320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kõige suurem viga mis käimasoleval hooajal on tehtud on minu arvates see, et noortele pole antud piisavalt mänguaega ning sellega seoses on esimese valiku mehed lihtsalt ära kurnatud.

    Võtame kasvõi Bartra, kes on liigas see hooaeg alustanud kõigest kolmes mängus. Väga raske on sellise mängupraktika pealt PSG ja Bayerni vastu minna ja mitte jalga väristada. Ilmselgelt oleks pidanud poisile La Liga mängudes rohkem võimalust andma, ehk poleks põhimeestel neid vigastusi siis tekkinudki.

    Sama lugu käib Tello kohta.. Liiga on juba ammu kotis ja ikka me näeme Pedrot ja Alexist äärte peal müttamas. Häbiväärselt vähe mänguminuteid on talle see hooaeg jagunud, eriti arvestades, et Alexis kelle asemel ta vabalt mängida võiks on teinud pigem kehvapoolse hooaja. Mehe talent läheb lihtsalt raisku niimoodi.

    Ka Thiago vääriks rohkem mänguaega. Meistrite liigas mängis ikka väga episoodiliselt see hooaeg.

    Messile peaks ka ikka puhkust andma, et tähtsateks mängudeks värskem püsiks. Võtame kasvõi viimase liiga mängu kus ta jälle päästma toodi. Eks sealt tuleb ilmselt ka põhjust otsida miks ta kolmapäeval pingil oli...

    Ühesõnaga. Järgmine hooaeg paluks rohkem rotatsiooni, eriti arvestades kui palju potensiaalikaid mehi meil pingil istub. Siis ehk jõuab Cli poolfinaalis ka veel vastastega sammu pidada.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Aga kust sa võtad et Barcelona ei olnud motiveeritud ning Villanova omi järeldusi ei teinud? Võibolla oli vastaseks tõesti nii hea meeskond, kellest Barcelona hetkel üle mängima pole suuteline:

      Xavi: "Bayern are playing at a very high level at the moment, technically, physcially, tactically, psychologically. Congratulations to them"

      Cesc: "It's not about a lack of motivation. We played against a great team, Bayern were very solid, and opponents know us better each time."

      Vilanova: "Bayern are physically at a great level. We've been having injuries the whole season, at this level you pay for that."

      Iniesta: "Very tough tie. Thanks to the people for their support from start to finish. We'll be back to compete next year. Força Barça."

      Cesc: "We played against a very strong Bayern, their counters, with Ribery and Robben, are lethal. They are very hard to stop."


      See ei olnud mingi suvaline La Liga keskmik, kellele saab ka lõdva jalaga ka 3-4 väravat lüüa. Vastaseks võis potensiaalselt olla üks parimaid meeskondi mis Camp Nou pinnal palli tagumas on käinud. Sellise meeskonna vastu võitlemiseks PEAB meeskond olema nii vaimselt kui füüsiliselt 100%, mida Barcelona selgelt hetkel ei ole. Kindlasti on oma osa süüd selles ka peatreeneril, kes oleks pidanud hooaja jooksul õigel ajal õigeid vahetusi tegema ning põhimängijatele rohkem puhkust andma, ent fännid ei tohiks unustada et see mees pidi ühel hetkel sel hooajal võtlema OMA FAKING ELU EEST, situatsioon, mis iga mehe mõtted ja plaanid segi võib ajada. Samuti on vend näidanud et on enamgi suuteline meile raskeid mänge võitma(Atletico, Sevilla, Benfica jne) ning on nii mängijate kui ka Guardiola enda poolt sellele tööpostile esimeseks variandiks olnud. Seega andke mehele veidike armu ja ärge süüdistage teda kõigis klubiga seotud probleemides.

