320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Opta näitab viimati just CL-s saadud kaotust.

    Kommentaar


      Võtaks siis asja niimoodi kokku. Barca tiki-taka võib mõnele igav tunduda ja võtan mürki et igast idamaa targad raiuvad nüüd et "veeretate palli 90 minutit aga resultaati ei ole." Barca mängufilosoofia on ilmselt üks parimaid mis kunagi jalgpallis olnud on, aga et selline pallivaldamise mäng ka võiduks realiseerida on vaja äärmiselt võimekaid mängijaid. Ja tänavuse hooaja põhjal jääb neist napilt vajaka. Kaitsest ei hakka rääkima, see on siililegi selge. Keskväljal mängib oma taseme regulaarselt välja Iniesta ja mõningate tagasilöökidega Busquets. Xavi parim enne hakkab vaikselt läbi saama kuigi ta saab veel korralikult hakkama, aga kahe aasta pärast? Siin on varem olnud juttu värskuse koha pealt ja ma teen Xavile praegu liiga, sest ta on see hooaeg endiselt väga hea olnud aga siin on mõttekoht et milline koht tal Barcas tulevikus on ja kes teda asendab.
      Ründes on meil fenomenaalne Messi aga talle on vaja võrdväärseid mehi kõrvale, Alexis jääb nõrgaks ja Pedro on hea aga ebastabiilne. Villa natuke vana ja aeglane.Ja kui kogu meeskond vaatab Messi poole ja ta on vigane siis ongi perses.

      Barcal suurepärane filosoofia aga puudujääkidega ja vananev meeskond kes ei ole võimeline enam ükskõik mis vastase vastu oma mängu peale suruma - see kõik on olemas aga Bayern PSG Milan ja Realiga mängud näitasid et väsimus on peal. Vaja värsket verd kes tiki-takaga sina peal. Neymar?

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        kaitset ei süüdistakski, vaid ikka taktikat.
        Barcelona didn't concede 60 goals in a single season since the 78 goals they conceded in the 2000-2001 season.

        Hooaja lõpuni on veel 6 liigamängu ja üks Meistrite liiga mäng ehk siis see number jääb arvatavasti sinna 70 lähedale. Ehk siis viimased 11 aastat pole lasknud Barca omale lüüa nii palju väravaid, kui seda see hooaeg. Tuleb lihtsalt tunnistada, et kaitse on olnud see hooaeg kehv ja kõik.

        Barcelona have used 26 different back fours in the 52 matches they have played so far this season. Keskkaitsepaaride kohta mul hetkel info puudub, aga arvatavasti jääb see sinna 17-20 ringi, mis on müstiliselt suur number Barca suguse meeskonna kohta. Keskkaitse osas oleks pidanud muudatusi tegema juba enne tänavust hooaega, aga mingil põhjusel olid Tito plaanid teistsugused.


        Algselt postitas staykool Vaata postitust
        Võtaks siis asja niimoodi kokku. Barca tiki-taka võib mõnele igav tunduda ja võtan mürki et igast idamaa targad raiuvad nüüd et "veeretate palli 90 minutit aga resultaati ei ole." Barca mängufilosoofia on ilmselt üks parimaid mis kunagi jalgpallis olnud on, aga et selline pallivaldamise mäng ka võiduks realiseerida on vaja äärmiselt võimekaid mängijaid.
        Nii ongi! Ega niisama ei jõuta kuuel Meistrite liiga hooajal järjest poolfinaali. Probleem on hetkel selles, et kõik meeskonnad teavad, kuidas Barca mängib ja kuidas nende vastu mängida. Ehe näide eelmise aasta Meistrite liiga poolfinaalist Chelseaga. Lisaks ka selle hooaja viimased 2 El Clasico't. Ka Meistrite liiga võõrsil mängud Milani ja PSG-ga võib siia patta lisada. Nüüd oleks aeg muudatusteks, mis enne tänavust hooaega tegemata jäid. Meeskonda on vaja värsket verd, alustades keskkaitsjatest, mis on hetkel Barca kõige suurem mure ja lõpetades ühe korraliku ründajaga, kes Messi kõrval oleks suuteline mängu muutusi tooma (ilmselt saab selleks olema Neymar). Barca oma mängustiili kohe kindlasti ei muuda, aga muuta on vaja kindlasti taktikat. Jätkuvalt ma ei näe, et Barcelonal oleks kuskil varuks plaan B võtta. Täna peale 0-2 ja 0-3 taha jäämist ei muudetud absoluutselt mitte midagi peale selle, et vahest saadeti Pique või Bartra ründesse. Peale 0-4 taha jäämist tehti alles esimene ja mängu ainuke vahetus, kui mängu sekkus Villa, kes sai ainult 3 korda palli puutuda ja oligi kõik. Tundub, et Titol jääb selgelt ideedest puudu, kui sellisesse seisu satutakse. Lisaks, kuhu on kadunud vana hea press peale palli ära kaotamist, mida mitmeid hooaegi oleme näinud?
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Ma arvestasin vàlja et màng lôpeb 8-0 Camp Noul. Mulle kôlbab
          Messi...The never ending legend!

