320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Neymari teema on tahes tahtmata pannud mõtlema, et see tehing on klubi juhtkonna poolt puhas finantstehing, millega soovitakse pigem teenida kui et parandada klubi sportlikku taset
    Eks ta ole mõlemat.

    Messi: "Neymar's arrival would be important for us. We don't know if he'll come or not, but he is a great player, who can change games and very strong on 1-on-1's."
    "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Viimaste juttude kohaselt on ka Bayern oma pakkumise teinud, aga kõik pakkumised jäävad alla 20 miljoni euro, mis olgem ausad, on seesuguse supertalendi eest selgelt liiga vähe.
      See ~20 miljonit on Santosele 55% mängijaõiguste eest, ülejäänud 45% eest tuleb veel sarnane summa maksta investoritele, kuna Euroopas minu teada ei lubata kolmandal osapoolel mängijat omada.

      Kommentaar


        Algselt postitas dontastik Vaata postitust
        BREAKING - Meeting result: Santos refuses Barcelona's offer for Neymar. O.Rodrigues: "We analysed the proposal but chose not to accept it."
        NEYMAR UPDATE - Neymar's father who owns 10% has asked €5 million to Santos as a bonus when Neymar joins Barça. This is the ONLY reason for the delay.

        Santos haven't rejected Barça's offer & they didn't demand €50M. Neymar's father asking for €5M to Santos as a bonus & this delays the deal.
        "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

        Kommentaar


          Barcelona offered Vilanova to sign Dortmund centre back Hummels, but the coach thinks he's too similar to Pique and rejected the option [as]

          Kommentaar


            Puyol and Messi wearing the new kits for next season.

            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Algselt postitas davidvilla Vaata postitust
              Barcelona offered Vilanova to sign Dortmund centre back Hummels, but the coach thinks he's too similar to Pique and rejected the option [as]
              Temalt ei tohiks midagi küsida...see mees laseks järgmised 10a sama vana Barca kooseisuga. Ilma et uuendaks seda mõne normaalse mehega.

              Kommentaar


                FC Barcelona, top sports club on social networks!
                Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                #ZubiOut #RosellOut

                Kommentaar


                  David Villa (31) has rejected an offer by Atletico Madrid to join them for the coming three seasons. Proposed salary was too low. [md]

                  Kommentaar


                    See võõrsilvorm tuleb küll sebida endale.
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      Eriti kurb oleks siis kui Barca jääb Neymarist ka ilma ning enne seda müüvad Fabregase/Villa + mõne noore ka äkki.
                      Vot siis on p....s
                      Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                      #ZubiOut #RosellOut

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mex Vaata postitust
                        Eriti kurb oleks siis kui Barca jääb Neymarist ka ilma ning enne seda müüvad Fabregase/Villa + mõne noore ka äkki.
                        Vot siis on p....s
                        Kas mina olen siin ainus kes arvab et Neymar on ülehinnatud ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas karljorks Vaata postitust
                          Kas mina olen siin ainus kes arvab et Neymar on ülehinnatud ?
                          Oh ei ole ainus.
                          Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                          #ZubiOut #RosellOut

                          Kommentaar


                            Tundub, et Neymar siiski ei tule teile. Vaid veedab veel ühe aasta Brasiilias.
                            Või klubi ei taha müüa...midagi sellist juba twitteris levib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Debs Vaata postitust
                              Tundub, et Neymar siiski ei tule teile. Vaid veedab veel ühe aasta Brasiilias.
                              Või klubi ei taha müüa...midagi sellist juba twitteris levib.
                              Igasuguseid ruumoreid liigub Neymari kohta ringi. Viimane, mida näinud täna olen.

                              DIS ceo R.Moreno: "Neymar will be a Barça player in 10 days maximum. We just want €30M and we're sure we'll get it." [UOL]
                              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                              Kommentaar


                                Mina usun et Barca tôeline rùndaja tulevikus on Gerard Deulofeu. Andke talle veel paar aastat aega ja kùll sellest poisist tuleb veel paremgi rùndaja, kui Villa. Neymar oleks strateegiliselt hea ost, et vastaseid hirmutada, vôi siis et mitte jàtta rivaalidele, nagu Real.

                                Messi...The never ending legend!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X