      Ja Mourinhoga Madridiga ärge seda meeskonda võrrelge, need on kaks nii erinevat klubi kui võimalik.
      Ma olen varsti pea 20 aastat Barca jälgija olnud. Pigem mainiks et häälestuses oli viga. Mul ei ole midagi Tito vastu isiklikult, pigem on sügav kahtlus mehe võimetes Barca peatreener olla. Respekt talle ja ka mina tundsin muret kui mees oli võitlemas oma elu eest, aga see ei peaks olema vabanduseks. Siin on tegelikkuses küsimus klubi juhtkonnale, kes otsustab kes on peatreener ja mis klubis üldse toimub.
      Ja ei, ma ei arvagi, et Bayern on mingi La Liga keskmik, kellele lüüakse värav palle täis, aga samas ma ka ei arva, et me peaks aktsepteerima, et hoopis meil värav palle täis lüüakse.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Sellega olen nõus et oma stiiliga peab jätkama, aga ka Pepi ajal mängiti erinevate taktikatega.
        Sa ütled, et meeskond tervikuna ei ole suutnud näidata samasugust mängu nagu viimastel hooaegadel. Samuti ka et Vilanova mainis, et koosseisuliselt pole vaja teha palju muudatusi, sest kvaliteeti on küllaga. Kõigega nõus, aga nüüd läheb minu arvamus lahku- see on ikkagi peatreeneri töö motiveerida mehi mänguks, luua vastav õhkkond, valida õiged mängijad mänguks, saamaks aru et kes on vormis kes mitte. Mis mind eilse mängu puhul häirib? Perse, me kaotasime ju kokku 7-0. Ok, võõrsil lasime lüüa 4 vastuseta väravat, ikka võib mõni täiesti must päev sattuda. Aga et nädala pärast ei õpita mitte millestki ja saadakse veel 3 palli oma selja taha võrku, see paneb ikka tõsiselt mõtlema. Jutt käis enne mängu oma uhkuse taastamisest. Mängu alguses oli kiiresti vaja vurr käima panna ja kiired kollid ära lüüa. Messi aga jäeti pingile. Krt oleks siis võinud kasvõi 5 kaitsjaga seda mängu mängima minna. Oleks mäng lõppenud kasvõi 0-0 oleks vähekeni parem enesetunne jäänud kaotusest. Ehk küsimus minu jaoks on kuidas see mäng kaotati. Pique oli vist see mees kes ütles, et peale esimest väravat mäng lagunes. See on peatreeneri vastutus.
        Mille kuradi pärast oli vaja nädalavahetusel Iniestal, Xavil ja Messil baskide vastu mängida? Küsimus on rotatsioonis ja paistab et kellegil pole mune teha otsuseid sel teemal.
        Dontastik, see pole sulle kui karm vastus, et ära isiklikult võta Tegelt kui viitsid, ja sa oled meil siin foorumi parim statistik-respekt, võiksid tuua näiteks välja kui palju meie põhimehed on hooajal mänginud ja kui palju näiteks Bayerni omad

        Siin vist jäi paljudel läbi hammustamata, et tegelikult siiski Tito-l ei olnud mingit usku meie tagasitulekusse, ning sealt ka taktikalised vangerdused. Nädalavahetusel püüti võitu võtta, ning kesknädala mängus ei hakatud üldse Messiga riskima enne kui reaalne lootus tekkinud. Võime küll mõelda, et mis siis saanuks kui Messi alustanuks ja seejuures esimese 20 minutiga kolm löönud?? Aga olgem ausad, me nulli hetkel hoidma võimelised ei ole sellise meeskonna vastu kui Bayern ning kokkuvõttes kukkunuks ikka välja. Oli mõistlikum hoida Messit liiga kindlustamiseks, ja mitte riskida vigastuse süvenemisega. Isiklikult tundub, et hetkel seis sarnane kui F1-s aeg-ajalt, kus meeskond tõstab teatud hetkel käed üles ja hakkab keskenduma järgmisele hooajale.

        Tito teab täpsemini kui me kõik siin foorumis.. Seega pingutame selle liiga nimel ja las see 7:0 jääb Kalev Kruusi sugustele otse-eetris meenutamaks kui ilma imet


        Üks asi veel. Ma siiralt loodan, et järgmise aasta plaane tehes tõstetakse Puyol ning Xavi rivi lõppu nagu ka Villa kui ta peaks meile jääma. Need mehed võivad hooaja või kaks veel mängida, aga tuleviku huvides tuleks vanad teened unustada ja keskenduda noortele ning oma tipp-vanust saavutavatele mängijatele.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Kunagi ühes kuulsas klubis sai sarnane poliitika nimetuseks Zidanid ja Pavonid.
          Felix: Oh, bollocks!
          Elmo: Dog's bollocks?
          Felix: No, just plain fucking bollocks!
          Elmo: No dog involved?

