320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tere, olen eluaegne Bayerni fän, samuti mingil määral pooldanud teisi saksa klubisid, Reali, Spursi ja Laziot.
    varem olen alati olnud CR vs Messi võrdluses vaiki ning pole soovinud antud teemat kommenteerida, kuid viimasel ajal vaadanud Messist kokkuvõtvaid videoid, nii tema väravatest/söötudest kui ka triblingust ja muust. Võtsin üleeile käsile ka tema raamatu ning sain palju uusi fakte teada ja kinnitust sellele, et tegemist on fantastilise noorhärraga, videoid vaadates tuli vaikselt klomp kurku, lihtsalt faking ilus on see, mida ta platsil teeb. Olen alati olnud pigem anti-Messi ja Ronaldut pooldanud, aga enam ei saa vait olla, Messi on maailma läbi aegade parim jalgpallur ja temast paremat ei tule. Palju õnne kõigile Barca fännidele, et ta teie meeskonnas olemas on ja teeb seda, mida ta kõige paremini oskab. Klubi ta ka kindlasti kunagi ei vaheta. lihtsalt GENIAALNE


    ps. mõnele tundub kindlasti imelik, et ma sellise avalduse teen ja who the fk cares, aga ma lihtsalt pidin end välja elama





    lõpetuseks video, mis teeb iga vutifänni hinge soojaks

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      varem olen alati olnud CR vs Messi võrdluses erapooletu
      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Olen alati olnud pigem anti-Messi ja Ronaldut pooldanud
      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
      Klubi ta ka kindlasti kunagi ei vaheta.
      jajah

      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Kas keegi teab juba midagi järgimise hooaja(2013-2014) mängutest, millal need toimuvad ? Kuskilt lehelt saab vaatada vms ?
        Oleks vaja teada kuna 15 aug-23 aug viibin Barcelonas ja tahaks ikka lemmikklubi mängul ära käija
        Last edited by joosep12; 19.03.13, 00:52. Põhjus: viga sees

        Kommentaar


          Algselt postitas joosep12 Vaata postitust
          Kas keegi teab juba midagi järgimise hooaja(2013-2014) mängutest, millal need toimuvad ? Kuskilt lehelt saab vaatada vms ?
          Oleks vaja teada kuna 15 aug-23 aug viibin Barcelonas ja tahaks ikka lemmikklubi mängul ära käija
          Küllap pead hooaja lõppu ootama.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Abidal oli täna üle pika aja tagasi pallimurul Barcelona B eest sõprusmängus Ligue 2 meeskonna Istres'i vastu. Abidal viibis platsil 65 minutit.



            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Vilanova will return to Barcelona on 24, 25, or 26 March. It's expected he'll coach the team in the away game against Celta on 30 March [md]
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Head lugemist Alexise situatsioonist Barcelonas

                Kommentaar


                  Kuulduste järgi on Yaya Toure Cityst lahkumas. Võiks ju Songi rahaks teha ja tunnistada et kutt ei sobi meile ja Toure tagasi tuua - hullult meeldis see kutt kui Barcas mängis. Unistus see küll on, kuid keegi ei keela ju unistada...
                  Barcelona.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                    Kuulduste järgi on Yaya Toure Cityst lahkumas. Võiks ju Songi rahaks teha ja tunnistada et kutt ei sobi meile ja Toure tagasi tuua - hullult meeldis see kutt kui Barcas mängis. Unistus see küll on, kuid keegi ei keela ju unistada...
                    Mis ajast Song teile ei sobi?
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Minu meelest peaks Barca suguse tiimi DFMid suutma paremini keskkaitses toime tulema. Hea näide on Masch või ka see, kuidas Toure toime tuli. Song aga pole minu silmis sellega toime tulnud.
                      Barcelona.

                      Kommentaar


                        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                          Minu meelest peaks Barca suguse tiimi DFMid suutma paremini keskkaitses toime tulema. Hea näide on Masch või ka see, kuidas Toure toime tuli. Song aga pole minu silmis sellega toime tulnud.
                          No kuule...keskkaitsjat on vaja mitte poolikut keskkaitses. Keita ei mänginud keskkaitses ja ega seal ei suuda mängida ka Bus. Song on sel hooajal enim arenenud mängija.
                          Ja ühest Maschist piisab täiesti.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Barcelona source: "Tactically, Alexis is the player we had been looking for for a while. Key player for future. Works hard, goals will come. Rumours linking Alexis to return to Italy? Nobody has called us, we don't know more than we read in the press." [as]
                            Jumal tänatud, kui see tõsi on.
                            Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                            Kommentaar


                              Peaks sobima siia teemasse.

                              Kommentaar


                                Jordi Albal on täna sünnipäev. Õnne talle!!
                                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X