320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    lorenzo, 200 eeki ja teeme äri?
    msn- lenat999@hotmail.com
    mob - 58109804
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      barca mängijatele anti nüüd 2 vaba päeva

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Marc Van Bommel on nyyd ka teie kutt.. täitsa mitte vahva uudis.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          kes nüüd salli ei saa, siis inf, et üks sõber läheb Barcelonasse lähiajal elama mõneks ajaks ja ka ise ehk lähen külla, et kui asi läheb jälle stuffi ostmiseks, siis annan teada

          niipalju, et barca ametlikus poes tunduvalt suurem valik igasugu vidinaid kui näiteks nende oma kodukal väljas on- igasugu magnetid ja värke, treeningdresse, samuti on ka vanemaid vorme saada. igasugu lippe ja peakatted samuti. eriti karm on muidugi see kataloonia lipuvärvides särk, kirjaga \"catalunya is not spain\"
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Natuke uudiseid ka, mis ise olen hiljuti kuulnud. Kes ei tea siis Van Bommeliga sõlmiti kolme aastane leping, väga hea käik minu meelest ja ega enam ei olegi Barcal vaja kedagi juurde osta. Laporta ütles, et tahab Ronaldinhoga lepingut pikendada 5 või isegi 10 aasta võrra, väga tähtsaks pidas klubi president ka Eto\'o jätkamist kataloonia klubis, on ju mitmed suurklubid temast huvitatud ja on valmis suuri summasid välja käima. Naljakas on mõelda, et veel aasta tagasi mängis Eto\'o Mallorca eest, löödes mingi 16 kolli, sellepärast ei olnudki Real temast huvitatud ja müüs Barcale. Just see eristabki Barcat Realist, tõsi, mõlemas mängivad staarid, kuid Madrid on viimastel aastatel ostnud endale staare, kes on hetkel maailma parimad aga just Barcelonas on mehed staarideks saanud! Lihtne näide on Eto\'o, kes eelmisel hooajal ei unistanudki \"Golden Boot\" auhinnast (hoiame kõik talle pöialt, vähemalt kaks värvat peaks kahest mängust lööma) aga sellel hooajal on üks maailma parimaid, kui mitte parim ründaja. Teine lihtne näide on Ronaldinho, tema mehetegudest ei ole mõtet rääkidagi, kes neid ei teaks, tema mängis aga kaks hooaega tagasi ju Paris SG eest ja kes siis ennustas, et temast saab maailma parim mängija ja isegi kui seda oletati siis selliseks virtuoosseks mängumeheks KUJUNES ta Barcelonas. Siis on veel sellised klubi kasvandikud nagu kapten ja kaitseliini tähtsaim lüli Puyol, sellel hooajal üks euroopa parimaid keskvälja mehi Xavi jpt. Loomulikult suve ostudest ka kolm staari- Deco, Larsson ja Giuly aga kas neid saab võrrelda Zidane\'i(maailma parim), Ronaldo(maaima parim), Beckhami, Oweni, või Figoga(maaima parim) kui viimased klubisse osteti. Näiteks kas või see, et Real armus Ronaldosse ja ostis ta alles siis kui too lõi särama MM jne. jne. jne. jne.
            Igatahes kõikidele tõelistele FC Barcelona fännidele palju õnne, naudime siis seda aega ja loodame et järgmine hooaeg tuleb veel parem.
            \"Madrid, ar**holes, salute the champion\"

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              ma saan aru, et sa nüüd tõstad enda enesehinnangut ja püüad ka teiste barcakate oma tõsta lugedes ridamisi ette...õigustusi ja muud sellist motiveerivat.
              ütleme nii, et real on alati tahtnud ilus välja näha - seksikas noh - ja sellepärast ehitakse end igast kulla ja karraga, et miskit tühimikku täita nagu sina kallis sõber
              ja ronaldinho puhul ütleks seda, et välja kujunes ta psgs...see mansa aga jäi talle lihtsalt väikeseks - mees on ambitsioonikas - mis mingil määral hakkas lõpuks ka tema skille tujukuse nahka saatma - parem lootke, et too sekspoiss barcas üle ei kee
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Daz_Booob


                ma saan aru, et sa nüüd tõstad enda enesehinnangut ja püüad ka teiste barcakate oma tõsta lugedes ridamisi ette...õigustusi ja muud sellist motiveerivat.
                ütleme nii, et real on alati tahtnud ilus välja näha - seksikas noh - ja sellepärast ehitakse end igast kulla ja karraga, et miskit tühimikku täita nagu sina kallis sõber
                ja ronaldinho puhul ütleks seda, et välja kujunes ta psgs...see mansa aga jäi talle lihtsalt väikeseks - mees on ambitsioonikas - mis mingil määral hakkas lõpuks ka tema skille tujukuse nahka saatma - parem lootke, et too sekspoiss barcas üle ei kee

