320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tito ei sobi treeneriks.
    Barcal on just kedagi sellist vaja kes paneks oma sõna maksma ka seal tiimis. Muidugi ei tea ma mida see Tito riietusruumis meestele räägib jne jne....kuid kui jälgida tema olekut staadioni kõrval siis jääb küll mulje nagu ta ei saaks asjast midagi aru.
    Imelik ka kui mõni Barca mängija sulle pähe astub ja sa ei suuda midagi teha...
    Olen enam kui kindel, et Tito proovib veel järgmisel hooajal samade meestega minna. Healjuhul ühe uue toob ei midagi muud.
    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
    #ZubiOut #RosellOut

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Ma arvan siiski et asi on peatreeneris. Ju siis on meeskonnas siiski niipalju kvaliteeti, et seal võib tinglikult öeldes peatreeneri pingil pea ükskõik kes olla ja tulemused on siiski saavutatud La Ligas sellised nagu need on. Jamaks läheb aga just siis kui läheb taktikaliseks mänguks ja on vaja meeskonda häälestama hakata. Ja selles paistab Tito ja Roura tiim ikka nõrk olema. Hea meelega näeks kasvõi Luis Enriquet seal puldis. Meil on vaja karismaatilist meest masinvärki juhtima.

      Tänapäeva Barca mängus häirib see, et ükskõik millisesse mängu minnakse täpselt sama taktikaga ja vastasele pole siin miskit üllatavat. Eile oli näha üht- pallihoidmisest lähtuvat tika-takat on mängitud ju kogu aeg, ka eile. Tiimide vastu kes tulevad bussi parkima oma väljakupoolele oleme leidnud vasturohu sellega, et kõigutame palli omal väljakupoolel ja sellega meelitame vastased kõrgemale. Ka eile oli pidevalt 4-5 Bayerni meest juba meie kaitseliinis palli noolimas, aga me ei suutnud palli kiiresti ette toimetada ja sellega omale võimalusi luua. Alves jäi hoopis ootama meie ründajaid? Mehel on jalga, vähemalt oli varem, ja oleks võinud ju end löögile mängida kiiresse minnes. Vastaseid üks ühele ei suudetud üldse üle mängida.
      Asi ei ole ainult treeneris. Nagu Euleri välja tõi, Barcelona mäng on muutunud liiga ühtlaseks, kuid treeneripersonali taktikalised muudatused on üritanud seda maksimaalsel moel korvata. Siit võib aga välja lugeda et meeskond on teadlik probleemidest ning üritanud neid lahendada. Kahjuks pole neil antud selleks aga õigeid tööriistu.

      Näide: Eelmisel suvel oli selge et meie uue peatreeneri peamine prioriteet oli uue, kindla, stabiilse ja talendika keskkaitsja (Thiago Silva/J.Martineze)hankimine meeskonda. Barcelonas need asjad aga päris nii ei tööta, et kui treener teatud mängijat soovib siis juhtkond talle selle kohe kandikul ette kannab, olgu puldis siis kas Tito, Pep, Enrique või Heynces. Laporta ajal võis seda tsirkust näha, Rosell ning tema jüngrid on aga hoopis teisest mastist karakterid ning nende peamine eesmärk on Joani valitsemise ajal ülisuureks kasvanud võlakoormat minimaalsete tagasilöökidega vähendada(mida nad ka sotsiaalmeedias pidevalt reklaamivad). Seega otsustati raha kokku hoida ning osta Song, mängija, kes treeneritele meeldis kuid kelle võimetes kahe positsiooni täitmisel nad kindlad ei olnud. Läksid need eksperimendid nii nagu läksid, Song CB kohale ei sobinud ning meeskond jätkas sama rada pidi kõndimist millelt Pep ära astus.