          Kommentaar


            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
            Ma arvestasin vàlja et màng lôpeb 8-0 Camp Noul. Mulle kôlbab
            Maga end korralikult välja, ega Bayern pole mingi La Liga keskmik kellele Barca 9 väravat lööks
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Eile ennustasin 3-1 võitu Bayernile....tuli veel parema väravaasetusega tulemus. Kui aus olla siis ma ei näe võimalust, et Perselona koduski üldse väravani jõuab. Poisid olid niii läbi põlenud, et seda eilset tulemust oli mul isegi raske välja naerda. Saada 4-0 suhu arvestades, et Viki ei lugenud kahte absoluutset penaltit on ikka hale. UEFA=MAFIA
              Kui Kassai aka Viki homme päikseprillidega ringi käib siis teate isegi, et Uefa kontoris shampust ei joodud. Aafrikas lõhuti need vähesedki televiisorid.
              See voor on läbi, edu uuel aastal!
              Daje!!!
              1.totti koondisesse.
              2.Money talks bullshit(totti) walks.
              3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
              "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

              Kommentaar


                Algselt postitas Uuu Vaata postitust
                Eile ennustasin 3-1 võitu Bayernile....tuli veel parema väravaasetusega tulemus. Kui aus olla siis ma ei näe võimalust, et Perselona koduski üldse väravani jõuab. Poisid olid niii läbi põlenud, et seda eilset tulemust oli mul isegi raske välja naerda. Saada 4-0 suhu arvestades, et Viki ei lugenud kahte absoluutset penaltit on ikka hale. UEFA=MAFIA
                Kui Kassai aka Viki homme päikseprillidega ringi käib siis teate isegi, et Uefa kontoris shampust ei joodud. Aafrikas lõhuti need vähesedki televiisorid.
                See voor on läbi, edu uuel aastal!
                Ära ulu siin koguaeg tross. See et Kassai neid käsi ei vilistanud polnud tema viga...ei näinud neid äkki?
                Mis vahet sel enam on 4-0 on olemas Bayernil.
                Nüüd võid nahui kerida.
                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                #ZubiOut #RosellOut

                Kommentaar


                  Loodetavasti said kõik, kel kodus koera, naise või söögitegemisega probleeme nüüd end siin teemas korralikult rahuldatud ja võivad eluga edasi minna. Või noh... Saksamaa vihatuima klubi edu muidugi koera, naist või mannaputru ei asenda, aga illusioon on reaalsus ja vastupidi.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Krt, ma siin loen ja ei loe nüüd välja, et kas pigem on viga kaitsetöös või kaitseliinis?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Mina nägin asja nii: 1) keskväli muudeti kartulipõlluks ülekastmisega, seda oli ka näha, et barca keskpoolikutel(eriti xavi ja busq) nõudis aega ja vaeva palli omaksvõtt pisut rohkem kui tavaliselt, 2) 70% messit hoiti lihtsalt keti otsas (props schweinile ja javi'le) 3) äärepoolikutele andis bayern kenasti valu (st. oldi klassiga üle) 4) tõesti, kuhu vahetused jäid?

                      PS!ei salli kumbagi meeskonda ning ootasin vaid head mängu.. platsil oli seis nagu FC infonet vs Tallinna Linnavalitsus võtaks mõõtu..

                      Kommentaar


                        Neutraalse, kuid üsna kogenud jalgpalli vaatajana jäi nii mõnigi seik silma..