          Kommentaar


            Ma pole nii eriti mures Barca màngijate pàrast. Ma olen rohkem mures vigastustega ja kui ikka 6-7 pôhimeest ei istu isegi vahetuspingil, siis on midagi valesti. See on ikka peatreeneri hingel, kui mehed, kes tegid puhtavuugi esimesel hooaja poolel on iseenda hall vari. Probleem hakkas pihta juba Milani ja Reali vastu olles. Milaniga oligi nagu viimane hingetômme enne hàvingut. PSG oli juba puhas sônum, et mehed on vàsinud ja asendust neile pole! Bayerni vastu ma ei kartnud mitte midagi, sest mehed olidki omas tipus st 70%, mis nad suutsid anda. Motiveeritusest ei saa rààkida, sest need poisid ôpivad Barcas maast madalast, et vôidelda tuleb, kuni kôlab kohtuniku lôpuvile.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Kaitseliini poliitika on muidugi meil ikka koomiline juba aastaid ja niipea vist sellele ka pole lõppu näha. Iga aasta on mingi hetk kui pole naturaalset meest võtta. Liverpooli fännid võib olla ehk meenutaksid palju näiteks Mascherano neil keskkaitses mängis? Ja Songiga läheb vist samamoodi. Aeg-ajalt leiab end sealt kohalt mängimas ka Busquets.
              N.ö. Barca-süsteemis või siis ebatraditsioonilises lähenemises ongi normaalne keskvälja mängijate digimuutumine keskkaitsjaks. Keskväljuritest vorbitaksegi keskkaitsjad, kui pole sobivat valmis venda osta või koolipingist võtta.

              Seda sellepärast, et keskkaitsjatel on väga suur osa mängu haldamisel, ehitamisel - nad peavad suutma sööta, lugema mängu, olema kiired, nägema maa alla ja maa peale - mida keskvälja koolituse-haridusega pallurid tihti omavad. Kes keskväljakul on mänginud, see teab, et väga tähtis on teada (tunnetada), mis sinu ümber toimub. Sellest lähtuvalt on väga tähtis esimene puude. Ning sealt edasi muutub tähtsaks söötmise täpsus, oskus. Aju saab vatti ning silmad kasvavad kuklast välja.
              Sa võid trennis igasuguseid ägedaid harjutusi teha, kuid peamine õppimine toimub siiski mängus. Sünnist saati keskkaitses mängides harjud sa aga nägema 180-ne kraadi ulatuses, sest mida sa sellest väravavahist ikka passid. Tõenäoliselt on nooremas eas keskkaitsjad veel teistest füüsiliselt rohkem arenenud, mis omakorda ei sunni neid mõtlema, ega olema loovad - nad on lihtsalt kiiremad ja tugevamad. Aeg teeb aga tööd ja varsti on eelis kadunud ning mõtlemine kokku jooksnud... .

              Nii kummaline, kui see ka ei tundu, siis tegelikult peapallide eest võitlus ja füüsiline kohalolek pole primaarsed nõuded. N.ö. naturaalse või siis traditsioonilise keskkaitsja puhul on lood teisiti.
              Kuna parim kaitse on rünnak, siis ründetegevus algab igas mõttes enda värava alt - kõigepealt väsitatakse ära vastaste ründajad ning siis kaitsjad. Juhul kui nad on nõuks võtnud palli ennem enda väravasse jõudmist kätte saada.

              See mula puudutab nüüd keskkaitsjaid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Algselt postitas Eff10 Vaata postitust
                Guardiola, Guardiola, Guardiola!

                Eelmine hooaeg oli sama probleem ka Villaga kui koondise eest väravaid tuli, aga klubi eest tühjus. Ja kui vaadata, et Pedro on #1 väravakütt hetkel koondises, paneb mõtlema ikka küll.
                Eelmine hooaeg siiski oli Villa enamuse ajast vigastatud niiet ta ei saanudki väravaid lüüa .

                Kommentaar


                  Mundo Deportivo says Hummels, Isco, Neymar and De Gea are main targets this summer.