      Ühesõnaga, unustage uue peatreeneri soovimine. Arvestades et tegemist on Tito esimese hooajaga pole 2 poolfinaalkohta ning 1 liigakarikas sugugi paha tulemus. Jah, need kaotused olid sünged, kuid mäletagem et esimesed kuus kuud oli see meeskond veel jalgpallimaailma pedestaali tipus ning oleks peatreeneri tervis veidi parem olnud, istuks me tõenäoliselt seal veel praegugi. Bayerni mängud näitasid aga välja selle meeskonna sügavad struktuursed probleemid, mis Messi, Xavi ja Iniesta briljantsuse taga pidevalt suurenenud on. Nende kohtumiste näol on isegi nii ebakompetentsel juhtkonnal kui praegusel selle teema ignoreerimine ülimalt keeruline, mistõttu on üsna ebatõenäoline et selle pealt kokku hakatakse hoidma. Seega, tuleb lootma jääda heale, konstruktiivsele suvele ning uskuda et praegune meeskond sellest situatsioonist tugevamana välja astumiseks võimeline on.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Tänapäeva Barca mängus häirib see, et ükskõik millisesse mängu minnakse täpselt sama taktikaga ja vastasele pole siin miskit üllatavat. Eile oli näha üht- pallihoidmisest lähtuvat tika-takat on mängitud ju kogu aeg, ka eile. .
        Barca oli pidurdamatus hoos näiteks hooajal 2010/11, kus löödi mutta kodus Real Madrid 5-0 ja Wembley finaalis ManU 3-1, mõlemas mängus häbistati vastaseid ikka korralikult, ilma pika ründajata, double pivotita, kontrarünnakuteta ja taktika muutusteta. Tiki-taka aeg ei ole veel kindlasti läbi ja täielikult pole seda vastased läbi hammustanud, lihtsalt meeskond tervikuna ei ole suutnud seda viimasel ajal näidata nii nagu viimased hooajad. Ja siit tekibki küsimus, et miks see nii on?

        Eilse Vilanova ütlusega pressikal olen nõus, et vaja ei ole teha palju muudatusi meeskonnas kuna kvaliteeti on küllaga. Lihtsalt ei ole hooaja teises pooles kasutatud ära kogu potensiaali. Tänu sellele ka kehvad tulemused. Ma ei usu, et viga on peatreeneris kuna hooaja esimene pool enne Tito haigestumist kulges ju õlitatult. Hooaja teises pooles ja suurtes mängudes näen ma suure veana ikkagi mängijate motivatsiooni, kui treeneri taktikaga puusse panekut. Prioriteet number üks on ja saab olema kindlasti keskkaitsja kuna väravaid on Barca omale see hooaeg lasnud lüüa ikka väga palju võrreldes eelmiste hooaegadega, kui Puyol, Pique ja Abidal terved olid. Keskväli on jätkuvalt Barcal maailma parim ja seda ei ole vaja näppida. Xavi aeg hakkab küll vaikselt otsa saama, aga õnneks on kohe asendusena võtta Thiago. Teiseks meil on vaja Neymari sugust ründajat, kes suudab äärelt vastaseid tehnika, kiirusega üle mängida ja sealt edasi ise peale lüüa või madala/kõrge tsenderduse anda. Sellel hooajal harva on suutnud Alexis, Pedro, Villa või Tello vastaseid äärelt üle mängida. Enamasti võetakse lihtsalt hoog maha ja söödetakse pall tagasi keskele. Jah, me veel ei tea, kuidas Neymar Barcelonas hakkama saaks, aga usun, et ta saaks olema meeskonnale väga tähtis võtmemängija. Kolmas ost oleks väravavaht juhul, kui Valdes otsustab suvel lahkuda. Võimalik, et mingile positsioonile ostetakse veel üks mängija, aga raske uskuda, et üle 4 ostu suvel tehakse.

        Ja lõpetuseks eilne kõlakas kuna Interi spordidirektor käis Camp Noul mängu vaatamas.