                        Vähemalt 1 kahtlane käsi Barcelona poolt kastis, no kui teisi sai veel kuidagi põhjendada kui "võitluses ei kontrolli olukorda", siis Pique käsipall oleks pidanud olema penalti.
                        Mülleri blokk - No sorry mees, sa ei ole Janar Talts TÜ Rocki särgis, täiesti haige otsus kohtunikult selline liigutus läbi lasta.

                        Barca poolaja team talk - Ühte oleks võinud treenerid ettenäha, et samamoodi ei oleks tohtinud jätkata. Pedro välja - Song sisse. Alves ülesse positsioonile ja Bartra tema kohale, Song keskele Pique kõrvale. Ilmselgelt jäi õhujõudu puudu, kuna Pique üksi ei suuda katta tervet kasti.

                        Mis sitasti, see uuesti - Loodan, et Camp Noul suudetakse asi veel põnevaks kruttida.. Ei meeldi väga Cl poolfinaalis näha mingit 6-1 üldskoori.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Neutraalse, kuid üsna kogenud jalgpalli vaatajana jäi nii mõnigi seik silma..

                          Vähemalt 1 kahtlane käsi Barcelona poolt kastis, no kui teisi sai veel kuidagi põhjendada kui "võitluses ei kontrolli olukorda", siis Pique käsipall oleks pidanud olema penalti.
                          Mülleri blokk - No sorry mees, sa ei ole Janar Talts TÜ Rocki särgis, täiesti haige otsus kohtunikult selline liigutus läbi lasta.

                          Barca poolaja team talk - Ühte oleks võinud treenerid ettenäha, et samamoodi ei oleks tohtinud jätkata. Pedro välja - Song sisse. Alves ülesse positsioonile ja Bartra tema kohale, Song keskele Pique kõrvale. Ilmselgelt jäi õhujõudu puudu, kuna Pique üksi ei suuda katta tervet kasti.

                          Mis sitasti, see uuesti - Loodan, et Camp Noul suudetakse asi veel põnevaks kruttida.. Ei meeldi väga Cl poolfinaalis näha mingit 6-1 üldskoori.
                          Kas tõesti ManU logoga tüüp suudab rääkida nõnda mõistlikku juttu? Respect.

                          Agajah, loodame et asi ei ole nii, aga tundub küll, et Barca valitsemisaeg hakkab vaikselt üle minema ja sellist minekut taassaavutada on väga keeruline. On aeg väikeseks verevahetuseks - proovida keskele Xavi asemele kedagi uut ja värskemat, lisaks ka keskkaitsesse (Bartra oli tegelikult vaatamata mõnele brainfartile päris okei eile) ning miks mitte ka väravasse. Lisaks võiks ju leida mõne plaan B, kui tõesti on kehv päev ja oma mängu käima ei saada. Samas tundub, et see ei ole Barca plaan. Samas oleks ju tore, kui tekiks uus suurjõud ja kõik kibestunud jalgpallifännid ei pea oma rahuldust saama Barca foorumis.
                          Barcelona.

                          Kommentaar


                            Pole ime ka, et kaitses käriseb. Kaitsva vasak kaitsja asemele osteti üsna ründav Jordi Alba. Keskkaitses pole Piquel kordagi vist ühte kindlalt partnerit olnud ja selle tõttu ilmselt polegi ta see hooaeg isegi ligilähedane oma parimatele päevadele.

                            Kommentaar


                              Alves: "If your opponent is better
                              than you, you can only
                              congratulate them. Bayern are
                              the strongest team I've faced in
                              a long time."

                              Messi: "Bayern were the better
                              team, in everything. They're
                              stronger, scored twice from set
                              pieces, every second ball was for
                              them..."

                              Xavi: "Referee mistakes in first
                              three Bayern goals? No excuses.
                              They have been the better team,
                              we congratulate them. That's
                              football."

                              Xavi: "Bayern were better than
                              us, they are stronger. It's almost
                              impossible now, but we have to
                              try it, matter of pride, for this
                              crest."



                              Huge respect.

                              Kommentaar


                                Eeskujuks teistelegi meeskondadele, kes peale kaotust mingi sita üles tootmisega ega paskvabandustega ei tegele, vaid võtavad asju nii nagu on.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X