320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kordusmängule pole meil isegi asja enam..
    Jordi Abla ka eemal selles mängus nii et ja...+meie kaitse on nii SUPER JU!
    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
    #ZubiOut #RosellOut

    Kommentaar


      Algselt postitas Janno91 Vaata postitust
      Mina nägin asja nii: 1) keskväli muudeti kartulipõlluks ülekastmisega, seda oli ka näha, et barca keskpoolikutel(eriti xavi ja busq) nõudis aega ja vaeva palli omaksvõtt pisut rohkem kui tavaliselt, 2) 70% messit hoiti lihtsalt keti otsas (props schweinile ja javi'le) 3) äärepoolikutele andis bayern kenasti valu (st. oldi klassiga üle) 4) tõesti, kuhu vahetused jäid?

      PS!ei salli kumbagi meeskonda ning ootasin vaid head mängu.. platsil oli seis nagu FC infonet vs Tallinna Linnavalitsus võtaks mõõtu..
      Kui sa ei võida pea ühtegi kahevõitlust, vastased jooksevad rohkem ja kiiremini ja on värskemad, näljasemad ja organiseeritumad, siis on tulemus täpselt selline nagu ta eile oli.
      Taktikaliste nõksudega oleks vast suudetud hoida 0-2 (Alba asemel kaitsvam fb jne), aga ka see on oleks, tagantjärele tarkus.

      ja selge on ka see, et Milan oli siiski sähvatus, üldine vorm CLi otsustavates voorudes on olnud ikka päris nõrk, põhjuseid teab (loodetavalt) treenerite meeskond, kõrvalt vaadates on mehed ikkagi hooaja teises pooles olnud kurnatud ja ikkagi mängitakse läbi poolvigastuste (eile Messi ja Busquets, varasemalt Xavi).

      Kodus tuleks vähemasti uhkus taastada võiduga.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Wingback Vaata postitust
        Eeskujuks teistelegi meeskondadele, kes peale kaotust mingi sita üles tootmisega ega paskvabandustega ei tegele, vaid võtavad asju nii nagu on.
        Barcelona on just musternäide meeskonnast, kes iga kaotuse korral kohtunikku, platsi seisukorda, vastaste treenerit või mängustiili süüdistama hakkab. Seekord vist lihtsalt vedas...
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Messi ei puutunud eile terve 90 minuti jooksul palli kordagi 16 kastis, pole just parim fakt millega päeva alustada.

          Mina ootan igastahes kordusmängu, Camp Noul näitame neile.


          btw- ma nägin unenäos, et oli kord suvi, Pep asus Byernit juhendama, Tito lahkus Barcast mingil põhjusel ja oinäe kes asemele tui. Jupp Heynckes isiklikult.
          JUST DO IT.

          Kommentaar


            Algselt postitas samott Vaata postitust
            Messi ei puutunud eile terve 90 minuti jooksul palli kordagi 16 kastis, pole just parim fakt millega päeva alustada.

            Mina ootan igastahes kordusmängu, Camp Noul näitame neile.


            btw- ma nägin unenäos, et oli kord suvi, Pep asus Byernit juhendama, Tito lahkus Barcast mingil põhjusel ja oinäe kes asemele tui. Jupp Heynckes isiklikult.
            Ma nägin ka eile unes et Samott asus Barcas Pique asemel mängima. Huvitav küll rsk.
            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
            #ZubiOut #RosellOut