        Inter sports director Ausilio attended yesterday's game and planned talks with Barcelona on Montoya, Bartra, Alexis and Handanovic [sky cds]
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Hea oleks kui Bartra ainult laenule läheks, müüa teda küll ei tasu, Telloga sama lugu. Kuigi usun et Tello ei lähe veel kuhugi.
          Alexis/Villa võiks küll maha müüa, kahju oleks näha Villat kusagil mujal mängimas....kuid kahjuks see mees pole enam see kes ta kunagi oli, vanust ka piisavalt juba.
          Teised peaks edasi jääma. V.a Valdes.
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Eilne màng nàitas vaid seda, et peale 4-0 katust suured nossovid ei uskunudki enam edasi pààsu ja kàskisid màngida kesist màngu. Muidugi on igal mehel tahe vôitta, aga eile seda nàha polnud.
            Ma polnud isegi pettunud, sest minu pettumus oli otsas juba Mùnchenis peale 4-0 kaotust ja vaatan rôômsalt ikka tulevikku edasi
            Hetkel ma ei taha eriti môelda tulevase hooaja peale, vaid ikka see La Liga àra lôpetada Madriidi tiimide ees!
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Ma lisan siia vaid ùhe Barca fànni lause!
              "SEE MIDA ME SAIME TUNDA VIIMASE KAHE NâDALA JOOKSUL ON SAANUD TUNDA KOGU MAAIM MEIE POOLT VIIMASED 4 AASTAT"
              Messi...The never ending legend!

              Kommentaar


                Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                Barca oli pidurdamatus hoos näiteks hooajal 2010/11, kus löödi mutta kodus Real Madrid 5-0 ja Wembley finaalis ManU 3-1, mõlemas mängus häbistati vastaseid ikka korralikult, ilma pika ründajata, double pivotita, kontrarünnakuteta ja taktika muutusteta. Tiki-taka aeg ei ole veel kindlasti läbi ja täielikult pole seda vastased läbi hammustanud, lihtsalt meeskond tervikuna ei ole suutnud seda viimasel ajal näidata nii nagu viimased hooajad. Ja siit tekibki küsimus, et miks see nii on?

                Eilse Vilanova ütlusega pressikal olen nõus, et vaja ei ole teha palju muudatusi meeskonnas kuna kvaliteeti on küllaga. Lihtsalt ei ole hooaja teises pooles kasutatud ära kogu potensiaali. Tänu sellele ka kehvad tulemused. Ma ei usu, et viga on peatreeneris kuna hooaja esimene pool enne Tito haigestumist kulges ju õlitatult. Hooaja teises pooles ja suurtes mängudes näen ma suure veana ikkagi mängijate motivatsiooni, kui treeneri taktikaga puusse panekut. Prioriteet number üks on ja saab olema kindlasti keskkaitsja kuna väravaid on Barca omale see hooaeg lasnud lüüa ikka väga palju võrreldes eelmiste hooaegadega, kui Puyol, Pique ja Abidal terved olid. Keskväli on jätkuvalt Barcal maailma parim ja seda ei ole vaja näppida. Xavi aeg hakkab küll vaikselt otsa saama, aga õnneks on kohe asendusena võtta Thiago. Teiseks meil on vaja Neymari sugust ründajat, kes suudab äärelt vastaseid tehnika, kiirusega üle mängida ja sealt edasi ise peale lüüa või madala/kõrge tsenderduse anda. Sellel hooajal harva on suutnud Alexis, Pedro, Villa või Tello vastaseid äärelt üle mängida. Enamasti võetakse lihtsalt hoog maha ja söödetakse pall tagasi keskele. Jah, me veel ei tea, kuidas Neymar Barcelonas hakkama saaks, aga usun, et ta saaks olema meeskonnale väga tähtis võtmemängija. Kolmas ost oleks väravavaht juhul, kui Valdes otsustab suvel lahkuda. Võimalik, et mingile positsioonile ostetakse veel üks mängija, aga raske uskuda, et üle 4 ostu suvel tehakse.

                Ja lõpetuseks eilne kõlakas kuna Interi spordidirektor käis Camp Noul mängu vaatamas.