                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Ma olen varsti pea 20 aastat Barca jälgija olnud. Pigem mainiks et häälestuses oli viga. Mul ei ole midagi Tito vastu isiklikult, pigem on sügav kahtlus mehe võimetes Barca peatreener olla. Respekt talle ja ka mina tundsin muret kui mees oli võitlemas oma elu eest, aga see ei peaks olema vabanduseks. Siin on tegelikkuses küsimus klubi juhtkonnale, kes otsustab kes on peatreener ja mis klubis üldse toimub.
                    Ja ei, ma ei arvagi, et Bayern on mingi La Liga keskmik, kellele lüüakse värav palle täis, aga samas ma ka ei arva, et me peaks aktsepteerima, et hoopis meil värav palle täis lüüakse.
                    Siiski, mees on oma tööga enamjaolt ime hästi hakkama saanud. Vastupidi levinud arvamusele pole selle Barcelona rooli juhtimine just kõige lihtsam ülesanne ning enne kui Tito turja kallale asuda tuleks meenutada et ega Guardiola resümee plekkideta polnud - Chelsea, Inter, Ibra skandaal kõige ehtsamateks näideteks.

                    Kokkuvõtteks tahan ma lihtsalt öelda et mehele tuleks anda veel üks täispikk hooaeg enda tõestamiseks, perioodi, kus ta ei peaks oma projekti ehitamist ei tervislike/isiklike probleemide pärast pooleli jätma. Kui ta ka siis muljet ei suuda avaldada, võib kriitikanooled valla lasta.

                    Kommentaar


                      De Gea, Neymar ja Hummels? Pole paha, aga Isco? Loodan, et see on pigem mingi halb nali. Tegu on kõva mängumehega küll aga kuhu ta peaks Barca mänguskeemis sobituma?
                      Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        N.ö. Barca-süsteemis või siis ebatraditsioonilises lähenemises ongi normaalne keskvälja mängijate digimuutumine keskkaitsjaks. Keskväljuritest vorbitaksegi keskkaitsjad, kui pole sobivat valmis venda osta või koolipingist võtta.

                        Seda sellepärast, et keskkaitsjatel on väga suur osa mängu haldamisel, ehitamisel - nad peavad suutma sööta, lugema mängu, olema kiired, nägema maa alla ja maa peale - mida keskvälja koolituse-haridusega pallurid tihti omavad. Kes keskväljakul on mänginud, see teab, et väga tähtis on teada (tunnetada), mis sinu ümber toimub. Sellest lähtuvalt on väga tähtis esimene puude. Ning sealt edasi muutub tähtsaks söötmise täpsus, oskus. Aju saab vatti ning silmad kasvavad kuklast välja.
                        Sa võid trennis igasuguseid ägedaid harjutusi teha, kuid peamine õppimine toimub siiski mängus. Sünnist saati keskkaitses mängides harjud sa aga nägema 180-ne kraadi ulatuses, sest mida sa sellest väravavahist ikka passid. Tõenäoliselt on nooremas eas keskkaitsjad veel teistest füüsiliselt rohkem arenenud, mis omakorda ei sunni neid mõtlema, ega olema loovad - nad on lihtsalt kiiremad ja tugevamad. Aeg teeb aga tööd ja varsti on eelis kadunud ning mõtlemine kokku jooksnud... .

                        Nii kummaline, kui see ka ei tundu, siis tegelikult peapallide eest võitlus ja füüsiline kohalolek pole primaarsed nõuded. N.ö. naturaalse või siis traditsioonilise keskkaitsja puhul on lood teisiti.
                        Kuna parim kaitse on rünnak, siis ründetegevus algab igas mõttes enda värava alt - kõigepealt väsitatakse ära vastaste ründajad ning siis kaitsjad. Juhul kui nad on nõuks võtnud palli ennem enda väravasse jõudmist kätte saada.

                        See mula puudutab nüüd keskkaitsjaid.

