320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oh kas tôesti teile ei jôua kohale, et ei ole probleem siin esinejatega, vaid meie palluritega murul? Mul tàiesti pohhui palju siin minu vihkajaid koguneb ja ma ikka tulen siin rààkima probleemidest mansas.
    Probleem on Barcas ja sellest on vaja rààkida, aga mitte minu postide ùle vaielda!!!!!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      MA KIRJUTAN IGALE MULLE VASTAJALE EDASPIDI,KES EI JUTUSTA BARCELONA MäNGUST JA NIMETAN NEID LAMMASTEKS!
      Lambad andke tuld ma vastan teile kôigile!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
        MA KIRJUTAN IGALE MULLE VASTAJALE EDASPIDI,KES EI JUTUSTA BARCELONA MäNGUST JA NIMETAN NEID LAMMASTEKS!
        Lambad andke tuld ma vastan teile kôigile!
        Kas seda võib siis nimetada foorumisiseseks kähmluseks? Kui jaa, siis hästi informeeritud allikate infole toetudes ma sellesse küll sattuda ei sooviks.

        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Oot oot ma veel kommin edasi. Te ju olete sellised lojused, et ei lugenudki eelmiselt lehelt midagi, vaid kàite viimaseid komme lugemas. Me ei armasta samat tiimi ja kohe mitte kindlasti ei ela kaasa ka. Vôtke Barca silp oma avatarilt palun maha!!
          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Tujutu màng ja ma rohkem ei viitsi edasi vaadata
          Selline on siis musterfänn, kes võib ainsana Barca "silpi" enda avataril hoida? http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=silp&F=M

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            MA KIRJUTAN IGALE MULLE VASTAJALE EDASPIDI,KES EI JUTUSTA BARCELONA MäNGUST JA NIMETAN NEID LAMMASTEKS!
            Lambad andke tuld ma vastan teile kôigile!
            Edu

            aa muidu mil te mäng on
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Ma olen tàiega perseli. Mitte ùhtki kommi meie màngu kohta??? Lammastele vastan ka kohe!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                [QUOTE=wordprez;1496359]Kas seda võib siis nimetada foorumisiseseks kähmluseks? Kui jaa, siis hästi informeeritud allikate infole toetudes ma sellesse küll sattuda ei sooviks.

                LP. Lammas ma ei tahagi kàhmleda ja soovin rààkida Barca kaitse probleemidest.
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas idikas Vaata postitust
                  Selline on siis musterfänn, kes võib ainsana Barca "silpi" enda avataril hoida? http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=silp&F=M
                  Auvààrtusetu LAMMAS, kes sa kàid siin pikemat aega ainult kommenteerimas meid nàhtamatuid fànne, kes me oleme siin peitmas ennast kasutajanimede taha pole ka sinul siin vaja plôksida, sest taas pole Barca màngust siin sônagi!
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Xavi Hernández picks up hamstring injury; out of action for 10 to 15 days

                    Xavi jätab homse mängu siis vahele

                    Kommentaar


                      Homme kell 17:00 võõrsil liigamäng Real Madridi vastu.

                      Official: 19 players will travel to Madrid for tomorrow's league game. Xavi (thigh), Montoya, Abidal, Dos Santos not in match squad.

                      [1/2] Squad for tomorrow's game against Real Madrid: Valdes, Pinto, Alves, Pique, Puyol, Mascherano, Bartra, Adriano, Alba

                      [2/2] Squad for tomorrow's game against Real Madrid: Busquets, Song, Thiago, Cesc, Iniesta, Pedro, Alexis, Messi, Villa, Tello
                      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Miks me oleme hakanud kohtunike kritiseerima, kui me ei teinud seda kunagi Pepi ajal?

                        Siis oli vile teie kasuks,polnud mõtet 12. meest platsil kritiseerida.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                          Siin loen tàielikult Barca vôhiklust. Pep ei nàinud Busquetsis midagi, vaid ta ehitas ùles mehe nimega Pigue kelle koht pole ùldse nii madalal kaitses. Busquets peabki kaitset màngima, sest rùndes on mehi kùll ja kùll.

                          Tàielik vale mulle kirjutada et Busquets ei màngi kaitses, kui teda pole pea iial kaitses nàha. Tuletame nùùd meelde Reali kolmanda vàrava, kus Barcal polnud pildis mitte rohkem, kui kolme meest. Kus kurat oli see meie kaitse siis? Kus oli siis Busquets oma pika kasvuga ja oleks selle palli metsa lùkand peaga?
                          Damn. Ma tean, et ise kirjutasin algul, et hoiaks asja viisakana, aga no pole vist võimalik. Pique koht pole kaitses?? Kuigi ta on enamuse oma karjäärist kaitses mänginud.
                          Busquetsis ei näinud Pep midagi? Kuigi Busquets oli tema B-meeskonnas keskne figuur ning kui Pep esindusmeeskonna üle võttis tõi ta ka Busquetsi sinna, keda kohe usaldama hakkas ja aastaga oli Busquets jalgpallimaailmas tuntud nimi. Sa ajad täiesti ebaloogilist iba, kulla mees. Kust sa võtad selliseid asju, et mehed, kes on Barcale just oma positsioonidel võitnud lugematu arvu tiitleid, pole üldse vastavate positsioonide mängijad jne?
                          Muidugi on ka Pique arengus Pepi käsi mängus, kuid Busquetsi vormis ta põhimõtteliselt täiesti oma käe järgi sellele positsioonile, kus mees mängib.
                          Ausaltöeldes tundub, et sa ei tea jalgpallist ja taktikast mitte midagi, veel vähem Barca lähiajaloost jne.
                          Aga okei, ma lõpetan teema läbustamise siin ning sätin su ilusti ignore-listi, muidu lähen ise ka liiga labaseks kätte sulle vastates.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Keegi eespool kirjutas, et ühe kindla logoga inglased käivad siin pärast Barca kaotusi paska üles keerutamas. Noh, the torch has well and truly been passed Koomuskit rohkem kui rubla eest.
                            No ma endiselt ei välistaks seda võimalust. Inglise liigas foorumis on selliseid tegelasi küll ja küll e see kuulus vend seal ManC teemas, kes mingit dzeko juttu ajas. Nimi ei tule enema meelde, aga pakun, et ei ole palju siinse foorumi tavakasutajaid, kes pole asja läbi närinud. Internet on lahe koht.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Line-up Barcelona (official): Valdes - Alves Pique Mascherano Alba - Thiago Busquets Iniesta - Pedro Messi Villa

                              Barcelona bench: Pinto, Puyol, Adriano, Song, Cesc, Alexis, Tello
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Millal alustasime viimati mängu enda kuldse MVPga Madridi vastu?
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X