320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtuniku teema on üles võetud, tublid. Nüüd jääb veel üle rääkida sitast väljakust, reali bussiparkimisest ja muust idiootsest.
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Tundub et see Milani mäng on ikka eneseusu kõikuma löönud meestel, või on asi selles et Titot ei ole väljaku ääres kamandamas. Igaljuhul kõvasti tuleks juurde panna kui mägu võita tahetakse. Pennal 100 protsenti õige! Mõned üksikud otsused kohtuniku poolt võibolla valesti, vile üle küll nuriseda ei saa...

      Kommentaar


        Vaatamata Reali eduseisule, olen esimese poolajaga igati rahul. Ääred töötavad korralikult ja isegi kaugelt löödi suhteliselt palju peale, mis on üllatav. Penalti oli täiesti õigesti määratud. Ei tea, mis Piquel mõttes oli... Eks näis, mis teisel poolajal saab. Hetkel kõik veel kontrolli all, aga kui Real peaks ühe teisel poolajal veel lööma, siis on selleks korraks CdR teekond läbi Barcelona jaoks.

        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Kohtuniku teema on üles võetud, tublid. Nüüd jääb veel üle rääkida sitast väljakust, reali bussiparkimisest ja muust idiootsest.
          Muru on väga hea

          Kommentaar


            Algselt postitas DanielAlvesdaSilva
            Minul kui Barca fännil suur palve kõigile ,kes käivad lugemas barca teemat ja siia ka kirjutamas . Kui te soovite oma arvamust avaldada siis avaldage seda viisakalt .Mitte ärge tulge esimesel võimalusel siia rääkima kui sitt barca ikka on jne . Sisemas te ei tahaks keegi ,et teie lemmik klubi läheks CL-s kokku barcaga .Võite seda tagasi ajada ,aga nii on .Eks ma ise ka sooviks ,et Barcal ei tuleks CL-s raskeid vataseid nagu näiteks Manu,Real,Bayern,Juve,PSG jne . Aga minu palve on see ,et olgem rahulikud fännid ja ärgem lagastagem seda teemat enam . RESPECT teile !
            Sel aastal pole kahjuks midagi teha aga ehk järgmine aasta jopatakse kokku.
            Täna aga võiks Barca võita küll, suurendab võimalust,et Mourinho kinga saab ja ehk satub härra Bridge'ile tagasi. Seda vägevam oleks järgmine aasta Barcelonga CLis kohtuda.

            Kommentaar


              Abidal, Abidal, Abidal, Abidal...

              Kommentaar


                Tujutu màng ja ma rohkem ei viitsi edasi vaadata
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Et olla hea meeskond, läheb vaja head kaitseliini. Loodame et Barca personal samuti selle õppetunni täna ära tunneb.

                  Kommentaar


                    normaalne pask, õnneks karikas mitte mõni tähtsam sari

                    Kommentaar


                      kas see on tõesti Barca? järjekordne pask. mis küll toimub klubis? kas tõesti Tito haigus on saamas saatuslikuks hooajale?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Mida see Pinto tegi vahepeal? siuke deja vu oli mul, päeval fifa13 mängides juhtus sama asi.
                        Ela ja tunne, et elad
                        see on kõige lihtsam
                        filosoofia, mis toimib
                        sule silmad ära vaata
                        tagasi, hinga sügavalt ja
                        hüppa üle iseenda varju
                        tule koos minuga.

                        Kommentaar


                          Me ei oskagi vist ilma Titota enam. See on jube mis toimub vàljakul. Viigid ja kaotused.
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Ma annan nüüd siin kõigi nähes lubaduse, et ma ei vaata ühtegi Barca mängu enam see hooaeg, väljaarvatud CL finaal, kui nad sinna peaks kuidagi ime läbi jõudma. Aamen
                            Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                              Ma annan nüüd siin kõigi nähes lubaduse, et ma ei vaata ühtegi Barca mängu enam see hooaeg, väljaarvatud CL finaal, kui nad sinna peaks kuidagi ime läbi jõudma. Aamen
                              küsi kas kedagi huvitab
                              Més que un club

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                Ma annan nüüd siin kõigi nähes lubaduse, et ma ei vaata ühtegi Barca mängu enam see hooaeg, väljaarvatud CL finaal, kui nad sinna peaks kuidagi ime läbi jõudma. Aamen
                                Fännide lojaalsus teeb Barcale au!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X