                        Hea kvaliteet-mula! Oleks seda siin selle üldise vingumise asemel vaid rohkem
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Hea lugemismaterjal siin foorumis Kuid mille kuradi pärast peaks ManU müüma maha De Gea kes oli sellel hooajal üks võtmemängijatest , kui muidugi barca mingit ulme summat letti ei pane? Mina arvan, et sellemehe kohapealt võite rahulikult suu puhtaks pühkida.
                          "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                          Kommentaar


                            palju head lugemist, isiklikult tundus pigem, et meeskond oli nii vaimselt kui füüsiliselt lihtsalt väsinud. Nõustun 100%, et Barcal on suur probleem roteerumisega. Miks on Bartra näiteks, kellel on potensiaali enam kui küll, enamiku hooajas pingil istunud. Eriti veel see aasta, kui on suhteliselt kindel olnud, et La Ligaga probleeme ei tohiks tekkida.
                            Tello kohta käib sama asi, hea mängija ja erinev Villast ja Pedrost, üheski olulises mängus ta mänguaega pole saanud ja kui on siis paar minutit kuskil lõpus.
                            Ja loomulikult ka Thiago, tüüp on ideaalne kombinatsioon ründavast keskväljamehest, hea tehnika ja löögiga, see hooaeg on teda häbiväärselt vähe kasutatud.
                            Samuti tundub, et Tito ei ole ikka samaväärne motiveerija kui Pep, just olulistes CLi mängudes on ta ainuke käik olnud enamvähem Messi mängutoomine. Juba esimesest sekundist oli näiteks üleeilse mängu puhul näha, et meeskond ei usu. Kui mehed ise ei usu, siis ei saa ka mingit tulemust tulla. Meil on roppu moodi vedanud, et Messi on nii hästi terve püsinud, vaadates ta koormust, aga võiks siiski aru anda endale, et ta ei saa sellise koormusega kaua kesta, ei saa olla nii, et kõik mängivad pead norgus, kui Messi ei mängi, ei ole küll täheldanud, et Realil näiteks sama teema Ronaldo puudumisel oleks.
                            Üldjoontes olen igatahes nõus, et selle hooaja kaotus Bayernile on minu jaoks märksa vastuvõetavam, kui eelmise hooaja kaotus Chelseale. Meid mängiti totaalselt üle ja näha on, et samamoodi jätkates ei pruugi me järgmine aasta enam poolfinaali jõudagi, usun, et PSGga meil tegelikult vedas.
                            Tito loobumist ma isegi ei taha, loodan, et ta suudab lihtsalt järgmine hooaeg täielikult tervena keskenduda meeskonna tüürimisele ja suvel tehakse õiged valikud täiendusteks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EII Vaata postitust
                              Hea lugemismaterjal siin foorumis Kuid mille kuradi pärast peaks ManU müüma maha De Gea kes oli sellel hooajal üks võtmemängijatest , kui muidugi barca mingit ulme summat letti ei pane? Mina arvan, et sellemehe kohapealt võite rahulikult suu puhtaks pühkida.
                              Teeks pisut allikatel vahet, eks. Üks on Mundo Deportivo, teine viide foorumis. Pretensioonid esita ikka esimesele.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                palju head lugemist, isiklikult tundus pigem, et meeskond oli nii vaimselt kui füüsiliselt lihtsalt väsinud. Nõustun 100%, et Barcal on suur probleem roteerumisega. Miks on Bartra näiteks, kellel on potensiaali enam kui küll, enamiku hooajas pingil istunud. Eriti veel see aasta, kui on suhteliselt kindel olnud, et La Ligaga probleeme ei tohiks tekkida.
                                Tello kohta käib sama asi, hea mängija ja erinev Villast ja Pedrost, üheski olulises mängus ta mänguaega pole saanud ja kui on siis paar minutit kuskil lõpus.
                                Ja loomulikult ka Thiago, tüüp on ideaalne kombinatsioon ründavast keskväljamehest, hea tehnika ja löögiga, see hooaeg on teda häbiväärselt vähe kasutatud.
                                Samuti tundub, et Tito ei ole ikka samaväärne motiveerija kui Pep, just olulistes CLi mängudes on ta ainuke käik olnud enamvähem Messi mängutoomine. Juba esimesest sekundist oli näiteks üleeilse mängu puhul näha, et meeskond ei usu. Kui mehed ise ei usu, siis ei saa ka mingit tulemust tulla. Meil on roppu moodi vedanud, et Messi on nii hästi terve püsinud, vaadates ta koormust, aga võiks siiski aru anda endale, et ta ei saa sellise koormusega kaua kesta, ei saa olla nii, et kõik mängivad pead norgus, kui Messi ei mängi, ei ole küll täheldanud, et Realil näiteks sama teema Ronaldo puudumisel oleks.
                                Üldjoontes olen igatahes nõus, et selle hooaja kaotus Bayernile on minu jaoks märksa vastuvõetavam, kui eelmise hooaja kaotus Chelseale. Meid mängiti totaalselt üle ja näha on, et samamoodi jätkates ei pruugi me järgmine aasta enam poolfinaali jõudagi, usun, et PSGga meil tegelikult vedas.
                                Tito loobumist ma isegi ei taha, loodan, et ta suudab lihtsalt järgmine hooaeg täielikult tervena keskenduda meeskonna tüürimisele ja suvel tehakse õiged valikud täiendusteks.
                                suures osas nõus. Sel aastal on paljuski tehtud strateegilisi vigu. Kui Titol avastati relapse, siis tehti meeskona juhtimisel päris korralikke vigu. Esiteks, ei roteeritud põhimängijaid, kuna loodeti liiga väga varakult lukku lüüa (küll siis mehed puhkavad). Samas, sinna perioodi sattusid el clasicod, kus lennati peale ikkagi vana kaardiväega, pluss Milani mängud, kus kiirustati mehi tagasi vigastustelt (Xavi, Bus) ja kramplikult hoiti kinni taktikast, mis hooaja esimeses pooles oli edu toonud. Tehti vähe julgeid otsuseid ning tagajärjeks nii karikas saadud koslep kodus Realilt kui meeste üha süvevenenud psühholoogiline nõutus. Väsinud oldi eelkõige psühholoogiliselt, sest iga mäng oli suht kangutamine, värskendust pingilt ei julgetud võtta (Montoya, Song, Tello). Real nt roteeris liigamängus julgelt, neil polnud sel hetkel enam liigast sooja ega külma, kuid Barcas seati see mäng selgelt prioriteediks, kuid saadi ikka tala. See sõi ikka kõvasti.