                Mis mõttes üle ei kee? Kle, iga mängija, kes on maailmatasemel, tahab ka suuremas klubis olla kui prantsuse keskmike seal. Muidugi tahab ta tiitleid võita, loogiline ju. Ning ta on meeskonna mängija, mitte selline, kes mängib ainult sellele, et ise platsil silma paista. Ja mida sa selle lause all mõtled: mis mingil määral hakkas lõpuks ka tema skille tujukuse nahka saatma. Tema skillid on ju vabsee kunst.
                Ja mis õigustusi siin üldse vaja on? Barca on Hispaania meister, siin ple midagi õigustada. Ja see on tõsi, et seal on päris mitu staari kujunenud, neid ka eelpool nimetati. Aga noh, igas suurklubis on ikka mõni oma kasvandik kah, kes maailmaklassi tegijaks on saand.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  jep, kunstnik ta on, kuid kuntsnikule kohaselt ta psgs käitus...ehk siis kukkus tujutsema - kui päikene säras, siis psg võitis. kui lill polnud piisavalt roheline, siis kaotas.
                  barca muidugi pole ühemeheklubi (veel:P) ja loometegelase meeleolulangus ei tohiks väga suur raskus olla.
                  ja muide üks prantsusmaa...pigem isegi mitte nüüd prantsusmaa vaid ühe sealse tillukese vürstiriigi klubi jõudis eelmisel aastal cl finaali, kuhu ka tänavu barca ei jõudnud:P
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Daz_Booob



                    ja muide üks prantsusmaa...pigem isegi mitte nüüd prantsusmaa vaid ühe sealse tillukese vürstiriigi klubi jõudis eelmisel aastal cl finaali, kuhu ka tänavu barca ei jõudnud:P
                    Juhtub ka parimatel

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Daz_Booob



                      ja muide üks prantsusmaa...pigem isegi mitte nüüd prantsusmaa vaid ühe sealse tillukese vürstiriigi klubi jõudis eelmisel aastal cl finaali, kuhu ka tänavu barca ei jõudnud:P
                      CL finaali ei jõudnud lisaks Barcale veel mõned suurklubid, tegelt isegi ei rohkem ega vähem kui 30 klubi, kellele see võimalus oli hooaja algul antud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        jap, nende favoriitide hulgas ka eesti mansa
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          No ka ManU, Milan, Real, Inter jt. suurklubid ei jõudnud. Ja mina küll ei ole märganud, et Ronaldinho tujutseb ( Barcas vähemalt mitte ) ning ei usu kudagi ka seda, et Ronny nüüd liiga staariks kätte läeb ja isetsema hakkab. Senini on küll täielikult meeskonnamängu mänginud. Ja üldse, Barca meeskonnasisene õhkkond on päris kõva terve selle hooaja olnud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            kus kohast tead sina milline on meeskonnasisene õhkkond?
                            see et nad sujuvalt kokku mängivad ja üheskoos karika üle rõõmustavad ei tähenda tingimata et kõik ka seestpoolt ilus on. üldiselt ei usu et üheski professionaalses meeskonnas kõik nii roosline on nagu te arvate kuna pidevalt toimub võitlus kes platsile pääseb, kes suudab treenerile meelejärele olla ning lisaks veel staarid kellel võib olla minimaalne mängude arv ka lepingus ära määratud jne.


                            Algselt postitas Thomson
                            \"Madrid, ar**holes, salute the champion\"
                            selle peale ei oska muud öelda kui et kasva suureks ar**hole.
                            mõnes mõttes on su frustratsioon ka arusaadav kuna seda liigavõitu pidid sa ju väga kaua ootama. aga paremini järele mõeldes hakkas Thompson siin aktiivsemalt sõna võtma alles käesoleval aastal kui liigavõit kindlana tundus. vahepeal kui olukord taas piiripeal ja kriitiline oli, kadusid ära et nüüd siis taas võitu \"tähistama\" tulla nimetades ennast \"tõeliseks Barcelona fänniks\" - oled kuulnud sellist väljendit nagu \"mõttetu mees\"?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Nojaa, aga tundub, et parima väravavahi tiitli saab Valdes ja nüüd viimastest mängudel antakse varuväravavahtidele kah mänguaega. Ning Eto`ol lastakse nüüd vist karkasid ka lüüa võibolla, et Golden Boot koju tuua. Üldse antakse Etoole väga vabad käed, et ta vähemalt 2 kolli ikka ära lööks ja selle auhinna ära võidaks. Pichichi on juba vast käes, kui Forlan või keegi viimastes mägnudel hullu panema ei hakka.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas ek




                                Algselt postitas Thomson
                                \"Madrid, ar**holes, salute the champion\"
                                selle peale ei oska muud öelda kui et kasva suureks ar**hole.
                                mõnes mõttes on su frustratsioon ka arusaadav kuna seda liigavõitu pidid sa ju väga kaua ootama. aga paremini järele mõeldes hakkas Thompson siin aktiivsemalt sõna võtma alles käesoleval aastal kui liigavõit kindlana tundus. vahepeal kui olukord taas piiripeal ja kriitiline oli, kadusid ära et nüüd siis taas võitu \"tähistama\" tulla nimetades ennast \"tõeliseks Barcelona fänniks\" - oled kuulnud sellist väljendit nagu \"mõttetu mees\"?
                                Selle inglisekeelse väljendi kohta seletuseks nii palju, et selle ütles välja Eto\'o pidustuste käidus ja lõppu lisasin ta nalja pärast, et kes teab siis saab naljast aru, ega ma muidu lambist Reali nii solvama ja võõras keeles ka veel, ei hakkaks. Mis puutub minu sõnavõttudesse siis lihtne põhjendus miks vahepeal neid polnud on suht tiheda graafikuga keskkooli lõpetamine, eks ma ikka käisin ja lugesin mis teised räägivad aga endal jaksu midagi kirja panna polnud, võib-olla sellepärast nüüd tuligi nii pikk jutt. Ja kriitiline liigavõit ei tundunud mulle kunagi, Real ei jõudnud lähemale kui 5 punkti. Ja see, kas ja kui tõeline Barcelona fänn ma olen, selle üle ei viitsi ma vaielda, sellepärast et sina ei tunne mind ja teed oma järeldused minu foorumi sõnavõttude ajalise graafiku järgi. Kes mind vähegi tunneb, teab, et FC Barcelona fänn olen olnud juba aastaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X