320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige haigem on veel see, et tiimi vorm pole kaugeltki veel 100%

    Kommentaar


      Algselt postitas epicap Vaata postitust
      Mage. Okei, teeme ühe asja selgeks, Milan sai täna täiega kotti ja kohtunik tegi super mängu, niiet mine hädise kuskil mujal. Ja kui väidad vastupidist, siis ei tea/mõista sa jalgpalli mitte üldsegi.
      Lugeda võiks ju osata enne sõimama asumist. Kommenteerisin Iniesta väravat Chelsea vastu 92 minutil 2009.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Lugeda võiks ju osata enne sõimama asumist. Kommenteerisin Iniesta väravat Chelsea vastu 92 minutil 2009.
        Okei, aga see käib ka kõigi teiste kohta, kes arvavad, et täna võitis Barca Kassai abiga..
        FORZA FIORENTINA!

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Kuna me vôitsime, siis ma olen arusaanud, et meil ongi parem vait olla kohtuniku töö koha pealt??? Mina isiklikult oleks môned kaardid kindlasti Milanile juurde andnud,aga huisnim. Ja kes ùtlevad, et Milan viletsam oleks olnud, siis ma kùll nii ei arva. Tàna oli lihtsalt Barca parem!
          Aga kui Barca oli parem siis pidi ju Milan viletsam olema?
          So self aware so full of shit

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Lugeda võiks ju osata enne sõimama asumist. Kommenteerisin Iniesta väravat Chelsea vastu 92 minutil 2009.
            Ma arvan, et mitte keegi peale Barca poolehoidjate ei suuda selle värava olulisust hinnata, olenemata Overbro kohutavast vilepartiist. Olles üldjoontes suht rahulik vend, tundsin selle värava ajal ennast küll suht kuumaverelise lõunamaalasena hüpates minuteid nagu segane üles alla, ja peale seda on selle värava vaatamine highlightsidest alati pisara silma toonud, kindlasti minu top 3 Barca moment.
            Sellegipoolest on arusaamatu võrrelda seda mängu tänasega, kuskohast huvitav see Kassai mängu Barcale kinkis? Milani mängijad olid lihtsalt igas teises situatsioonis lootusetult aeglased ja eriti Iniesta ja Messi said kogu aeg jalgadesse, ükski värav ei tulnud ka mingist veidrast või vaieldavast kohtuniku otsusest.

            Kommentaar


              Teine värav suluseisust?

              Kommentaar


                Täna oli Barca parem, eelmine mäng oli Milan, nii ta on .
                Felix: Oh, bollocks!
                Elmo: Dog's bollocks?
                Felix: No, just plain fucking bollocks!
                Elmo: No dog involved?

                Kommentaar


                  Tänases mängus pole mul kohtuniku suhtes mitte midagi öelda, midagi erilist ei otsustanud ja pole ka öelnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Teine värav suluseisust?
                    Esimeses mängus Milani värav käega mängust?
                    Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                      Esimeses mängus Milani värav käega mängust?
                      Kindel ei! Astu pro-optikast läbi osta prillid ja vaata erinevate nurkade alt.

                      2 värav ei olnud suluseisust. kui keegi mingit imematerjali väla ei võlu.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                        Teine värav suluseisust?

                        Kommentaar


                          seekord siis nii. edu. Messilt esmaklassiline töö - kõik Itaalia-tiimid-bla-bla võivad suu kinni õmmelda. tra see esimene värav. mamma mia. viie-kuue mehe vahel ja 1-2-pauk. sportscience tegelased võiks selle värava lahti arutada. mitu sekundisajandikku oli puudete vahel, kui palju hoogu võttis, mis kiiruse pall saavutas, kui suur oli 'aken', kust pall läbi puges. ebareaalne.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas AhhA Vaata postitust
                            Sama siin. Mul ka selline tune, et see ime juhtub ja me/Barca läheb siit veel edasi.
                            Ei jõua seda mängu ära oodata.
                            Ja see juhtuski. Uskumatu! Ma teadsin seda!!!
                            Seda mängu on raske sõnadesse panna.

                            Milan oli tubli aga lõpuks läks ikka parem edasi.

                            Kommentaar


                              Me olime tublid ja me väärisime seda võitu täna ! Loodame ,et reedel tuleb hea loos . Tahaks Juvega kokku minna . Sobib mulle see Itaalia

                              Kommentaar


                                Algselt postitas DanielAlvesdaSilva Vaata postitust
                                Me olime tublid ja me väärisime seda võitu täna ! Loodame ,et reedel tuleb hea loos . Tahaks Juvega kokku minna . Sobib mulle see Itaalia
                                Reali tahan, kohe, praegu.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X