320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
    Ma annan nüüd siin kõigi nähes lubaduse, et ma ei vaata ühtegi Barca mängu enam see hooaeg, väljaarvatud CL finaal, kui nad sinna peaks kuidagi ime läbi jõudma. Aamen
    Kui viitsid, vaheta avatar ka ära. Ja kui tahad veel parem laps olla, siis ära vaata enam ühtegi Barca mängu enam, mitte kunagi.

    Kommentaar


      mnjah, Mourinho on lõpuks barca koodi murdnud ? Ühe suutsite tagasi lüüa, aga see ka Alba poolt, Iniestalt filigraanne pass.. Üldiselt viimased 3 mängu, mis ma Barcal olen vaadanud on silma jäänud see, et kui Messi ära ei löö, siis ei löö keegi, vähemalt ründajatest mitte. Iniesta ja Xavi on pigem keskväljamaestrod, kes olukordi tekitavad, Alexisest on siin sitaks juba jahutud, aga Pedro on ikka ka päris konkreetne null.
      Päris keeruline seis nüüd, liiga on kotis, aga CdR läinud ja CLis ollakse ka ikka väga raskes seisus. Pead püsti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
        Mida see Pinto tegi vahepeal? siuke deja vu oli mul, päeval fifa13 mängides juhtus sama asi.
        see oli naljakas jah..

        Tuletas fifat meelde kus said vv ründesse lülitada

        Kommentaar


          Masendav. Lõpp Barcelona Style'ile ja taassünd ''Itaalia jalgpallile'' , ole mees, tee kaitse korda oma tiimis ja saad jagu ka tippudest.
          FORZA FIORENTINA!

          Kommentaar


            Kahjuks on kaitse ikka konkreetne juust. Real tegi täpselt seda mida pidi- kasutas individuaalsed eksimused sajaprotsendiliselt. Kolm räiget eksimust ja kolm võrgus. Ülejäänud oli võrdne mäng, aga Reali kaitse oli tasemel ja need võimalused mis tekkisid, neid ei suudetud lõpule viia.

            Ja kõik, kes siin Mad Maxi maailmalõppu tunnevad, siis ei olnud see mäng nii kohutav ühti- teine värav Realilt tappis mängu ja sealt juba edasi polnud enam mingit usku.

            Ilma peatreenerita on see ikka väga raske. Roura ei ole peatreener- kõik see platsi jutt pärast Milani, nüüd enne mängu üritas kohtuniku arvel mingeid mind games. Jordi ei ole Tito ja veel vähem Mou. Enne võiks Xavi mängiv treener olla tõepoolest.

            Noh, La Ligas tuleb siis nüüd korralik tulemus võtta Bernabeult. Ja no selle kaitsega ei ole kahjuks Milani vastu võimalust.

            Ja moded võiks mõned postid kustutada. Kisub trollfestiks ära ja tavalised kahtlusalused nagu kaitzid ja co juba piiluvad vist koopast.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              mitu lehekülge ilkumist seekord teiste klubide toetajatel plaanis kirjutada on?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                mnjah, Mourinho on lõpuks barca koodi murdnud ? Ühe suutsite tagasi lüüa, aga see ka Alba poolt, Iniestalt filigraanne pass.. Üldiselt viimased 3 mängu, mis ma Barcal olen vaadanud on silma jäänud see, et kui Messi ära ei löö, siis ei löö keegi, vähemalt ründajatest mitte. Iniesta ja Xavi on pigem keskväljamaestrod, kes olukordi tekitavad, Alexisest on siin sitaks juba jahutud, aga Pedro on ikka ka päris konkreetne null.
                Päris keeruline seis nüüd, liiga on kotis, aga CdR läinud ja CLis ollakse ka ikka väga raskes seisus. Pead püsti.
                Niipalju kui ma Barca mänge näinud, siis Iniesta ikka ääretult sitt seal ääres, eriti suurtes mängudes. Pole siiani aru saanud, miks teda seal hoitakse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                  Niipalju kui ma Barca mänge näinud, siis Iniesta ikka ääretult sitt seal ääres, eriti suurtes mängudes. Pole siiani aru saanud, miks teda seal hoitakse.
                  sa ei ole vist ühtegi mängu näinud
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Kõik algab tagant - oleks selle mängu ideaalne kolmesõnaline ülevaade. Alba võib ju hea mõne La Liga keskmise klubi vastu olla, aga kui sul passib vastas säärane tippklubi nagu Madrid siis ei saa ju peata koguaeg ette tormata. See just eristabki Albat ja Alvesi - üks neist tormab ette siis kui vaja, teine tormab ette ka siis kui pole vaja - ja nii see kaitseliin meil ribadeks rebitaksegi. Ei saa ka Puyoli peale igavesti loota. Mees küll tahab kahe mehe eest tööd teha, aga keha ei luba enam.

                    Aga noh, vigadest tuleb õppida ja ehk paremat viisi meile nende näitamiseks vist ei leia kui oma suurimalt rivaalilt koduaias tappa saada. Suvel põhiprioriteet kaitseliini uuendamine, unustage see Neymar. Kui nii jätkame, siis oleme paari aasta pärast nagu Arsenal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                      Kui nii jätkame, siis oleme paari aasta pärast nagu Arsenal.
                      Aamen!

