320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
    Thiago Silva - poleks suutnud PSG-ga võistelda.
    Mats Hummels - tegi suve algul lepingupikenduse ning on öelnud, et lahkumine 2012 suvi ponud tema valikus.
    Javi Martinez - viimaste uudiste kohaselt oli ta juba Euro 2012 ajal osadele barca mängijatele maininud, et jätkab uuel hooajal Bayernis ning barca poleks maksnud €40m valjaostuklauslit.

    Point ongi, et polnud võimalik soetada neid kaitsjaid, kes sobiksid meeskonna profiili. Pole vaja uut Chygrynsky juhtumit, kus järgmine suvi oleks aidaa ja raha taaskord maha visatud. Ja ma ütlen uuesti, et hetkeline probleem pole mängijates vaid taktikas. Puyol on endiselt tegija, olgugi et kiirus on kadunud, on tema jalgpalliaju ja kogemused tasemel ning Mascherano oli eelmine hooaeg meeskonna top5 mängija. Eelmistel hooaegadel on kaitses praktiliselt samad mehed olnud ja me pole nii palju sisse lasknud kui praegu. Terve eelmise hooaja peale kokku liigas löödi meile 29 väravat, praegu on see number 30.
    Probleem on osalt kaitse distsipliinis. Varem oli vasakkaitse positsioon üles ehitatud Abidali mängustiilile, mängija kes veedab suurema osa ajast kaitses. Albale seevastu meeldib ründesse tormata ning klubi oli sellest ostuhetkel teadlik. Nüüd, kui meeskond ründab, on nii Alves kui Alba seal, kus enamik meeskondadel asetsevad äärepoolikud ning kui tuleb pallikaotus, on meie tagalas vaid 2 mängijat eelmiste hooaegade 3-e asemel.
    Teine probleem on standardolukorrad, aga see läheb puhtalt taktikalise ettevalmistuse alla.
    Keegi meist ei tea, mis tegelikult takistas neil mängijatel Barca särki selga tõmbamast, kuid mida ma öelda tahtsin, oli see, et arvestades neis peituvat talenti ja taset, võinuks klubi rohkem nende allkirjade saamiseks vaeva näha. Ning kui mitte neid, siis leidus ka teisi, vähem imponeerivamaid, kuid paremaid variante kui Song.

    Ning ma ei saa aru miks sa Dimat oma näitesse tood - kas polnud mitte tema lahkumise põhjused rohkem finantsilised, kui mängulised?

    Ja kindlasti on oma osa Barca kaitseliini probleemidesse meie vähenenud press ja sirgjoonelisem taktika andnud, kuid sugugi mitte ainukese/suurima. Barcelona tagaliini probleemide ajendiks on olnud mitu faktorit ning üheks selleks on meie kesk- ja äärekaitsjad. Oma näites tood sa juba ise välja, miks meie probleemid rohkem mängijates, kui taktikas seisnevad - Abidal oli meie kaitseliini üks tähtsamaid osi ja tema kaitsetöö võimaldas teistel riskivabamalt ja rohkem ründetöö peale mõtlevalt ringi liikuda (Alba ja Adriano sellist luksust ei võimalda, sellest kas sinu välja toodud meile löödud 30 väravat, ja et seda neilt nõuda, läheb vaja aega ja tööd ning isegi siis ei pruugi tulemused head olla - mängijate stiilid on niivõrd erinevad). Kui aga klubi tema haigusest eelmine kevad teada sai, otsustati tema asemele Jordi, mitte mõni kaitsvama orientatsiooniga mängija, vaid teada tuntud ründava ja palju riske ette võtva äärekaitsja, osta. Ehk siis, võeti Alvesi tüüpi uus mängija ning otsustati Abidali sarnase mängija ostmist ignoreerida. Ning, nagu ma eelmine kord kirjutasin, võis ette näha, et Puyol, oma vanuse ja vigastuste tõttu, ei saa enam mitme mehe eest väljakul tööd rabada ning, kuigi tegija võib ta ju olla, puht füüsiliselt pole meie kapten enam võimeline sellist kindlust Barca tagaaeda looma nagu ta seda paar aastat tagasi teha suutis. Ja Mascherano, kes heal päeval tõesti väga võimekas ning tubli keskkaitsja on, jääb oma agressiivse natuuri ja lühikese pikkuse tõttu alati mõne kõrgema klassiga meeskonna vastu kaitseliini üheks nõrgimaks lüliks. Samuti ei saadud kindel olla Pique's, kelle vorm mäletatavasti väga ebaühtlane eelmine hooaeg oli, ning Bartras ja Muniesas, vanuse pärast. Seega, kui oli teada, millist mängu Tito uuel hooajal mängima hakkab, siis, milles seisnebki minu probleem, miks ei kindlustatut meeskonna väravaesist rohkem/õigete mängijatega, kui probleemid nähtaval ja valikuvariandid olemas olid?

