320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas teile ei tundu, et hooaja esimesel poole tehti liiga palju endast andvaid mànge ja nùùd olles end liialt ùletanud ollakse vàsinud ja ràsitud vigastustest? Tito puudumine selle pordelli valla pààstiski minu arust!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Tänane mäng tuleb üks suur nali ja piin.
      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
      #ZubiOut #RosellOut

      Kommentaar


        Mex, palun katsu nüüd olla, äkki valisid vale klubi endale fännamiseks?
        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

        Kommentaar


          Põhiprioriteedid tänases mängus on vältida vigastusi ning anda minuteid noortele (+Abidal).

          Kommentaar


            Ei usu, et Abidal on mänguvormis.
            Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

            Kommentaar


              Algselt postitas xavic Vaata postitust
              Mex, palun katsu nüüd olla, äkki valisid vale klubi endale fännamiseks?
              Mida sa ajad nahui? Ma avaldan oma arvamust ja siis peaks uus klubi valima?
              Sa oled ikka täis tropp ausalt. Mis selles mängus siis täna head peaks olema? Sa vaata mõnda mängu ka vahest mitte ainult väravaid peale mängu..
              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
              #ZubiOut #RosellOut

              Kommentaar


                lol..ma mõtlesin sinu vingumist täis postitustele siin teemas, et kui sa siin koguaeg hädaldad, äkki valisid vale klubi fännamiseks. Mis mind puudutab, siis mul on see hooaeg nähtud pea kõik mängud va mõned CL-i mängud..
                Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                Kommentaar


                  Algselt postitas xavic Vaata postitust
                  lol..ma mõtlesin sinu vingumist täis postitustele siin teemas, et kui sa siin koguaeg hädaldad, äkki valisid vale klubi fännamiseks. Mis mind puudutab, siis mul on see hooaeg nähtud pea kõik mängud va mõned CL-i mängud..
                  Koguaeg hädaldan? Olen Alexise kallan vingunud ainult+see viimane lause et tänane mäng tuleb üks nali ja piin?
                  Mis selles nii halba oli siis? Ongi piin..olulised mängijad on vigased+noorematel on vähe kogemust. Ning Marc peab veel Cl-i mängus ka osalema...see vend küll valmis pole selleks.
                  Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                  #ZubiOut #RosellOut

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mex Vaata postitust
                    Tänane mäng tuleb üks suur nali ja piin.
                    Tõesti arvad, et Barca vahetusmehed on nii halvad? Tasemevahe on väike, lihtsalt vormiküsimus on suur. + tekib tunne, et sa oled mingi gloryhunter, kes tahab ainult võite näha. Võiksid vahel mängu ka nautida
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
                      Tõesti arvad, et Barca vahetusmehed on nii halvad? Tasemevahe on väike, lihtsalt vormiküsimus on suur. + tekib tunne, et sa oled mingi gloryhunter, kes tahab ainult võite näha. Võiksid vahel mängu ka nautida
                      Tasemevahe on väike lol? Tello/Thiago on tõesti teistega väga heal tasemel. Aga no Marc/Montoya need mehed küll midagi erilist ei ole. Ja ma ei naudi mängu kus Barca kaotab oma kaitse pärast, lihtsalt sad on see.
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mex Vaata postitust
                        Ning Marc peab veel Cl-i mängus ka osalema...see vend küll valmis pole selleks.
                        Sa Mex pole ka veel valmis oma mõttelõnge trükki laskma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mex Vaata postitust
                          Tasemevahe on väike lol? Tello/Thiago on tõesti teistega väga heal tasemel. Aga no Marc/Montoya need mehed küll midagi erilist ei ole. Ja ma ei naudi mängu kus Barca kaotab oma kaitse pärast, lihtsalt sad on see.
                          Kuule, lase meestel rahus areneda, neil pole isegi piisavalt kogemusi, et hinnata nende oskusi.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            The agent of Adriano (28) has arrived in Barcelona to finalize his renewal. The Brazilian defender will sign a new contract until 2017. [md]

                            Kui mõelda korraks PSG-ga mängu peale, siis minu sisetunne ütleb, et Bartra asemel mängib keskkaitsja kohta hoopis Busquets ja tema asemel Song kaitsvat poolikut. Abidal on maksimaalselt suuteline 20. minutit mängima, ehk siis võimalik, et näeme täna teda teisel poolajal. Ootan suure huviga seda ovatsiooni, mille osaliseks Abidal saab.

                            Possible line-up (vs Mallorca): Pinto - Alves Pique Bartra Montoya - Thiago Song Cesc - Alexis Villa Tello #fcblive [sport]

                            Possible line-up (vs Mallorca): Pinto - Alves Song Bartra Montoya - DosSantos Thiago Cesc - Deulofeu Alexis Tello #fcblive [md]

                            Unbeaten without Messi. In the last three years, FC Barcelona has played 14 times without the Argentinian ace and have won 13 of those matches and drew the other.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Jeesus, mees. Allikakriitilisus? Postitada blogi, mis vahendab---hee, katalaanide kollast pressi?
                              Mis iganes.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X