                      Algselt postitas matheous Vaata postitust
                      sa ei ole vist ühtegi mängu näinud
                      Leian, et Iniesta on palju efektiivsem Cesci positsioonil, kui ta on seda ääres.

                      Kommentaar


                        aeg on seada sammud kinno Austin Powersi teist osa vaatama.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Päriselt ka või ?

                          Kommentaar


                            Esimeses kohtumises jäi reali madalseis kasutamata ning täna kasutasid vastased meie olukorra vapralt ära. Enne tänast mängu oli veel lootus, et suudab Milanile need 2-3 väravat ära lüüa, aga praeguse seisuga me pigem võtame veel enda väravast välja. Ehk suudab Rosell Titot veenda, et too mõneks ajaks tagasi tuleks.
                            Kaitse kohapealt nii palju, et hetkel väga vist vahet ei ole, kes seal asetseks, sest tervel meeskonnal on täielik mentaalne blokk. Tervet hooaega vaadates, pakun et probleem on tekkinud tänu Alba mängustiilile. Eelnevatel hooaegadel oli mänguplaan üles ehitatud Abidali kaitsva suunitluse peale ning kaitses oli meil 3 mängijat+Busquets praeguse 2-e asemel ja see annab kõvasti tunda.
                            Ise olen mõelnud, et kuna meie ründavad ääred on suht kesised olnud, miks mitte kasutada 3-e kaitsjat ja panna Alba-Alves äärtele. See annaks ka võimaluse panna Cesc/Villa tippu, et teha Messile rohkem ruumi, mitte et ta ei peaks üksi 6-e kaitsjaga võitlema. Reaalselt aga ei tule mingit uut taktikat ilma treeneri kohalolekuta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                              Esimeses kohtumises jäi reali madalseis kasutamata ning täna kasutasid vastased meie olukorra vapralt ära. Enne tänast mängu oli veel lootus, et suudab Milanile need 2-3 väravat ära lüüa, aga praeguse seisuga me pigem võtame veel enda väravast välja. Ehk suudab Rosell Titot veenda, et too mõneks ajaks tagasi tuleks.
                              Kaitse kohapealt nii palju, et hetkel väga vist vahet ei ole, kes seal asetseks, sest tervel meeskonnal on täielik mentaalne blokk. Tervet hooaega vaadates, pakun et probleem on tekkinud tänu Alba mängustiilile. Eelnevatel hooaegadel oli mänguplaan üles ehitatud Abidali kaitsva suunitluse peale ning kaitses oli meil 3 mängijat+Busquets praeguse 2-e asemel ja see annab kõvasti tunda.
                              Ise olen mõelnud, et kuna meie ründavad ääred on suht kesised olnud, miks mitte kasutada 3-e kaitsjat ja panna Alba-Alves äärtele. See annaks ka võimaluse panna Cesc/Villa tippu, et teha Messile rohkem ruumi, mitte et ta ei peaks üksi 6-e kaitsjaga võitlema. Reaalselt aga ei tule mingit uut taktikat ilma treeneri kohalolekuta.
                              Jah, sest Barca tulemused on tähtsamad, kui Tito tervis.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                                Esimeses kohtumises jäi reali madalseis kasutamata ning täna kasutasid vastased meie olukorra vapralt ära. Enne tänast mängu oli veel lootus, et suudab Milanile need 2-3 väravat ära lüüa, aga praeguse seisuga me pigem võtame veel enda väravast välja. Ehk suudab Rosell Titot veenda, et too mõneks ajaks tagasi tuleks.
                                Kaitse kohapealt nii palju, et hetkel väga vist vahet ei ole, kes seal asetseks, sest tervel meeskonnal on täielik mentaalne blokk. Tervet hooaega vaadates, pakun et probleem on tekkinud tänu Alba mängustiilile. Eelnevatel hooaegadel oli mänguplaan üles ehitatud Abidali kaitsva suunitluse peale ning kaitses oli meil 3 mängijat+Busquets praeguse 2-e asemel ja see annab kõvasti tunda.
                                Ise olen mõelnud, et kuna meie ründavad ääred on suht kesised olnud, miks mitte kasutada 3-e kaitsjat ja panna Alba-Alves äärtele. See annaks ka võimaluse panna Cesc/Villa tippu, et teha Messile rohkem ruumi, mitte et ta ei peaks üksi 6-e kaitsjaga võitlema. Reaalselt aga ei tule mingit uut taktikat ilma treeneri kohalolekuta.
                                Ma arvan et mitte ükski normaalse mõistusega inimene ei seaks Tito tervist ohtu ja tooks ta USA'st enne tähtaega ära, isegi Milani mängu jaoks mitte. Mehed peavad ise nüüd hakkama saada ja eks see ole nüüd klubi pädevuses midagi peatreeneri küsimuses ette võtta.

                                Lisaks veel et tahaks nädalavahetusel vahetusi Madridi vastu näha. Kahe ründava äärekaitsjaga mängimine on enesetapp. Kas nihutaks Puyoli siis äärele või tuua Villa juba algkoosseisus Messile ruumi tegema. Ei ütleks ära ka Songi-Busquetsi paarile keskel ja vähe kindlamat 4-2-3-1 formatsiooni. Midagi on vaja igaljuhul ette võtta. Sellist kokkuvarisemist uuesti näha oleks lubamatu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X