320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rijkaardi all mängis just Barca väga huvitavat jalgpalli, pärast seda on olnud ainult mingi õudne mängutapmine ja kohtunike vägistamine..
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      Barca fännidel alati vabandus võtta. Saage aru,et Barca ajastu on möödas ja tõeline Real Madrid on tagasi tulemas.

      Kommentaar


        tänud tiit et selgeks tegid.

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Rijkaardi all mängis just Barca väga huvitavat jalgpalli, pärast seda on olnud ainult mingi õudne mängutapmine ja kohtunike vägistamine..
          5++ selle koha pealt.
          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

          Kommentaar


            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
            Tänane mäng tegi samuti selgeks selle, et Barcelona suurim probleem on hetkel nende peatreeneri kaotus. Roura tõestab ikka ja jälle et ta ei ole hetkel õige material selle töö jaoks. Mängijad näivad seetõttu olevat liidritud ja segaduses ning mida aeg edasi läheb seda suuremaks tundub see probleem kasvavat.

            Arvan samuti et peatreeneri kaotus võib Barcelonale olla suuremaks probleemiks kui mõnele teisele klubile, arvestades millist rolli see amet meie saavutustes viimased 5 aastat on kandnud. Pep võis küll väita et tema mängijad suurema töö tema edus ära tegid, kuid ei saa ka unustada et just tänu temale kogu see segadus, mis Rjkaard endast maha jättis, selguse sai ning korralikud alused eduka tuleviku jaoks maha rajati, mille najale klubi siiani end veel toetab. See amet kannab endas veel midagi palju rohkemat kui lihtsalt mängijate treenimine ja platsil ümberpaigutamine - treeneri ülesanne on veel mängijate kuulamine, nende motiveerimine, esindamine ja toetamine ning usun et poole maailma kaugusel haiglapalatis on seda osa oma tööst Titol üsna raske korda saata. Seega, kui selline liider ja isafiguur on riietusruumist kadunud võib see mängijate pead päris sassi ajada (eriti veel siis kui alles aasta tagasi olid Tito ja Pep neid veel koos taga õhutamas). Pinged, laiskusepisik, allumatus, otsusevõimetus jne on seetõttu kerge tekkima.

            See kuu mis meie poisse nüüd ilma Titota veel ees ootab saab olema liigagi pikk.
            Pep oli tark treener ja teadis kuna tuleb ära minna,sest tal ei olnud miagi enam pakkuda ja vastasteamid hammustavad Barca mängu lihtsalt läbi.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Mmmm kuni viimaste kuudeni, kui Tito endiselt Barca pukis püsis ja meeskond raudkindlalt ja rekordikursil vormis oli, ei ulgunud keegi siin sellis iba nagu praegu. Real tagasi tulemas ? Mentaalhälvega isik taas foorumis ! See kerge vormitõus Reali poolt tegelikult võimendubki pigem Barcelona vormilangusest. Sisuliselt on Real samasugune pask mis hooaja algulgi, liigatiitli Barcale kinkinud ning isegi raskustes Atletico sabas püsimisega, rääkimata peatsest CL - ist välja kukkumisest.
              Viimase 5 posti sees on selline solk, et ma isegi ei viitsi tsiteerida seda möga, hästi trollitud vms.
              Kogu Barca probleem on selles, et nende peatreenerit, kummaline küll, on tabanud üks kuradima tüütu haigus ja seetõttu ka on mängutase allakäinud. Aga eks sellelegi leita rohtu peagi.
              Rijkardi ajal oli vägev ja kõik Pepi ajal sitt ? Eks foorumlane alehis ole algusest peale läbikukkunud troll ja tsernobõli poeg, midagi pole parata.
              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

              Kommentaar


                Äge siin kõiki neid trolle ja heitereid, kes väga julgelt nüüd peale paari kaotust (jah, väga tähtsat kaotust) on oma urust välja tulnud. Igasugused interi, manu trollid, kes ple siin iidamast-aadamast nägu näidanud.
                Mina isiklikult olen hetkel segaduses. Ei oskagi seisukohta võtta, mis teemad on Barcaga hetkel. Kindlasti mängib rolli Tito puudumine, aga ei saagi aru, kui palju. Või on hoopis lihtsalt kõik halvad asjaolud kokku langemas - Barca jaoks juba aastaid siteim kuu (veebruar), kus alati vorm langeb allapoole arvestust, Tito puudumine jne.
                Või siis tõepoolest on lõppemas see periood, et Barcat üleüldiselt loetakse igas mängus favoriidiks ja number üks klubiks maailmas. Isegi pikalt on "valitsetud" ning ei imestaks, kui tuleks väike languse aeg.
                Kuid ma ootaks ikkagi Tito ära ja vaataks, kuidas siis edasi läheb ... isegi, kui saab selge pildi alles sellest uuel hooajal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                  Pep oli tark treener ja teadis kuna tuleb ära minna,sest tal ei olnud miagi enam pakkuda ja vastasteamid hammustavad Barca mängu lihtsalt läbi.
                  +1

