320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puyoli Milanisse minekust rààgitakse juba mitmel pool, aga sellega kaasneb parajalt kurb asjaolu. Barca soovib asendada Puyoli T.Silvaga 45 miljoni eest PSGst ja vastu lubab Barca anda veel Pedro!
    Messi...The never ending legend!

    Kommentaar


      Kuda Pedro see hooaeg olnud on teil?
      Ega kui temast kasu pole siis väga hull pole. Aga no samas 45m+ pedro, natukene liig. Enne maksaks sellise summa S.Ramose eest kui selle.

      Kommentaar


        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
        Milani puhul on ainus loogiline asi see, et seal ju mängivadki vanamehed, nii nagu Itaalias üldse... Siiski Puyoli lahkumist Barcast ei usuks ma ka halvimas unenäos. Pikaaegne el capitan ei jätaks oma tiimi niimodi maha.
        ahah. Täname pädeva arvamuse eest.
        Viimase mängu põhikoosseisu keskmine vanus alla 27 aasta, vanim mees platsil väravavaht, kes on sama vana kui Puyol.

        Kommentaar


          Algselt postitas Staadium Vaata postitust
          Puyoli Milanisse minekust rààgitakse juba mitmel pool, aga sellega kaasneb parajalt kurb asjaolu. Barca soovib asendada Puyoli T.Silvaga 45 miljoni eest PSGst ja vastu lubab Barca anda veel Pedro!
          Ja Carles Tweetis...Dontastik viskab selle varsti siia, pole põhjust muretseda.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Carles Puyoli tweet oli umbes selline: Tänane info minu lahkumisest on vale. Ma keskendun paranemisele.
            Ma kahjuks pole väga hispaania keelega sinapeal, aga loodan et sain nii aru nagu ta seda ka ütles. Mõni võiks lisada kui ma midagi valesti ütlesin hetkel.

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Ja Carles Tweetis...Dontastik viskab selle varsti siia, pole põhjust muretseda.
              Nii ta on. Tw Puyol: "All reports that are being published are false. I'm only focusing on recovering and being fully fit for next season."

              Päris ärev õhtu oli eile, kui aus olla. Minu esimene mõte oli kohe, kui nägin Puyoli võimaliku lahkumist suvel ja seostamist Milaniga, et see ei saa ju ometi tõsi olla. Lisaks sellise legendi nagu Puyoli kohta ei ole ühtegi kõlakat netis ringi liikunud alates Barca esinudsmeeskonnaga liitumisest 1999. aastal või ma eksin? Natuke aega tagasi lükkas Puyol Twitteris need jutud ka kõik kenasti ümber.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                T.Silva eest oleks Barca nõus maksma 30m+Pedro?
                Hmm, nii palju see Silva ka väärt pole....
                Mis arvate? Juhtub see või siiski jutt taas?
                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                #ZubiOut #RosellOut

                Kommentaar


                  Miks peaks klubi, kel ilmselgelt pole rahapuudust, oma kapteni kes ka parimas mängueas, maha müüma?!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mex Vaata postitust
                    T.Silva eest oleks Barca nõus maksma 30m+Pedro?
                    Hmm, nii palju see Silva ka väärt pole....
                    Mis arvate? Juhtub see või siiski jutt taas?
                    Kus sa elanud oled ? Silva ei liitu elusees Barcaga ja sa väidad, et Silva pole väärt Pedro+30milli ?
                    Ma olen nõus sulle nöörijuppi laenama, aga pead garanteerima, et ma saan selle jupikese nööri tagasi.
                    FORZA FIORENTINA!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas epicap Vaata postitust
                      Kus sa elanud oled ? Silva ei liitu elusees Barcaga ja sa väidad, et Silva pole väärt Pedro+30milli ?
                      Ma olen nõus sulle nöörijuppi laenama, aga pead garanteerima, et ma saan selle jupikese nööri tagasi.
                      Sa väidad et Silva on 30milli + Pedro (väärtus ~ 25milli) väärt? Hoia see nöörijupp pigem endale...

                      Barcastuff:

                      (J) Centre back issue. There's a standoff between coach and club. The club has been working on Hummels, can now wrap up the deal.

                      (J) Centre back issue. Vilanova thinks he has Hummels profile already covered with Pique (and backup Bartra), so he prefers another profile.

                      (J) Centre back issue. Vilanova doesn't want to give in again on centre back after he already did last summer, and the team paid for that.

                      (J) Centre back issue. Hummels-Thiago Silva discussion is also a nice example of how both camps leak things to press. Media is key in Spain.

                      (J) Centre back issue. Club leaks "Vilanova don't want Hummels after all our hard work". Vilanova camp leaks "Player being forced upon us".

                      (J) Abidal renewal. Barcelona want to wait until end of season to decide, but Abidal camp gets nervous and want a decision sooner.

                      (J) Abidal renewal. Abidal has offers, but some clubs want decision now. That's why agent spoke this week, to put pressure on Barcelona.

                      (J) Abidal renewal. Transfer could be best for both. Abidal's health uncertain, while Abidal wants to play more than what Barça can offer.

                      (J) Abidal renewal. Let's hope they can find a deal, because I think both lose if it turns into a blame-game in the press.

                      (J) Cesc exit. Cesc sells, both in England and Spain, so many win if they can keep this story alive for some more time. But he stays.

                      (J) That's it for now, hope you liked it, back in a few days. Leave your questions using tag #FCBtransfers I'll try to answer main issues.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas epicap Vaata postitust
                        Kus sa elanud oled ? Silva ei liitu elusees Barcaga ja sa väidad, et Silva pole väärt Pedro+30milli ?
                        Ma olen nõus sulle nöörijuppi laenama, aga pead garanteerima, et ma saan selle jupikese nööri tagasi.
                        See nöörijupp tao p... omale. Ligi 50m T.Silva eest on ikka liig, ning kui sa arvad et ta ei liituks Barcaga siis palun väga.
                        Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                        #ZubiOut #RosellOut

                        Kommentaar


                          tooge leonardo damiao ette.

                          Kommentaar


                            ostke jan verthongen või angelo ogbonna, the end
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              ostke jan verthongen või angelo ogbonna, the end
                              Selle teise mehe nime kuulsin küll esimest korda, aga küllap sobib sinna.

                              fak logic muidugi, kui mõni CLi finalist peaks Hispaaniasse või veel hullem Chelseasse minema

                              Kommentaar


                                According to German and Italian sources, there have been new contacts regarding Monchengladbach keeper Ter Stegen. Deal could be close. [md]
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X