320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täitsa metsas mis mäng..sõnatuks võtab see etendus...
    Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

    Kommentaar


      Juba hakkan àra harjuma nende màngu lôpus àra antud viikidega. Masendav et jàlle paremalt kaitsest tuleb vàrav. Kodus saab ônneks lihtsam see olema ja piisab ka viigist
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        Pariis viimasel hetkel mängus tagasi. Mu teadmised jäävad natuke hätta, Ibra esimesest kollist - kui ta Silva löögi hetkel sulus oli ja pall postist tagasi talle põrkas, kas see on sulg või ei? Valdes oli super kuni viimase hetkeni ja Alexis - no pole sõnu, SUPER mäng jälle mehelt. Teenitud penalti ja palju korralikku tööd. Flop - Fabregas.

        Kommentaar


          Tahan juba striimi kinni panna, kui järsku näen, kuidas jälle mingi nõme värava sisse imetakse.
          Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

          Kommentaar


            PSG mängis väga hästi vastu. Barca enda kohta polnud väga hea, aga võõrsil CLis millegipärast viimasel ajal ei kipugi nii minema, et fännid rahule saaksid jääda. Siiski 2 2 on võõrsilt hea tulemas, eriti kui järgmine mäng NOU campil. Trumbid on ikkagi Barca käes.

            Kommentaar


              Nu mida ? Ikka suudetakse imeda nii sisse ,teist mängu järjest .... Mänguga kindlasti rahule jääda ei saaa aga Alexis , Alves ja Xavi on bossid ... Pique ikka ebakindel ... Masc , Messi vigased ... Sitt mäng , sitt tulemes , veel sitem järelkõla mängule
              E: Mu arust peaks suluseis sel juhul lugema...

              Kommentaar


                Algselt postitas staykool Vaata postitust
                Pariis viimasel hetkel mängus tagasi. Mu teadmised jäävad natuke hätta, Ibra esimesest kollist - kui ta Silva löögi hetkel sulus oli ja pall postist tagasi talle põrkas, kas see on sulg või ei? Valdes oli super kuni viimase hetkeni ja Alexis - no pole sõnu, SUPER mäng jälle mehelt. Teenitud penalti ja palju korralikku tööd. Flop - Fabregas.
                Alexis tundus mulle küll ikka täispask enda raisatud võimalustega.

                Kommentaar


                  753314397.jpg võimalik suluseis...
                  Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                  Kommentaar


                    Bartra Camp Noul põhis?

                    Kommentaar


                      Kurat see viigipunkt tuli ikka väga mõrudalt kätte - Messi & Mascherano vigastused, Ibra suluseisus värav, Alexise löömata jäänud võimalused, kohtuniku idiootsed otsused ja siis see Valdesi eksitus... Olgem ausad, PSG kubiseb küll talentidest, aga selle esituse oleks Barca pidanud probleemideta kokku lappima. Väljakul ei olnud sellist distsiplineeritud kaitseblokki nagu seda Milan San Sirol oli ning oleks meil pisut rohkem õnne ja mehed natukenegi julgemad olnud võinuks mäng suureskooriliselt meie kasuks lõppeda.

                      Ent nüüd peavad aga mehed koju haavu lakkuma minema ja ootame-vaatame mis koosseisuga me Barcelonas siis lõpuks väljakule minna saame.

                      Kommentaar


                        Ennemini Song on Campil põhis..
                        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                        Kommentaar


                          //note to self: nice job, ära jah vaata eelnevale lehele. Mu arvates pole Ibra üldsegi suluseisus. Sama piiri peal täpselt ja see ei ole tänapäeval enam sulg... Või vähemalt ei saa otseselt kohtunikke eksimuses süüdistada...

                          mis ma veel mõistlikku ütlen... Messi vigastust ei näe just iga päev. Isegi mitte iga aasta...

                          //ok olen nüüd nõus, et tegu oli kerge suluseisuga, aga oh well...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                            Kurat see viigipunkt tuli ikka väga mõrudalt kätte - Messi & Mascherano vigastused, Ibra suluseisus värav, Alexise löömata jäänud võimalused, kohtuniku idiootsed otsused ja siis see Valdesi eksitus... Olgem ausad, PSG kubiseb küll talentidest, aga selle esituse oleks Barca pidanud probleemideta kokku lappima. Väljakul ei olnud sellist distsiplineeritud kaitseblokki nagu seda Milan San Sirol oli ning oleks meil pisut rohkem õnne ja mehed natukenegi julgemad olnud võinuks mäng suureskooriliselt meie kasuks lõppeda.

                            Ent nüüd peavad aga mehed koju haavu lakkuma minema ja ootame-vaatame mis koosseisuga me Barcelonas siis lõpuks väljakule minna saame.


                            Barca esimene värav oli ka suluseisust ja löödi samasse väravasse aga see selleks aga ikka tuleb t6deda nii palju kui sai netist jälgitud Messi vs PSG
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                              Barca esimene värav oli ka suluseisust ja löödi samasse väravasse aga see selleks aga ikka tuleb t6deda nii palju kui sai netist jälgitud Messi vs PSG
                              Milani vastu oli teine värav Messil sulust, aga täna küll mitte. Mitte mingil juhul.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas staykool Vaata postitust
                                Pariis viimasel hetkel mängus tagasi. Mu teadmised jäävad natuke hätta, Ibra esimesest kollist - kui ta Silva löögi hetkel sulus oli ja pall postist tagasi talle põrkas, kas see on sulg või ei?
                                Suluseis.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X