    Ja mis puutub standardolukordadesse, siis see taktikaline ettevalmistus võib muidugi aidata, kuid meie tiimi keskmine kasv on nii madalale langenud, et nad on teisel korrusel naeruväärselt haavatavaks muutunud. Meie 1.70m kasvuga mängijad peavad endid iga mäng ületama, et endast peajagu pikemate meeste vastu õhupallides vastu seista. Kui aga vorm on sitt ja mänguplaan ei tööta, suudavad vastased Barcelona jõuga maha suruda - Tito meeskond ei ole just kõige parem pressi taluja ning ei saa ka ju alati Pique, Puyoli ja Busquetsi peale lootma jääda.

    Ning küsimusele, kas Tito õigesti käitus, kui ta uueks hooajaks uue taktika valis, siis isiklikult (nagu ma juba siin maininud olen, oli Guardiola üks suurimaid plusse julgus mängijate ja taktikatega eksperimenteerida, millega välditi niigi nädalast nädalasse ühte ja sama stiili näitava Barcelonaga muutumist veel rohkem ettearvatavaks) arvan, et meie peatreener käitus õigesti. Arvan, et ilma nende muudatusteta ei pruugiks me preagu La Ligas nii kõrget punktisummat hoida. Ideaalseim variant oleks muidugi olnud kasutada kahte stiili korraga ent mängijate vigastused/haigused seda ei võimaldanud.

    Kommentaar


      Official: 19 players have been called up for tomorrow's game against Milan, including Xavi, who still doesn't have green light.

      Official: The three non-injured players who don't make the match squad for tomorrow's game are Montoya, Abidal, and Dos Santos.

      "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

      Kommentaar




        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          On midagi algkoosseisu kohta ka kuulda olnud ? Närv on juba hommikust saati sees olnud

          Kommentaar


            Algselt postitas DanielAlvesdaSilva Vaata postitust
            On midagi algkoosseisu kohta ka kuulda olnud ? Närv on juba hommikust saati sees olnud
            mis sa nende spekulatiivsete koosseisudega peale hakkad? 9 mängijat kindlad[Mundo Deportivo] - https://twitter.com/Milanello/status...258304/photo/1 (ametlik koosseis avaldatakse ~1h enne mängu)

            loe parem press-kiti - http://www.uefa.com/printoutfiles/co...2009596_pk.pdf
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Väga raske on ennustada tervet algkoosseisu, mis täna õhtul väljakule jookseb. Kindlad algkoosseisu mängijad peaksid olema Valdes, Alves, Pique, Puyol, Busquets, Iniesta ja Messi. Kuna Alba ja Pedro mõlemad said puhata viimases liigamängus, siis üks neist on ka arvatavasti algkoosseisus, võimalik, et ka mõlemad. Xavi sai paarkümmend minutit tagasi rohelise tule ja raske uskuda, et nii tähtsas mängus ta pingile jäetakse. Esimeses voorus Milani vastu mängis Xavi muideks valuvaigistite toel ja siis ei olnud platsil see Xavi, keda oleme harjunud nägema. Ülejäänud 2-3 mängijat, kes alustavad on puhas spekulatsioon ja palju oleneb ka sellest, mis formatsiooniga peale minnakse. Alexis tegi nädalavahetusel kindlasti ühe selle hooaja parima mängu Barcelona särgis, iseasi, kas see avaldas Titole nii palju muljet, et täna Alexis algkoosseisu panna. Tello alustamisesse hooaja kõige tähtsamas mängus ma eriti ei usu. Samuti kahtlen ka Villa alustamises, aga eks näis ~5 tunni pärast.

