320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Paha vaadata kuidas Kassai seda närust Barca sitta hoiab oma pilpal...
    Mida Kassai valesti on teinud? Barca teenitult edasi praeguse hetkega.

    Kommentaar


      Vahetusi vahetusi vahetusi...

      Kommentaar


        U dont mess(i) with Barcelona
        Palju uusi rekordeid tàna ùlelöödi, kui alustada esimesest mansas, kes peale esimese kohtumisele on suutnud vôita?
        Ma olen praegu tàiest poolsurnud ja vàrisen rôômust.
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          OLÈÈÈÈ, ära tegime! Pärast Villa väravat sai Milan rohkem võimalusi kui enne, kuid suutsime end maksma panna ja 4-0 on tõsiasi.
          Iniesta
          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

          Kommentaar


            Jordi Alba on ka ikka täiesti ulme stamina ja kiiruse ja pallioskusega vasakkaitsja... Üks parimaid hetkel vast...
            Milan oli halb ja Barca oli Barca... Igav, aga õiglane. Parim võitis.

            Kommentaar


              Ja Xavi sai oma comeback võidu! Hämmastav esitus meestelt!

              Kommentaar


                Ma olen sõnatu. Viimati oli sarnane emotsioon Iniesta värava puhul Chelsea vastu nii mõnigi aasta tagasi. Kuid seekord 4 korda rohkem! Võimas, võimas.
                Barcelona.

                Kommentaar


                  Barca pani sellise tempo ja vurri peale, et Milan ei saanud praktiliselt terve mäng sittagi aru, mis toimus. Messi oli fantastiline ja murdis sellega ka Itaalia lambisatside needuse. Ühesõnaga pole midagi rääkida, parem võttis selgelt oma. Kassailt ideaalne vile ning kohtuniku teemadel pole ühelgi hateril põhjust sõna võtta. Barca mängis vastase puhtalt üle.

                  Kommentaar


                    kus see kahe nädala tagune itaalia toetajate üleküllus on? faking 4-0 ja mitte midagi pole köhida.

                    Lisatud failid
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                      Ma olen sõnatu. Viimati oli sarnane emotsioon Iniesta värava puhul Chelsea vastu nii mõnigi aasta tagasi. Kuid seekord 4 korda rohkem! Võimas, võimas.
                      Meenutad mängu, kus kohtunik teid terve tee tassis? Mage.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Meenutad mängu, kus kohtunik teid terve tee tassis? Mage.
                        Haters gonna hate.
                        Barcelona.

                        Kommentaar


                          Jordi Alba - This little left-back is something else. Nothing to say! Barca oli üle! Alexis on vormi leidmas ? suur viga oleks ta suvel maha parseldada.
                          FORZA FIORENTINA!

                          Kommentaar


                            hmm ootan nüüd neid horde kes siin esimese kohtumise järel ilkumas käisid sama tegemas Milani teemas.
                            Muidu üllatavalt kindel mäng, ainult üks Mascherano brainfreeze, millele järgnes Niangi läbijooks ja viimased 10 minutit olid närvilised.

                            Kommentaar


                              Kuna me vôitsime, siis ma olen arusaanud, et meil ongi parem vait olla kohtuniku töö koha pealt??? Mina isiklikult oleks môned kaardid kindlasti Milanile juurde andnud,aga huisnim. Ja kes ùtlevad, et Milan viletsam oleks olnud, siis ma kùll nii ei arva. Tàna oli lihtsalt Barca parem!
                              Messi...The never ending legend!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                                Meenutad mängu, kus kohtunik teid terve tee tassis? Mage.
                                Mage. Okei, teeme ühe asja selgeks, Milan sai täna täiega kotti ja kohtunik tegi super mängu, niiet mine hädise kuskil mujal. Ja kui väidad vastupidist, siis ei tea/mõista sa jalgpalli mitte üldsegi.
                                FORZA FIORENTINA!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X