320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Alba vasak käsi peataski palli jah. Milleks kogu see kammajaa, et värav poleks pidanud lugema

    Kommentaar


      Keniaalne pime oled. Mis see Alba kàsi siia puutub, kui edasi peatub pall Milani màngijal! Ja vaata reaktsioone, kus 5 Barca màngijat nàgid seda Milani kàega palli peatamist!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        Keniaalne pime oled. Mis see Alba kàsi siia puutub, kui edasi peatub pall Milani màngijal! Ja vaata reaktsioone, kus 5 Barca màngijat nàgid seda Milani kàega palli peatamist!
        Aa, no kui Barca mängijad nii nägid siis peab ju tõsi olema.

        Kommentaar


          Kas ei olnud siis? Ole kordki elus aus ja ùtle et ei olnud kàtt!
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Kas ei olnud siis? Ole kordki elus aus ja ùtle et ei olnud kàtt!
            Jah, pall puutus kätt. Oli see tahtlik? Ei. Kuna sa oled jalgpalli isa ja kõik teised on idioodid sinu kõrval siis toon teiste jaoks igaksjuhuks reeglitest välja lõigu, mis puutu käepalli:
            The FIFA Interpretation of the Laws of the Game states that handling the ball involves a deliberate act of a player making contact with the ball with his hand or arm."
            See ei olnud mitte kuidagi tahtlik käsi. Zapata hüppas palli eest ära, Alba suutis takistada palli teekonda mille tagajärjel lendas pall Zapatale näkku, kust see põrkas vastu kätt ja edasi Boatengile.
            "The interpretation of FIFA Law 12 tells referees to consider a few things when determining handball infractions. First, the movement of the hand is considered. If the hand moved to the ball, then the handling of the ball is most likely intentional. But if the ball moved to the hand, it may not be intentional. Second, the distance of the player to the ball is considered. A handball that occurred from a ball played close is unexpected and most likely unintentional. But when a ball is played from far away, a player has time to anticipate the ball and avoid handling it with their arm or hand. Finally, the position of the hand is considered. Touching the ball with an arm that is hanging away from the body is not necessarily an infraction. Once again, the handling of the ball must be intentional."
            Saan aru, et on harjutud kogu aeg võitma ja kaotusevalu on raske alla neelata, aga päris pime ei tasu ka olla.

            Kommentaar


              Kaks valet ùhes! Pall ei lennanud nàkku vaid vasakusse kàtte. Alba ei ùritanud midagi takistada kàega vaid löödud pall oli lennu suuna vôtnud tema kàe pihta. Ja mis poolik FIFA seaduse punkti sa veel siia lisasid???

              Ja sinu Zapata ei ùritanudki palli peatada, vaid soovis eest àra ennast koristada ja kui see oleks ônnestunud, siis pall oleks lennanud vàljakult vàlja!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Mida iganes. Ma pole väitnudki, et keegi üritas käega palli takistada. Ela oma õndas mullikeses edasi, kus Barca on maailma parim ja võitmatu ning kaotuses on süüdi küll väljak, kohtunikud ja vastas meeskonna taktika mitte Barca meeste sitt mäng.

                Kommentaar


                  Millest vaidlus ? Barcelona viid käe kõrval Itaalia jalgpallikooli ja saadeti tiki-taka kurke kasvatama.
                  Iniesta ja Xavi ei mölise ajakirjandust mingist muinasjutu käepallist täis, võtab eeskuju ?
                  Barca oli sitt see mäng, fakt. Live with that.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Oeh, polekski uskunud, et kunagi siia teemasse kommenteerima tulen, aga mis seal ikka.
                      Barca sai pähe ja igati teenitult. Ei vinguks kohtuniku teemal üldse, sama kehtib ka platsi teemal. Ma ei tea statistikat aga mulle tundub, et plats kerkib Barca puhul alati teemaks kui saadakse kaotus, kas pole nii? (Seda võiks keegi teadjam kontrollida). Vinguda Milani taktika üle on nonsens. Kas asi minus vms aga maailmas on vist ainult 3 tiimi, kes Barca vastu võidu võtta ilma kaitses passimata, need on Borussia, Bayern ja Real? Milan käitus igati õigesti teenitud 2:0 oli väärt. Barca mäng oli kahtlemata mannetu aga kodus on kõik võimalik, kui suutis Milan 90 minutiga taga nulli hoida ja 2 kolli kõmmutada, võib seda kindlasti teha ka Barca, pea püsti fännid.

                      NB! Olen ise barca poolehoidja olnud Ronaldinho aegadest peale (ka hetkel tegemist minu lemmikmängijaga)

                      pallur

                      Kommentaar


                        Juba siin jahutud sellest, mida tuleks muuta ja mis valesti jne. Mis siin ikka, ükskõik kui hästi ka mingi meeskonna mäng ei sujuks tuleb ikka kaotusi vastu võtta ja see on paratamatu. Barcal oli lihtsal halb päev ja kõik. Siin grupis veel kõik täiesti lahtine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          See oli juba mitmes kord kus Barca pidi màngima traktoristide poolt ùles kùntud pôllul. Loomulikult polnud kaotuses sùùdi vaid see pôllumaa, aga ka AC Milani suurepàrane kaitse màng, kus Barca ei suutnud isegi vastaste VV kasti siseneda.
                          7 kaitse màngijat sùsteemis 4-3 olid imeliselt oma kohti hoidmas kogu 90 minutit. Selline kaitse sai esimest korda nàha ilmavalgust 1990 màngus Argentiina - Brasiilia, kus Argentiina peatreener usaldas rùndele vaid 3 meest. Maradona Ganiggia ja Batistuta. Vôidetigi 1-0 veerandfinaalis. Jah. See oligi màng mida vôiks nimetada bussi parkijate esimeseks ajaloos. Peale seda on sellist sùsteemi kasutanud veel paljud. Ilma netist otsimata meenuvad kohe Prantsusmaa- Paraguai 1998, Kreeka-Fra, Gre-Por, Barca-Inter, Barca-Ars.
                          Oh neid on nii palju, et ei ole môtet edasi lugeda.
                          Asjast làhemalt ja màngust mis tulemas Nou Campil màrtsis Milani vastu. Ma vàga loodan ainult ùhte, et esimene vàrav tuleks kiirelt ja ( just nimelt) Messi lööks selle kàega ja see làheks arvesse. Ma lihtsalt tahan hirmsasti nàha uuesti tantsimas Palotellit koos oma ahvi karjaga Harlem stylet ja seda videot siin uuesti. Mulle on alati meeldinud AC Milan ja kui Barca peaks langema, siis elan neile tulevikus kaasa. Mitte nende màngijate pàrast, vaid mulle on see mansa meeldinud vàga kaua aega ja austan nende mineviku koos Van Basteni, Gulliti ja Paolo Maldini pàrast. Oma isiklik lemmik oli pikka aega Schevtchenk loomulikult.


                          see post.... oli see unes või näen tõesti seda ilmsi??
                          MIA SAN MIA!

                          Kommentaar


                            Keegi ju peab vàrdjas laps olema suures peres. Olgu selleks siis mina!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Keegi ju peab vàrdjas laps olema suures peres. Olgu selleks siis mina!
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Keegi ju peab vàrdjas laps olema suures peres. Olgu selleks siis mina!
                                Haa, hea post
                                Eks vaikselt hakkab aitama, hr. molbert võttis asja kokku.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X