arv räägib iseenda eest ja rääida togimisest on lihtsalt prillid.
                        Millest see vigade arv siis räägib? Et kohtunik vilistas Barcelona kahjuks ? Tegelikult seda, et Real tegi rohkem vigu - nii oligi. Ja togimisest rääkisin juba eelpool.

                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Bernabeul on asi pisut viimasel ajal balansist väljas. Valenciale tehti samuti külma.
                        Real Madrid on kindlasti selle taga: tõenäoliselt makstakse kohtunikele või midagi... Kammoon! Esiteks ei teinud keegi Barcelonale külma eile. Teiseks eksivad kohtunikud alati ja see on paratamatus. Vaata Reali selle hooaja senised mängud läbi ja siis näed, kuidas külma on tehtud...

                        Päriselt ka. Eile oli väga tore mäng ja kohtunik ei otsustanud mängu saatust. Millegipärast on vaja aga ikkagi jaurata... Mäng lõppes 1:1 tulemusega ja see oli igati aus, võrdne ning õiglane. Miks peab juuksekarva lõhki ajama?

                        Üldiselt ütles aga dontastik juba hästi:
                        Algselt postitas dontastik Vaata postitust

                        Vahetame teemat.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Ma ei viitsi hakata tsitaate loopima, aga võiks ikka lugeda seda, mida öeldi:
                          1. Kohtunikud olid eile viletsad, ei väida, et Real Madrid selle taga on/oli, vaid lihtsalt ju siis ei julgeta otsustada Bernabeul e pole lihtsalt kohtunikel mune. Ja viimasel ajal on neid juhtumeid liiga palju, mis häirib. Kogu lugu.
                          2. On vaks vahet, kas väita, et vilistati mõlemale poole (e kõik vead nn evens out) või hakata ülal toodud olukordi tõlgendama (stiilis, et callejon libises, sest muutis suunda? See oli tavaline tackle, misses ball catches leg ja käega mäng oli ja seda kohtunik ei vilistanud, ei saa me iial teada, kes ja kuidas oleks see olukord lõppenud, kui kohtunik oleks olnud tasemel). Mulle eile ei hakanud silma väga palju olukordi, kus kohtunikebrigaad konkreetselt Reali kahjuks eksis ja neid ma palusingi välja tuua, eks?

                          Aiad ja tema augud, mis jäävad kehtima juba Valencia mängudest e teine vaatus: see, et Pedro eksis üks ühele minekul ja võib olla oleks ka Messi eksinud, kui liputaja oleks õiglaselt liputamata jätnud ei tähenda, et kohtunik ei oleks eksinud aka kohtunikud panid eile kala. Ja natuke liiga ühte väravasse. Viimane lause boldis.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Ah mis te plärate, mäng oli kokkuvõttes ilus ja mu meelest õiglane tulemus. Ärge vaadake asju ainult negatiivse nurga alt(mõned olukorrad olid, aga see on ju jalgpall või mis ?). Mu meelest pole küll põhjust siin vinguda, et tehti kellegile liiga, teine mäng on ees ja seal pannakse kõik paika.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas grigory Vaata postitust
                              Ah mis te plärate, mäng oli kokkuvõttes ilus ja mu meelest õiglane tulemus. Ärge vaadake asju ainult negatiivse nurga alt(mõned olukorrad olid, aga see on ju jalgpall või mis ?). Mu meelest pole küll põhjust siin vinguda, et tehti kellegile liiga, teine mäng on ees ja seal pannakse kõik paika.
                              +1
                              Camp Nou saab otsustavaks ja eks eile läksid ka mängjad sellise mõtlemisega platsile.
                              JUST DO IT.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X