320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks see vaid nii, et Ter Stegen on tulemas aga tõenäoliselt on see vaid pastakast välja imetud jutt ja ma ise usun pigem seda jutu, et see suvi ostetakse Reina ca 10 milli eest ja siis 2014 suvel ostetakse mõni vähe noorem väravavaht. Thiago Silva kohta ütleks nii, et igal mängijal on oma hind ning Pedro + raha kõlab vägagi hästi mulle
    Guardiola: "If people ask me why I love Barça, I tell them it's like asking me why I love my parents."

    Kommentaar


      Ausalt öelda seda ma ootasin. Rooney Barcasse? El Mundo Deportivo kirjutab, et Titole pidavat vàga meeldima 27 aastane inglane. Samas enamus ManU fànne juba teavad, et Rooneyt ei lasta minna Manchesterist kuskile.
      Veel uudis, et Arsenalil on plaan pakkuda 10 miljonit Villa eest, kes ise soovivat Barcast lahkuda.

      Need on rohkem kuulujutud minu arust, kuigi Villast poleks kahju lahti saada, sest mees hakkab vanaks jààma ja temast on olemas palju paremaid rùndajaid. Loomulikult kirjutan seda kogu austusest tema vastu.
      Ja Rooney kohta Barca rùndes ma ùldse ei nàe. Ma ei kujuta isegi ette, kus ta seal peaks asetsema Barca Tika-taka sùsteemis? Kui aus olla siis oleks huvitav teda vaadata kùll kiirrùnnakutes, kus Barca on pàris saamatu tavaliselt!
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Official: All first team players travel to Madrid tomorrow for the game against Atletico, including injured players, plus B goalkeeper Masip.

          Official: Abidal has a small tear in a calf muscle and is not available for tomorrow's game against Atletico.

          Official: Valdes, who already had a foot injury, has now also a calf injury and is not available for tomorrow's game against Atletico.
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            Official: All first team players travel to Madrid tomorrow for the game against Atletico, including injured players, plus B goalkeeper Masip.

            Official: Abidal has a small tear in a calf muscle and is not available for tomorrow's game against Atletico.

            Official: Valdes, who already had a foot injury, has now also a calf injury and is not available for tomorrow's game against Atletico.
            Loodavad homme pidu pidada vist siis, et kõik mehed kaasa lähevad.
            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
            #ZubiOut #RosellOut

            Kommentaar


              Campeones! Campeones! Ole Ole Ole!!!

              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Palju ônne meile
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Homme pidu Madridis!

                  Kommentaar


                    Palju ÕNNE meile!
                    Loodame et saame täna ühe ilusa võidu ka veel, siis on kõik super.
                    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                    #ZubiOut #RosellOut

                    Kommentaar


                      Palju Õnne Barca!!!
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Õnnesoovid tiitli puhul!
                        # 21 - El Flaco

                        Kommentaar


                          Algkoosseis Atletico vastu: Pinto - Alves Pique Adriano Alba - Cesc Song Iniesta - Alexis Messi Tello
                          Pink: Masip, Bartra, Busquets, Xavi, Thiago, Villa, Pedro

                          Barcelona have won their last 5 games against Atletico Madrid: 1-2, 3-0, 5-0, 1-2, 4-1. (Camp Nou 3, Vicente Calderon 2).

                          Messi Record against Atletico Madrid: - Games: 15 (11W, 0D, 4L) - Goals: 20 (LIGA 17, Cup 3) - Assists: 2
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Kahju Bartrast. Ta oli üks meie parematest mängijates Bayerni vastu ning väärib kohta meie algkoosseisus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Kahju Bartrast. Ta oli üks meie parematest mängijates Bayerni vastu ning väärib kohta meie algkoosseisus.
                              Olen nõus sinuga. Vabalt oleks võinud Adriano pingil olla ja Bartra sees...aga ei
                              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                              #ZubiOut #RosellOut

                              Kommentaar


                                BCfey, lol.
                                Tundub, et meie soov läks täide.
                                Kahju, et Alvese asemel
                                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                                #ZubiOut #RosellOut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X