320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust

    Võõrsilvorm on ikka kuradima kena. Koduvorm meenutab mulle 2009/10 oma. Mulle meeldib!
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Iseenesest kuna hooaja tähtis osa on lõppenud siis võib juba pmst meestele hinnagi ära anda ....
      Valdes/Pinto - Nemad ei olnud selle hooaja murekoht , tegid oma töö ära kuid samas ei säranud ka millega üllatavaga ...
      D.Alves - Rünnakut toetada see mees oskab , selle koha pealt 5+ aga kaitses see aasta päris palju praaki tulnud tema koha pealt , natuke alla ootuste mänginud .. Aga eks see ole ka terve kaitseliini halvas olekus süüdi -
      Montoya - Super kutt , nii palju kui mina teda mängimas nägin oli ta alati väga hea .. Järgmine aasta palun rohkem teda !
      Pique - Enda hale vari , las võtab ennast suvega kokku ja näitab oma kahe aasta tagust vormi -
      Puyol - Ei ole enam esimeses nooruses , mitmed vigastused ... Kui need kõrvale jätta siis tema mängis oma potensiaali meie keskkaitsjatest kõige paremini välja .
      Bartra - Lootusandev , vajab rohkem mänguaega ... Suurtes mängudes natuke väristas jalga .
      Alba - Rünnaku toetamine tema puhul sammuti väga hea aga kaitsetööst jäi sammuti natuke puudu , ala sama mis alves .
      King Abi - Seda meest on meil kaitseliinis vaja , ta on selle üliülitähtis osa . Oli suurt puudust tunda temast .
      Biskviit - Miite just parim hooaeg temalt , lõpp vajus nagu natuke ära .. Aga siiski maailma parim oma positsioonil !
      Masc - See mees ei ole keskkaitsja , ta selle jaoks liiga aeglane ... Cmon saage aru ... Vaevasid ka teda mitmed vigastused see hooaeg ja ei mängind oma potensiaali välja .
      Song - Mõned hetked geniaalsust , oleks teda tahtnud kindlasti rohkem näha see hooaeg ..
      Xavi - Mees on meie mootor , meie aju , meie mõtlemine ... Kuid kahjuks tleb ka temal vanadus vaikselt peale , lihtsalt ei jõua füüsiliselt , ei süüdista teda meie ebaõnnestumises CL-is ja Copas
      Thiago - Cmon Tito , seda venda lihtsalt peab rohkem mängitama , selles vennas on potensiaali uueks Xaviks saada küll . Ainult kiidusõnad nii palju kui teda mängimas nägin .
      Iniesta - 2 kuldse trio liige siis , super vend , näitas taas sel hooajal kohati oma briljantsust ... Me ei saaks ilma temata nii hästi läbi , kindlasti mitte ... Võib öelda et enamvähem rahul .
      Cesc- Tito ! See vend on keskvälja pallur mitte false 9 . Cesci briljantsus tleb allles välja teda õigel positsioonil mängitades , seega mängijale ise väga midagi ette ei heida , aga noh , alati võiks paremini .
      Alexis - See on meile väga vajalik , tema avanemised ja liikumised tõmbavad vastaste kaitse ribadeks jättes nii teistele rohkem ruumi , suvi otsa aint võiks ta harjutada realiseerimist ja oleks meil 30+ golli mees olemas .
      Villa - Ei ole see mis oli , aga sammuti mõned hetked hiilgust , võiks veel aastakeseks meile jääda ... Ei ole vaja seda Neymarit .
      Pedro - Hooaja algus pask , ei leitud talle seda õiget kohta meie formatsioonis ... Aga mida edasi aasta läks seda paremaks läks ka tema .. Kuid siiski alla ootuste hooaeg talt .
      Tello - Super vend , rohkem teda ja kõvasti paluks , vennal on tehtnikat , kiirust , finisheeringut . Hea hooaeg nii palju kui ta mängida sai .
      Messi - Pole sõnu vaja , RAHUL ! kahju ainult vigastusest .

      Teisi ei hakanud välja tooma , kuna ei pidanud seda vajalikuks .
      Ja järgmiseks hooajaks ootan meeskonda T.Silvat/Hummelsit/kompanyt ja kui meid vigastused laastama ei hakka , rotateerime normaalsemalt , siis oleme me tagasi tipus !
      VIVA LA BARCA !

      Kommentaar


        BREAKING: If everything goes smoothly expect Neymar to be officially a Barça player at around 2pm tomorrow. Clubs prefer to announce in June.

        BREAKING: Santos apparently agreed to take part in Trofeo Gamper for 3 years. Discussed during Neymar negotiations. Official on Wednesday.

        Eks vähem kui 15 tunni pärast oleme targemad, aga loodan, et Neymari pikk saaga saab nüüd lõpu. Kui ei, siis saame lugeda edasi Neymari kohta uudiseid, mis viimastel päevadel on muutunud üha koomilisemaks: Santos has received in the last hours bids from Madrid (138M), City (120M) and Milan for Neymar. Barcelona would get 40M penalty. [ser catr]
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Mina muiduig loodan, et ta jääb sinna kus ta pragu on ja ei liitu Barcaga.
          Ei taha kohe kuidagi teda, aga no kui summa peaks 30-40m vahele jääma siis käib kah.
          Neymariga diil läbi siis võiks kohe kiirelt Hummelsi/Silva/Kompanyga tegeleda....aga lootus on lolli lohutus.Tello väärib Neymari kohta palju rohkem.
          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
          #ZubiOut #RosellOut

          Kommentaar


            Fabregas-, anna andeks aga sinu "ss"-itamise pärast ei suutnud ma sinu väikest kokkuvõttet lõpuni lugeda.
            See ajab lihtsalt oksele. Siin foorumis pole ma seda veel väga täheldanud aga nüüd jäi küll silma.