            Kommentaar


              Ei ole see skoor nii suur midagi. Oleme ennegi sakslastele golle peksnud nii et vàhe pole. 4-0 pole mingi katastroof, vaid objektiif jàrgmiseks mànguks. Kuus peaks àra lööma kùll, kui rùndesse pista ka rùndajad Messi kôrvale. Olin juba enne màngu rààkinud, et laske Messil puhata ja eile ta puhkski. Kodus oleme juba teises formis ja ei haiguta 90 minti!
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                Ei ole see skoor nii suur midagi. Oleme ennegi sakslastele golle peksnud nii et vàhe pole. 4-0 pole mingi katastroof, vaid objektiif jàrgmiseks mànguks. Kuus peaks àra lööma kùll, kui rùndesse pista ka rùndajad Messi kôrvale. Olin juba enne màngu rààkinud, et laske Messil puhata ja eile ta puhkski. Kodus oleme juba teises formis ja ei haiguta 90 minti!
                sa oled nii tore
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Tugevate tiimide vastu on näha, et Alves/Alba kombo lihtsalt ei istu, eriti kui mõlemad ääred rändavad kogu aeg ründesse. Kes iganes meil keskkaitses ei ole, kui ikka mõlemad äärekaitsjad on üleval ja tuleb pallikaotus, siis on jama majas. Sellepärast toimis ka süsteem, kus Abidal oli vasakul oluliselt paremini, sest Abidal on märksa kaitsvama loomuga mängija.
                  Õige on ka see, et mida aeg edasi, seda rohkem on näha, et eriti just tipptiimid on õppinud meiega mängima ja eriti ei põe sellepärast, et ei saa palli kogu aeg kätte. Tasapisi on ka näha, et kui nüüd võrrelda filosoofiaid, kus ühes äärmuses selline 170cm tehnilised ja nobedad mängijad ja teises äärmuses 190 jõulised ja agressiivsed mängijad, siis õige valik on ikka kuskil keskel. Teisel korrusel jääb hetkel ikka väga vajaka ja näha on, et vastased rõhuvad sellele aina rohkem (kasvõi eilses mängus nurgalöögid, aga ka näiteks audid meie värava lähistel, kus Bayern terve meeskonnaga katet tegi ja peaaegu alati ka palli kätte sai). Busquetsist jääb ilmselgelt vajaka ja eile oleks tõesti äkki pidanud ka Songi kasutama, kes jõulisema mänguga harjunud.
                  Ründes tundus vähemalt mulle küll Messi endiselt vigasena, enamik ajast lihtsalt lonkis ringi ja sammud olid aeglasemad kui tavaliselt. Nägin teda aktiivsena pressi tegemas ainult kuskil 50-70 minutil ja see oli ka enamvähem aeg kui Barca natukenegi positiivsemat mängu näitas. Pedro ja Alexis tegid küll kõvast tagasi tööd, aga peale mõne hea söödu millegi erilisega silma ei paistnud. Xavi ja Iniesta jäid ka ilmselgelt hätta, aga üldjoontes oli kaotus ikka rohkem selletõttu, et Bayern lihtsalt oli niipalju üle ja kui kahjuks on vist tõesti see aasta nii, et kui Messi ei suuda mängida või võetakse kinni, siis ongi kõik ja keegi teine meid välja sopast ei suuda tuua.

                  Loodan, et vähemalt kordusmängus näitame midagi paremat ja saab hooajale positiivse joone alla tõmmata. La Liga on ikkagi suure tõenäosusega meie

                  Kommentaar


                    Hea meel, et Bayern võitis ja suure tõenäosusega edasi läheb, aga fuckin' haterid võiks tagasi tõmmata. Ilmselt see joovastus, et Barca kord viie aasta jooksul korralikult sisse saab on kõik kivi alt välja ajanud ja foorumisse sitta pilduma ajanud.
                    Barca saab liigavõidu ja CL poolfinaal selleks korraks, noh ei ole väga halb tulemus Bayern on ise sellist ebaõnne viimasel mitmel aastal kohanud, kus on jäädud teiseks või mõnes karikas pole esikohale tuldud.
                    Naljakas, et hooaeg enne Pepi tulekut ikka nii kõvalt on mängitud, nagu toodaks Pep kvali tõusuks, aga hetkel polekski seda justkui vaja
                    Võrrelge sisselastud väravaid liigas teiste liigade esikohtadega, no well, vahe on meeletu. Selle aasta Bayern on kõige paremas vormis klubidest Euroopas ja ma ei usu, et mõni city, unitedi v madridi fänn julgeks 100% väita, et nende tiim lükkaks ära.
                    Sakslased ei ole sellised trashtalkerid nagu inglismaa tiimid ja nende fännid on (vm liiga omad). Seda on tore vaadata ja näha.