                  Pep tark mees, valis bayerni ka hästi. Saksamaal nagu ka hispaaniaski, ainuke tiitli pärast võitleja on veel dortmund, ehk siis halvimal juhul jääd liigas teiseks. Ja tsämpion liigas näidati eelmisel aastal ka super mängu.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                    Mmmm kuni viimaste kuudeni, kui Tito endiselt Barca pukis püsis ja meeskond raudkindlalt ja rekordikursil vormis oli, ei ulgunud keegi siin sellis iba nagu praegu. Real tagasi tulemas ? Mentaalhälvega isik taas foorumis ! See kerge vormitõus Reali poolt tegelikult võimendubki pigem Barcelona vormilangusest. Sisuliselt on Real samasugune pask mis hooaja algulgi, liigatiitli Barcale kinkinud ning isegi raskustes Atletico sabas püsimisega, rääkimata peatsest CL - ist välja kukkumisest.
                    Viimase 5 posti sees on selline solk, et ma isegi ei viitsi tsiteerida seda möga, hästi trollitud vms.
                    Kogu Barca probleem on selles, et nende peatreenerit, kummaline küll, on tabanud üks kuradima tüütu haigus ja seetõttu ka on mängutase allakäinud. Aga eks sellelegi leita rohtu peagi.
                    Rijkardi ajal oli vägev ja kõik Pepi ajal sitt ? Eks foorumlane alehis ole algusest peale läbikukkunud troll ja tsernobõli poeg, midagi pole parata.
                    Realil on palju suuremad võimalused CLis edasi pääseda, barcal on need nullilähedased. Hea bet tip
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Solfice Vaata postitust
                      Üritavad mis nad üritavad daivimisega, aga no ei tule. Mitte et Real väga parem oleks, aga ikkagi. Visca Barca! Jään juba ootama staarBarcafänni Staadiumi vahutamist kuidas kõik on lollid, idioodid ja lambad.
                      Ma olin vàga kurb ja pisarad silmis vaatasin kuidas me màngisime Real B vastu. See oli lishtsalt hale tappa saamine taas. Pole meil treenerit ja pole meil ka tànu sellele meeskonda.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                        Ma olin vàga kurb ja pisarad silmis vaatasin kuidas me màngisime Real B vastu. See oli lishtsalt hale tappa saamine taas. Pole meil treenerit ja pole meil ka tànu sellele meeskonda.
                        +1
                        Rohkemat poelgi vaja õelda.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Rààgime siis ka treeneritest.

                            Roura on jubedam mis meie ajaloos on meiega juhtunud. Mees ei oska isegi karjuda màngijate peale, kes oma tööd ei tee. Usun et ta ei julgegi seda teha.

                            Pep ei ole kunagi teinud rohkem Barca eest, kui seda tegi Rijkaard. Pep lihtsalt vahetas Rijkaardi tehtud màngu kombinatsiooni sees màngijaid. Ma ei tea mis imet on tal seal Bayernis veel teha, kui meeskond on ùks maailma parimaid?

                            Cruijff ongi see mees kes tôi Barcasse tiki-taka stiili. Tema ajal seda màngiti vàga ligadi-logadi, aga peale palju aastaid hiljem suutis Rijkaard seda màngu mehed màngima panna. Ja lôpuks saabus peatreeneri pingile Pep kellel oli vaid seda màngu stiili vaja panna ôiged màngijad. Polegi vist treenerit, kes oleks selliseid karikaid elus nàinud mida Pep Barcale aitas tuua ja ei tule ka vast rohkem!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Realil on palju suuremad võimalused CLis edasi pääseda, barcal on need nullilähedased. Hea bet tip
                              Ma tsiteerin sind nädala sees korra veel.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Vaadates vaid Montagi pandud video lôiku peaks olema kôik öeldud. Môtetu tiki-taka, kus me ei ùrita isegi rùnnata!
                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X