            Palun paranda enda tekst rohkem eesti keelsemaks, et ma saaks asja lõpuni lugeda. Aitah!

            Kommentaar


              Adriano Correia renews his contract with FC Barcelona through 2017.
              Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
              #ZubiOut #RosellOut

              Kommentaar


                Algselt postitas AhhA Vaata postitust
                Fabregas-, anna andeks aga sinu "ss"-itamise pärast ei suutnud ma sinu väikest kokkuvõttet lõpuni lugeda.
                See ajab lihtsalt oksele. Siin foorumis pole ma seda veel väga täheldanud aga nüüd jäi küll silma.

                Palun paranda enda tekst rohkem eesti keelsemaks, et ma saaks asja lõpuni lugeda. Aitah!
                Vabandused minu poolt , ilmselgelt ei olnud kõige selgemas olekus seda kirjutades ... Eks ma siis parandan !

                E: Loodan et sobib nüüd härra Ahha !

                Kommentaar


                  Barça reaches amicable agreement with Abidal



                  Barcelona and Abidal have reached an amicable agreement to settle the player's immediate future after a meeting held on Tuesday. Josep María Bartomeu, the vice-president, Andoni Zubizarreta, the director of football, David Venditelli, the player's agent, and Abidal held a meeting during which the club stated its intentions and the player expressed his desire to keep playing.

                  The two parties have agreed to hold a joint press conference next week to explain the outcome, but it looks highly likely that Abidal will not form part of the first team next season.

                  Barcelona had previously offered him the possibility of taking on an ambassadorial role at the club. However, Abidal has made it clear that he wants to remain on the field of play for as long as his health permits. If the defender decides to leave, he will go on a free transfer, given that his contract expires in June.
                  _____
                  Adriano renews his contract with FC Barcelona through 2017

                  The Club reaches an agreement with the player to extend the contract linking the two parties for four additional seasons, the player's buyout clause is set at 90 million euros.



                  FC Barcelona have agreed to terms with Adriano Correia to renew the player’s contract for four additional seasons, through June 30 of 2017. The player’s buyout clause is set at 90 million euros.

                  The agreement was reached this afternoon in Barcelona after Club officials discussed the terms of the contract extension with the player’s representative, Paulo Affonso Neves.

                  The perfect multi-purpose player


                  The Brazilian signed for the Blaugrana from Sevilla in the summer of 2010. Since then he’s become known as one of the most versatile players on FC Barcelona’s roster. He’s performed well in the centre back position, as well as the right and left full back positions and as an attacking midfielder. Even though Adriano has picked up a handful of injuries during his three seasons at the Club, he’s managed to score 10 goals in his 105 matches for the Blaugrana.
                  _____
                  Lisaks: NEYMAR UPDATE - Estadão and Globo Esporte have both just confirmed that tonight will be Neymar's last home game ever for Santos.
                  "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                  Kommentaar


                    Kui nüüd päris aus olla , siis mina ei näe siiamaani mitte mingit vajadust Neymari järgi ... Meil on Tello , Pedro , Alexis , Messi ja VIlla ..
                    Kes on kõik kahtlemata väga head mängijad ja minu arvamust pidi pole ründe poolt küll vaja täiendada .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                      Kui nüüd päris aus olla , siis mina ei näe siiamaani mitte mingit vajadust Neymari järgi ... Meil on Tello , Pedro , Alexis , Messi ja VIlla ..
                      Kes on kõik kahtlemata väga head mängijad ja minu arvamust pidi pole ründe poolt küll vaja täiendada .
                      Täpselt. No Villa müüakse maha vast, temaga pole midagi teha.
                      Aga Tello, cmon see poiss suudab väga häid mänge teha, ainus mis tal puudu on: KOGEMUS. Ja kogemust pingil sügades ei saa.
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        [QUOTE=BCfey;1519510]
                        Ülevaade


                        Valencia särgi moodi on küll.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dontastik Vaata postitust
                          BREAKING: If everything goes smoothly expect Neymar to be officially a Barça player at around 2pm tomorrow. Clubs prefer to announce in June.
                          BREAKING - Meeting result: Santos refuses Barcelona's offer for Neymar. O.Rodrigues: "We analysed the proposal but chose not to accept it."

                          NEYMAR UPDATE - According to reports, Neymar leaving for free in 2014 would benefit Santos more economically than accepting Barça's offer.

                          Saaga jätkub.
                          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                          Kommentaar


                            Eks see Neymari olukord vähe naljakas ole. Viimaste juttude kohaselt on ka Bayern oma pakkumise teinud, aga kõik pakkumised jäävad alla 20 miljoni euro, mis olgem ausad, on seesuguse supertalendi eest selgelt liiga vähe. Samas on härral vaid aasta lepingust järel, seega piisab Euroopa hiidudel varuda vaid vähe kannatust ja saab mehe aasta pärast tasuta kätte. Kisub sinnapoole, et tehakse sümboolne lepingu pikendus ja siis kas talvel või siis tõesti pärast MM-i saabub Neymar lõpuks Euroopasse. Usun, et ta ise ei taha ka olla lõpuks selline eesel, kes kasvatajaklubi tühjade kätega jätab.

                            Kommentaar


                              Neymari teema on tahes tahtmata pannud mõtlema, et see tehing on klubi juhtkonna poolt puhas finantstehing, millega soovitakse pigem teenida kui et parandada klubi sportlikku taset
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Supertalent või asi. Euroopa liigades tõestamata . Enne kui ta oma kodusest liigast nina välja pistnud ei ole ei ole ta suuremat summat väärt kui need, mida pakutud on. Eriti veel järelolevat lepingupikkust arvestades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X