                    Samas ma pead pakule ei pane, et Barcelona 4 kodus ei löö. Kuid 9/10 juhul peaks Bayern oma võtma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                      Hea meel, et Bayern võitis ja suure tõenäosusega edasi läheb, aga fuckin' haterid võiks tagasi tõmmata. Ilmselt see joovastus, et Barca kord viie aasta jooksul korralikult sisse saab on kõik kivi alt välja ajanud ja foorumisse sitta pilduma ajanud.
                      Barca saab liigavõidu ja CL poolfinaal selleks korraks, noh ei ole väga halb tulemus Bayern on ise sellist ebaõnne viimasel mitmel aastal kohanud, kus on jäädud teiseks või mõnes karikas pole esikohale tuldud.
                      Naljakas, et hooaeg enne Pepi tulekut ikka nii kõvalt on mängitud, nagu toodaks Pep kvali tõusuks, aga hetkel polekski seda justkui vaja
                      Võrrelge sisselastud väravaid liigas teiste liigade esikohtadega, no well, vahe on meeletu. Selle aasta Bayern on kõige paremas vormis klubidest Euroopas ja ma ei usu, et mõni city, unitedi v madridi fänn julgeks 100% väita, et nende tiim lükkaks ära.
                      Sakslased ei ole sellised trashtalkerid nagu inglismaa tiimid ja nende fännid on (vm liiga omad). Seda on tore vaadata ja näha.

                      Samas ma pead pakule ei pane, et Barcelona 4 kodus ei löö. Kuid 9/10 juhul peaks Bayern oma võtma.
                      Ääh, midagi on nad alati kuskil ära nusperdanud. 100 % kindel, et CL'i nad ei võida.

                      Sakslaste viga
                      JUST DO IT.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                        Hea meel, et Bayern võitis ja suure tõenäosusega edasi läheb, aga fuckin' haterid võiks tagasi tõmmata. Ilmselt see joovastus, et Barca kord viie aasta jooksul korralikult sisse saab on kõik kivi alt välja ajanud ja foorumisse sitta pilduma ajanud.
                        Barca saab liigavõidu ja CL poolfinaal selleks korraks, noh ei ole väga halb tulemus Bayern on ise sellist ebaõnne viimasel mitmel aastal kohanud, kus on jäädud teiseks või mõnes karikas pole esikohale tuldud.
                        Naljakas, et hooaeg enne Pepi tulekut ikka nii kõvalt on mängitud, nagu toodaks Pep kvali tõusuks, aga hetkel polekski seda justkui vaja
                        Võrrelge sisselastud väravaid liigas teiste liigade esikohtadega, no well, vahe on meeletu. Selle aasta Bayern on kõige paremas vormis klubidest Euroopas ja ma ei usu, et mõni city, unitedi v madridi fänn julgeks 100% väita, et nende tiim lükkaks ära.
                        Sakslased ei ole sellised trashtalkerid nagu inglismaa tiimid ja nende fännid on (vm liiga omad). Seda on tore vaadata ja näha.

                        Samas ma pead pakule ei pane, et Barcelona 4 kodus ei löö. Kuid 9/10 juhul peaks Bayern oma võtma.
                        Kui Barca teile ära ei tee siis teeb Real finaalis teile uut ja vana. Piisab sellest.
                        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                        #ZubiOut #RosellOut

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mex Vaata postitust
                          Kui Barca teile ära ei tee siis teeb Real finaalis teile uut ja vana. Piisab sellest.

                          Ma ei ole BM fänn, raha panin üldse Borussia Dortmundi peale kui alagrupid loositi
                          Ja ma kahtlen, kas RM saab jagu BVBst, igatahes minu jaoks palju põnevam mäng täna kui seda oli eile.

                          See, et Bayern midagi võiks tuksi finaalis keerata võid oodata - eriti kui mängitakse Dortmundi vastu.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Ei ole see skoor nii suur midagi. Oleme ennegi sakslastele golle peksnud nii et vàhe pole. 4-0 pole mingi katastroof, vaid objektiif jàrgmiseks mànguks. Kuus peaks àra lööma kùll, kui rùndesse pista ka rùndajad Messi kôrvale. Olin juba enne màngu rààkinud, et laske Messil puhata ja eile ta puhkski. Kodus oleme juba teises formis ja ei haiguta 90 minti!
                            Sa oled äärmiselt naiivne, kui arvad, et Bayern ei suuda 4-0 eduseisu kaitsta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
                              Sa oled äärmiselt naiivne, kui arvad, et Bayern ei suuda 4-0 eduseisu kaitsta.
                              Sakslaste loomuses on ju suurturniiride otsustavas faasis midagi ära vusserdada, võtame näiteks kasvõi MM'id, alati on kaugele jõutud, aga edasi..
                              JUST DO IT.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas samott Vaata postitust
                                Sakslaste loomuses on ju suurturniiride otsustavas faasis midagi ära vusserdada, võtame näiteks kasvõi MM'id, alati on kaugele jõutud, aga edasi..
                                Jah, aga selle eest hoolitseb Real.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X