                Inter sports director Ausilio attended yesterday's game and planned talks with Barcelona on Montoya, Bartra, Alexis and Handanovic [sky cds]
                Sellega olen nõus et oma stiiliga peab jätkama, aga ka Pepi ajal mängiti erinevate taktikatega.
                Sa ütled, et meeskond tervikuna ei ole suutnud näidata samasugust mängu nagu viimastel hooaegadel. Samuti ka et Vilanova mainis, et koosseisuliselt pole vaja teha palju muudatusi, sest kvaliteeti on küllaga. Kõigega nõus, aga nüüd läheb minu arvamus lahku- see on ikkagi peatreeneri töö motiveerida mehi mänguks, luua vastav õhkkond, valida õiged mängijad mänguks, saamaks aru et kes on vormis kes mitte. Mis mind eilse mängu puhul häirib? Perse, me kaotasime ju kokku 7-0. Ok, võõrsil lasime lüüa 4 vastuseta väravat, ikka võib mõni täiesti must päev sattuda. Aga et nädala pärast ei õpita mitte millestki ja saadakse veel 3 palli oma selja taha võrku, see paneb ikka tõsiselt mõtlema. Jutt käis enne mängu oma uhkuse taastamisest. Mängu alguses oli kiiresti vaja vurr käima panna ja kiired kollid ära lüüa. Messi aga jäeti pingile. Krt oleks siis võinud kasvõi 5 kaitsjaga seda mängu mängima minna. Oleks mäng lõppenud kasvõi 0-0 oleks vähekeni parem enesetunne jäänud kaotusest. Ehk küsimus minu jaoks on kuidas see mäng kaotati. Pique oli vist see mees kes ütles, et peale esimest väravat mäng lagunes. See on peatreeneri vastutus.
                Mille kuradi pärast oli vaja nädalavahetusel Iniestal, Xavil ja Messil baskide vastu mängida? Küsimus on rotatsioonis ja paistab et kellegil pole mune teha otsuseid sel teemal.
                Dontastik, see pole sulle kui karm vastus, et ära isiklikult võta Tegelt kui viitsid, ja sa oled meil siin foorumi parim statistik-respekt, võiksid tuua näiteks välja kui palju meie põhimehed on hooajal mänginud ja kui palju näiteks Bayerni omad
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  dontastik e. twitter @barcastuff
                  Més que un club

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Tegelt kui viitsid, ja sa oled meil siin foorumi parim statistik-respekt, võiksid tuua näiteks välja kui palju meie põhimehed on hooajal mänginud ja kui palju näiteks Bayerni omad
                    Algselt postitas matheous Vaata postitust
                    dontastik e. twitter @barcastuff
                    Jah, enamus statistika ja viimased uudised/kõlakad saab ilusti @barcastuffist kätte. Lisaks statistikat @BarcaStat, @OptaJose ja loomulikult Barca enda foorumist. Lorenzo, eks hiljem uurin ja üritan leida vastuse sinu küsimusele.

                    Siin on muidu viie viimase hooaja sisse lastud väravate arv. Masendavalt suur ikka võrreldes 3 viimase hooajaga. 5 liigamängu veel jäänud ja see arv kindlasti muutub.

                    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                      Sellega olen nõus et oma stiiliga peab jätkama, aga ka Pepi ajal mängiti erinevate taktikatega.
                      Sa ütled, et meeskond tervikuna ei ole suutnud näidata samasugust mängu nagu viimastel hooaegadel. Samuti ka et Vilanova mainis, et koosseisuliselt pole vaja teha palju muudatusi, sest kvaliteeti on küllaga. Kõigega nõus, aga nüüd läheb minu arvamus lahku- see on ikkagi peatreeneri töö motiveerida mehi mänguks, luua vastav õhkkond, valida õiged mängijad mänguks, saamaks aru et kes on vormis kes mitte. Mis mind eilse mängu puhul häirib? Perse, me kaotasime ju kokku 7-0. Ok, võõrsil lasime lüüa 4 vastuseta väravat, ikka võib mõni täiesti must päev sattuda. Aga et nädala pärast ei õpita mitte millestki ja saadakse veel 3 palli oma selja taha võrku, see paneb ikka tõsiselt mõtlema. Jutt käis enne mängu oma uhkuse taastamisest. Mängu alguses oli kiiresti vaja vurr käima panna ja kiired kollid ära lüüa. Messi aga jäeti pingile. Krt oleks siis võinud kasvõi 5 kaitsjaga seda mängu mängima minna. Oleks mäng lõppenud kasvõi 0-0 oleks vähekeni parem enesetunne jäänud kaotusest. Ehk küsimus minu jaoks on kuidas see mäng kaotati. Pique oli vist see mees kes ütles, et peale esimest väravat mäng lagunes. See on peatreeneri vastutus.
                      Mille kuradi pärast oli vaja nädalavahetusel Iniestal, Xavil ja Messil baskide vastu mängida? Küsimus on rotatsioonis ja paistab et kellegil pole mune teha otsuseid sel teemal.
                      Dontastik, see pole sulle kui karm vastus, et ära isiklikult võta Tegelt kui viitsid, ja sa oled meil siin foorumi parim statistik-respekt, võiksid tuua näiteks välja kui palju meie põhimehed on hooajal mänginud ja kui palju näiteks Bayerni omad
                      Mida sina siis teisiti oleks teinud? Ainuke probleem mida mina eilse algkoosseisu juures nägin oli Villa, kelle oleks hea meelega Alexise või Telloga asendanud. Messi oli nö vigastatud, mistõttu on tema pingil hoidmine põhjendatud.