                                Füüsiliselt makstakse praegu kõvasti lõivu ka koondistele: pikad reisid L-Ameerikasse pluss hispaanlaste EMi-järgsed ja ootamatult keeruliseks kujunenud kvalifikatsioon MM-ile. Jaanuaris lasti aurude peal, jällegi, oleks võinud pidurit vajutada mõnele mehele.

                                Kolmandaks, lisaks strateegilistele valeotsustele muidugi pandi puusse taktikaga, pigem on oldud taktikaliselt liialt paindumatud. Bayreni mängu suhtes see eriti ei kehti, seal rulliti lihtsalt üle, aga teistes mängudes...Messi pingil, siis Cesc sinna ründesse. Okei, koondises võib-olla töötas, aga hetkel, arvestades Fabi vormi- no ei tööta. Alexis võiks seda positsiooni mängida märksa edukamalt. Ja Pedro pingile, kaua võib. Pluss nn kahe pivotiga mängimine nii mõneski mängus oleks võinud olla option. Tiki-takat saab mängida korraliku pressi ja värskete jalgadega, kui vastane on sust aga füüsiliselt paremas seisus, tuleks seda tunnistada ja pisut teatud käibetõde üle vaadata. Jah, see on Barca dna ja värki, aga on igal mudelil olemas teatud varieeruvused, mis on võimalik nii sisse viia, et dna säilib.

                                Treenerivahetus ei tule minu meelest kõne allagi- vahetada välja treener, kes nn poolikul, väga keerulisel hooajal, kus pärast imetreeneri ja legendi lahkumist laotakse õlule telliseid ootuste suhtes ning vigastuste ja väsimuste kiuste võetakse (suure tõenäosusega) liigatiitel ja muudes sarjades poolfinaal-ei. See meenutaks üht pealinna klubi poliitikat...Järgmine hooaeg näitab, kas.

                                Mulle sellised segaduste ajastud isegi pisut meeldivad, pisut rutiinseks oligi kõik muutumas.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X