320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Kohtuniku apsakas tegi màngu àra peale esimest vàravat. Nou Campil vaatame teie 11 kaitsjat ùle. 12 kaitsemeest oli seekord palju!
    Mis krdi apsakas taun v6i kloun mida iganes nuta patja
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Hmmm? Esimese vàravata poleks see vôit nii magu tundunud? Kas tàna ei olegi teil tuju vabandada, et Barca ainult dives ja kukkus igas positsioonis? Me làhme kodus teile vastu tàiesti julgelt ja löÖme ka golle!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Tore näha, kes kohtuniku üle kurdab Kuidas küll see viimane heitlus Milaniga oli....võitsite supersöötude ja talediga?
        Daje!!!
        1.totti koondisesse.
        2.Money talks bullshit(totti) walks.
        3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
        "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

        Kommentaar


          Viimase peal, see ainult sööt-sööt jalgpall on türa kui igav. Barca mingu perse

          Kommentaar


            Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
            selle hooaja esimene tõsine vastane.

            ...
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Kohtuniku apsakas tegi màngu àra peale esimest vàravat. Nou Campil vaatame teie 11 kaitsjat ùle. 12 kaitsemeest oli seekord palju!
              Milline apsakas?



              -e- tegelt see pall tuli Barca kaitsja käest, et ma ei tea kas sama kohver.

              Kommentaar


                Algselt postitas baller Vaata postitust
                Viimase peal, see ainult sööt-sööt jalgpall on türa kui igav. Barca mingu perse
                Just tahtsin öelda, maailma kõige igavam meeskond vist. Hea et Muntari ja Co vähemalt asja huvitavaks tegid. Barca mingu perse.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  Mis pennust sa sogad siin? Esimene Milani goll tuli selgest kàega antud passist!
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    ja üldjoontes ka..

                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Ja lisaks ühest asjast üldisemalt. Ma arvan, et meie armastatud mänjunaitid on meie jaoks täpselt nii ülevoolavalt suurepärane, nagu me ise tahame. Siin teemas. Kui ma roniks manku-manku-über-alles tekstiga kuhugi Reali või Bayerni või Juve teemasse põrkama, siis palun väga, täielik õigus nahui saata. Siin toas pole aga tegelikult teiste asi sellel teemal isa mängida. Ja kindlasti mitte mehel, kes soovitab kõigil mitte olla "ennast täis ja üleolev", kuid siseneb ise alatasa teemadesse hoiakuga "ainult minu maitse ja arvamus on kõige õigemad".
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                      Hmmm? Esimese vàravata poleks see vôit nii magu tundunud? Kas tàna ei olegi teil tuju vabandada, et Barca ainult dives ja kukkus igas positsioonis? Me làhme kodus teile vastu tàiesti julgelt ja löÖme ka golle!
                      Eeldatavasti paneb Milan nou campil suurema bussi üles kui seda tegi Chelsea ja katsuge siis ära lüüa. Pigem lööb MIlan seal oma võõrsilvärava.
                      Adiós amigos

                      Kommentaar


                        Barca abitreener on lihtsalt nii haamripea, lugesin just et mängiajad ka soovisid Titot kiirelt tagasi. Aga mis läinud see läinud. Milan suudab vägagi hästi 2-0 eduseisu hoida.

                        Homne Xavi : Lets play another 100 games with Milan, we'd win 99 times. Fuck off

                        Kommentaar


                          Üsna tähelepanuväärne on, et mõlemad Hispaania hiiud võivad kaheksandikfinaalis välja kukkuda. Loomulikult on kordusmängud ees ja kõik on võimalik, aga esimeste mängude põhjal sellises stsenaariumis midagi utoopilist poleks.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Pluss Valencia ja Malaga ka. Üsna sitad lood hispaania klubidel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas staykool Vaata postitust
                              Tra ma aiman halba tänasest mängust.
                              sina oled kõiges süüdi!

                              Kommentaar


                                Lootus kaob viimasena. Me polnud tàna parimad, aga seda polnud ka AC Milan. Nemad kasutasid omad momendid àra ja meie ei löönud isegi vàrava poole. Kui me kodus ei vôida siis oleme OUT ja kogulugu. Ega sellest elu seisma jàà. Meil on veel màngida La Liga ja Coupe del Roy. Pole olemas vôitmatut tiimi ja me ôpime edaspidi oma vigadest!
                                Vaatame mis meil veel on vôimalik teha kordus màngus!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X