                      Ära ei tohi ka unustada et tegemist oli ülimalt tugeva meeskonnaga, kes meist nii füüsilise kui ka vaimse poole pealt üle olid.

                      Kommentaar


                        Päris head, sisukad postitused siit läbi käinud
                        Selle Handanovici juttu peale võin ma vaid seda õelda, et Montoyat ei tohi minema lasta. Ise näen temas kindlasti ühte osa kaitseliini parandamises. Sellise mitte väga ründava äärekaitsjana toob ta kindlasti tulevikus tagasi selle tasakaalu, mis oli Alves-Abidal ajal meeskonnas. Kui vaadata, kui palju väravaid Barca see hooaeg endale sisse on lasknud lüüa, siis mingil määral on kahe ründava äärekaitsja mängitamine määrav olnud. Meenutagem, et Montoya sai ju sügisel Reali enda vastu suht hästi hakkama. Miks mitte kasutada teda järgmine hooaeg rohkem ja rohkem ning isegi suurtes mängudes. Alvesi võib ju siis kohati kasutada ka RW kohal. Bartra ja Muniesa tuleks kohe kindlasti saata meeskonda, kus nad saaks regulaarselt mänguaega. Uute keskkaitsjate osas olen ma ise mõelnud 2 uue keskkaitsja toomisele. Üks peaks olema siis põhimees, teine peaks pakkuma Piquele piisavalt puhkust. Hummelsi kätte saamine tundub üha enam võimatuna..T.Silva & I.Martinez 50-60M eest?
                        Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                          Mida sina siis teisiti oleks teinud? Ainuke probleem mida mina eilse algkoosseisu juures nägin oli Villa, kelle oleks hea meelega Alexise või Telloga asendanud. Messi oli nö vigastatud, mistõttu on tema pingil hoidmine põhjendatud.

                          Ära ei tohi ka unustada et tegemist oli ülimalt tugeva meeskonnaga, kes meist nii füüsilise kui ka vaimse poole pealt üle olid.
                          Mina ei ole treener. Pique sõnad olid, et peale 1. väravat lagunes mäng koost. Värav löödi 48. minutil. Mis on peatreeneri töö? Hästi, tehti vahetusi. Tulemus? Imeti veel 2 otsa. Järeldus?

                          Ja päev varem Mourinho näitas et oskab teha järeldusi. Võideldi viimase minutini. Kodus ei jäädud häbisse. Ja tehti õiged vahetused. Meil läks kõik vastupidi. Jah, Bayern on hetkel tugev meeskond, aga Barcelona peab olema tõelises kriisis kui peaks kuidagi välja vabandatama 0-3 kaotust kodusel Camp Noul.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Selle kaotuse taga oli minu arust ainult üks suur põhjus - motivatsioonipuudus . Mehed nagu poleks viitsinud / tahtnud mängida . Kvaliteeti oleks selles samas võistkonnas küll ja veel , et CL tiitel ära võtta .
                            Mis järgmisesse hooaega puutub , näen ma vajadust ainult kahe täienduse järgi - Klassiga keskkaistja (Hummels , T.Silva , Kompany )
                            ja vv ( de gea , ter stegen , courtois ) Sest muudes liinides on meil kvaliteeti piisavalt .
                            Kaitse - puyol , pique , alba ,alves ,bartra , masc , adriano , montoya . Üks mees juurde ja õige rotatsiooni puhul on kõik vägagi hästi
                            Keskväli - Xavi , iniesta , biskviit , cesc ,thiago , song - ilmselgelt maailma parim
                            Ründes - messi , alexis , tello , villa , pedro - Messi on Messi , Alexis ja Villa on väga vajalikud meie formatsioonis , oma avanemiste ja liikumistega . Pedro ja Tello - Väga head finisheerijad kel on piisavalt kiirust ja osavust et mehi ette võtta .