              No team before has turned around a 2-0 loss from the first leg in Champions League knockout stage history.

              Selge on see, et täna õhtul on vaja imet ja eelkõige kiiret väravat, rääkimata veel enda värava puhtana hoidmisest, et siit oleks mingigi võimalus veerandfinaali jõuda. Igatahes ootan mängu suure huviga.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Keegi võiks siia õhtupoole mingi korraliku streami ka visata. Vastavad telekanalid endal paraku puuduvad, aga soov normaalselt mängu näha on suur.

                Kommentaar


                  Mis on kindel on see, et pole veel juhtunud ajaloos kodumeeskonna 2-0 vôidujàrel, et oleksid korduskohtumise kaotanud. Seda muidugi vaid CLs.
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Striimide koha pealt: http://www.rojadirecta.me/ , enamus hispaania kommentaatoritega aga leiab ka inglise omi. Noja siit leiab ka aga mitte nii hea kvaliteediga: http://www.firstrowsports.eu/

                    Üle pika aja ootan ka suure põnevusega tänast mängu, eks väikest imet on vaja, et edasi saada (loodetetavasti kohtunik teeb oma tööd briljantselt, et keegi ei saaks jälle kuskil viguma hakata). Põidlad pihku ja lootus sureb viimasena. Visca Barca!

                    Kommentaar


                      Mina ei tea , aga mul on kuidagi üllatavalt hea tunne tänase mängu kohta ... pakun millegipärast 4-1 ning ootan tõestust et barca siiski parim võistkond hetkel maailmas !

                      Kommentaar


                        Siin Eurosport kirjtab, et Tito pidavat làbi skype enne màngu meeskonnale viimased sônad peale lugema. Hetkel on ta ravil NYs.
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                          Mina ei tea , aga mul on kuidagi üllatavalt hea tunne tänase mängu kohta ... pakun millegipärast 4-1 ning ootan tõestust et barca siiski parim võistkond hetkel maailmas !

                          Kommentaar


                            Hetkel pakutavatest algkoosseisudest tundub see kõige reaalsem olevat.

                            Possible line-up (vs Milan): Valdes - Mascherano Pique Alba - Xavi Busquets Messi Iniesta - Alves Alexis Tello #fcblive [md]
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              Keegi võiks siia õhtupoole mingi korraliku streami ka visata. Vastavad telekanalid endal paraku puuduvad, aga soov normaalselt mängu näha on suur.
                              parima kvaliteediga streamid, kui arvuti/netiühendus jooksutab - http://livefootball.ws/11481-champio...ona-milan.html

                              aga ma pole kindel, kas CL-i ajal sopcasti kanalid püsivad üleval. ja kerge minutiline viivitus kaasneb nendega ka ehk foorum/twitter/fb livest peab eemale hoidma.

                              muidu toimib ikka vana hea myp2p uue nime all - http://www.wiziwig.tv/broadcast.php?...65&part=sports
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                                Mina ei tea , aga mul on kuidagi üllatavalt hea tunne tänase mängu kohta ... pakun millegipärast 4-1 ning ootan tõestust et barca siiski parim võistkond hetkel maailmas !
                                Sama siin. Mul ka selline tune, et see ime juhtub ja me/Barca läheb siit veel edasi.
                                Ei jõua seda mängu ära oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X