                            Kommentaar


                              Kaitseliini poliitika on muidugi meil ikka koomiline juba aastaid ja niipea vist sellele ka pole lõppu näha. Iga aasta on mingi hetk kui pole naturaalset meest võtta. Liverpooli fännid võib olla ehk meenutaksid palju näiteks Mascherano neil keskkaitses mängis? Ja Songiga läheb vist samamoodi. Aeg-ajalt leiab end sealt kohalt mängimas ka Busquets.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Mina ei ole treener. Pique sõnad olid, et peale 1. väravat lagunes mäng koost. Värav löödi 48. minutil. Mis on peatreeneri töö? Hästi, tehti vahetusi. Tulemus? Imeti veel 2 otsa. Järeldus?

                                Ja päev varem Mourinho näitas et oskab teha järeldusi. Võideldi viimase minutini. Kodus ei jäädud häbisse. Ja tehti õiged vahetused. Meil läks kõik vastupidi. Jah, Bayern on hetkel tugev meeskond, aga Barcelona peab olema tõelises kriisis kui peaks kuidagi välja vabandatama 0-3 kaotust kodusel Camp Noul.
                                Aga kust sa võtad et Barcelona ei olnud motiveeritud ning Villanova omi järeldusi ei teinud? Võibolla oli vastaseks tõesti nii hea meeskond, kellest Barcelona hetkel üle mängima pole suuteline:

                                Xavi: "Bayern are playing at a very high level at the moment, technically, physcially, tactically, psychologically. Congratulations to them"

                                Cesc: "It's not about a lack of motivation. We played against a great team, Bayern were very solid, and opponents know us better each time."

                                Vilanova: "Bayern are physically at a great level. We've been having injuries the whole season, at this level you pay for that."

                                Iniesta: "Very tough tie. Thanks to the people for their support from start to finish. We'll be back to compete next year. Força Barça."

                                Cesc: "We played against a very strong Bayern, their counters, with Ribery and Robben, are lethal. They are very hard to stop."


                                See ei olnud mingi suvaline La Liga keskmik, kellele saab ka lõdva jalaga ka 3-4 väravat lüüa. Vastaseks võis potensiaalselt olla üks parimaid meeskondi mis Camp Nou pinnal palli tagumas on käinud. Sellise meeskonna vastu võitlemiseks PEAB meeskond olema nii vaimselt kui füüsiliselt 100%, mida Barcelona selgelt hetkel ei ole. Kindlasti on oma osa süüd selles ka peatreeneril, kes oleks pidanud hooaja jooksul õigel ajal õigeid vahetusi tegema ning põhimängijatele rohkem puhkust andma, ent fännid ei tohiks unustada et see mees pidi ühel hetkel sel hooajal võtlema OMA FAKING ELU EEST, situatsioon, mis iga mehe mõtted ja plaanid segi võib ajada. Samuti on vend näidanud et on enamgi suuteline meile raskeid mänge võitma(Atletico, Sevilla, Benfica jne) ning on nii mängijate kui ka Guardiola enda poolt sellele tööpostile esimeseks variandiks olnud. Seega andke mehele veidike armu ja ärge süüdistage teda kõigis klubiga seotud probleemides.

                                Ja Mourinhoga Madridiga ärge seda meeskonda võrrelge, need on kaks nii erinevat klubi kui võimalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X